پاک کردن تاتو در کرج ❤️ لیزر کیوسویچ | بهترین قیمت

رفع جای تتو با لیزر در کرج

۵/۵ - (۴۳ امتیاز)

پاک کردن تاتو در کرج 

آیا اخیراً تتویی که زده اید برای تان تکراری شده و یا حذف آن مشکل ساز شده است؟ اگر فکر می کنید پاک کردن تتو امکان پذیر نیست، بهتر است این مطلب را تا پایان بخوانید. چون که ما در آپیلنس، بهترین کلینیک زیبایی کرج برای شما خدمات ویژه ای برای حذف تاتو از هر نقطه بدن در ارائه می کنیم. اگر به دنبال پاک کردن خالکوبی بدن خود هستید، ما به کمک روش های میکرودرم آبریژن و لیزر کیوسوئیچ آماده ارائه بهترین خدمات با کمترین قیمت به شما شهروندان گرامی کرج و تهران هستیم. پس با ما تا پایان این مطلب همراه باشید و برای مشاوره رایگان همین الان با شماره های زیر تماس بگیرید:

کلینیک زیبایی کرج

انواع روش های پاک کردن تاتو چیست؟

امروزه چندین روش برای پاک کردن تتو در کرج وجود دارد، این روش ها از نظر هزینه، تعداد جلسات موردنیاز و عوارض و نتایج با یکدیگر متفاوت اند. در ادامه درباره هر کدام از این ها صحبت می کنیم:

 • حذف تتو با لیزر
 • برداشتن رد تاتو با جراحی
 • رفع تاتو با میکرودرم ابریژن
پاک کردن جای تتو کرج

حذف رد تاتو پشت

خبر خوب این است که پاک کردن خالکوبی به طور کلی یک روش موثر محسوب می شود و در عمل کار می کند. اما برخی از تاتوها بسیار سخت تر از سایرین پاک می شوند. به عنوان مثال، خالکوبی‌های قدیمی‌تر و همچنین خالکوبی‌های چوبی راحت‌تر از تاتوهای جدیدتر پاک می‌شوند. برخی از رنگ ها نیز راحت تر از بقیه حذف می شوند. این موارد شامل:

 • سیاه
 • قهوه ای
 • آبی تیره
 • سبز

پاک کردن تتوهای بزرگ‌تر و رنگارنگ‌تر معمولاً نسبت به انواع کوچک‌تر، سبک‌تر و کم‌رنگ‌تر، زمان‌ و هزینه بیشتری می طلبد.

کدام تاتوها سخت تر پاک می شوند؟

به دلیل خطر عوارض جانبی، ممکن است پاک کردن تتو در موارد زیر دشوارتر باشد:

 1. پوست تیره تر
 2. یک بیماری پوستی از قبل موجود، مانند اگزما
 3. یک وضعیت سلامتی که روی پوست تأثیر می گذارد، مانند تبخال

با این حال، این بدان معنا نیست که اگر هر یک از این موارد در مورد شما صدق می کند، نمی توانید تتو خود را پاک کنید. این فقط به این معنی است که ممکن است برای یافتن بهترین گزینه پاکسازی برای خود، نیاز به زمان بیشتری داشته باشید.

همچنین ببینید: تخفیف مزوتراپی در کرج توسط پزشک متخصص

قبل از پاک کردن تاتو در کرج به چه نکاتی توجه کنیم؟

هنگامی که به گزینه های حذف تاتو در کرج فکر می کنید، باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید، از جمله:

 • مقدار هزینه
 • خطر زخم شدگی
 • میزان اثربخشی
 • ماندگاری زمانی

باز هم، این عوامل تا حد زیادی به اندازه، پیچیدگی و وضعیت تاتو شما و همچنین شرایط پوست شما بستگی دارد. در اینجا نگاهی گذرا به نحوه مقایسه انواع مختلف پاک کردن تتو با یکدیگر می اندازیم:

روشمتوسط هزینه (در آمریکا)تعداد جلسهتاثیر گذاریخطرات و عوارض
لیزر۴۶۳$۷ تا ۱۰ جلسه۱رد تتو خیلی کم رنگ می شود اما ممکن است کامل حذف نشودکم در صورت انجام توسط متخصص مجرب
جراحی۲۰۰-۱۰۰۰$۱ جلستتو به طور کامل برداشته می شودزیاد
میکرودرم آبریژن۲۵۰-۸۰۰$۱ جلسهنتایج از شخصی به شخص دیگر متفاوت استمتوسط و بسته به وضعیت بیمار

پاک کردن تاتو با لیزر در کرج

اکثر متخصصان زیبایی، لیزر کیو سوئیچ را موفق ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای پاک کردن تاتو می دانند. اغلب، لیزر تتو را به طور کامل پاک نمی کند. در عوض، آن را به طور قابل توجهی روشن یا محو می کند، بنابراین رد تتو پس از لیزر بسیار کمتر قابل توجه است. امروزه بیشتر خالکوبی ها با لیزر Q-switched پاک می شوند که انرژی را با یک پالس قوی ارسال می کند. این پالس انرژی جوهر موجود در پوست شما را گرم می کند تا آن را حل کند. برای پاک کردن تاتو خود باید چندین لیزر درمانی را طی چند هفته یا بیشتر دریافت کنید. تتوهای قدیمی یا پیچیده تر به جلسات کمتری نیاز دارند، در حالی که تاتوهای جدیدتر یا پیچیده تر به جلسات بیشتری نیاز دارند.

قبل و بعد رفع تاتو در کرج

پاک کردن تتو دست

لیزر تتو مخصوص پوست های تیره

اگر پوست تیره‌تری دارید، ممکن است بخواهید از لیزر کیوسویچ Nd:YAG استفاده کنید که احتمال تغییر رنگ پوست تیره کمتر از لیزرهای سنتی است.

محدودیت های لیزر تاتو

افرادی که یکی از شرایط لیست زیر را دارند، باید تحت نظر پزشک و با رعایت تمام جوانب احتیاطی نسبت به انجام لیزر برای رفع تاتو در کرج اقدام کنند.

 • کسی که تحت درمان با قرص راکوتان است
 • افرادی که پوست خود را برنزه کرده اند
 • افراد دارای رنگ پوست خیلی تیره
 • افراد دارای رنگدانه های مشکوک مانند وجود خال های مشکوک سرطان در بدن
 • اشخاص با بیماری لوپوس اریتماتو
 • کسانی که دچار بیماری روحی ، روانی ( سایکوز ) هستند
 • افرادی که نسبت به فلزات مانند آهن حساسیت دارند (اینگونه افراد باید تست حساسیت بدهند)
 • بیماران قلبی و ریوی پیشرفته

پاک کردن تاتو با لیزر کیوسوییچ

اگر قصد دارید از بهترین روش و تکنیک پاک کردن تاتو که همان روش لیزر Q-Switched برای پاک کردن خالکوبی روی بدنتان است استفاده کنید، باید به نکات بسیار مهمی در این زمینه توجه کنید:

برای استفاده از روش Q-Switched به متخصص در این زمینه مراجعه کنید و با کمک یک متخصص تاتو خود را پاک کنید. متأسفانه برخی از افراد با سفارش به افراد غیرحرفه ای برای پاک کردن خالکوبی آسیب جدی به بدن خود وارد می کنند. توجه به این مشکل به شما کمک می کند تا با استفاده از بهترین تکنیک پاک کردن خالکوبی، تاتو را از بدن خود پاک کنید.

ویدیو نمونه کار پاک کردن تاتو در آپیلنس

تلفن رزرو و مشاوره: ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰

روش پاک کردن تاتو با استفاده از فناوری لیزر Q-Switched این است که برای انجام این کار باید چندین جلسه درمانی انجام شود تا تاتو به تدریج از روی صورت پاک شود. تکنیک. یکی از نکات مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که این تکنیک باعث می شود در همان جلسات اول تاثیر تاتو روی بدن کمرنگ شود و بعد از مدتی باعث پاک شدن تاتو شود.

به عواملی مانند مدت زمان ماندگاری تاتو روی بدن، عمق جوهر، رنگ خالکوبی، محل تتو ، وضعیت عمومی بدن، داروهایی که فرد مصرف می کند و … توجه کنید. سابقه پزشکی زخم‌های برآمده و گوشتی که می‌توانند بر روند حذف خالکوبی با استفاده از روش Q-Switched تأثیر بگذارند. تأثیر قابل توجه. توجه به این نکات به شما کمک می کند تا با استفاده از روش Q-Switched تاتو را پاک کنید.

تعداد جلسات مورد نیاز حذف تاتو با لیزر در کرج

به طور کلی، برای پاک کردن تاتو با لیزر کیوسوئیچ در کرج، حدود ۷ تا ۱۰ جلسه زمان لازم است. برای گرفتن بهترین نتیجه باید ۶ تا ۸ هفته بین جلسات فاصله بیاندازید کنید. پس از هر جلسه، شما باید هر دستورالعمل مراقبتی را که به شما داده شده است، دنبال کنید. معمولاً این کار شامل استفاده از پماد ضد باکتری روی پوست شما برای چند روز است. این پماد به بهبود پوست و کاهش خطر عفونت کمک می کند. هر بار که از پماد استفاده می کنید، پانسمان زخم را عوض کنید.

پیشنهاد جذاب آپیلنس: با هایفوتراپی در کرج، ظرف یک جلسه ۵ سال جوان تر شوید!

نکاتی که باید پس از پاک کردن تتو با لیزر رعایت کنیم

برای اینکه دچار کمترین عوارض ناشی از این روش درمانی شوید و همچنین اثرات درمان را به حداکثر برسانید، حداقل برای دو هفته پس از پاک کردن جای تتو با لیزر در کرج موارد زیر را رعایت کنید:

 • ناحیه تحت درمان را تمیز و خشک نگه دارید.
 • از پوشیدن لباس های تنگ خودداری کنید.
 • از قرار دادن ناحیه تحت درمان در معرض نور مستقیم خورشید خودداری کنید.
 • هیچ دلمه یا تاولی که ایجاد می شود را انتخاب نکنید.

حذف خالکوبی با لیزر معمولاً خطر کمتری برای ایجاد جای زخم را نسبت به سایر گزینه‌های حذف دارد.

نقاهت و مراقبت‌های بعد از لیزر رفع تاتو:

پاکسازی تاتو با لیزر معمولاً یک درمان غیرتهاجمی با عوارض خفیف می باشد. بیشترین عوارضی که شما ممکن است تجربه کنید شامل قرمزی، خارش و تورم در ناحیه تحت درمان است. این ناحیه ممکن است نسبت به لمس کردن حساس شود که در این مواقع استفاده از کمپرس سرد بسیار راهگشا است. کلیه علایم باید پس از دو روز از بین بروند. اما اگر به هر دلیل، پس از این مدت همچنان علایم پوستی دارید، باید پزشک خود را مطلع سازید. تا دو هفته پس از درمان، از قرار دادن پوست ناحیه لیزر شده در معرض نور مستقیم آفتاب خودداری کنید. از پوشیدن لباس های تنگ و حساسیت زا در این مدت خودداری کنید.

سایر کاربردهای لیزر کیوسویچ

دستگاه کیو سوئیچ علاوه بر حذف تاتو در کرج، می تواند برای مقاصد زیر نیز به کار گرفته شود:

 • بهبود قارچ ناخن
 • از بین بردن لک های پوستی مانند آفتاب سوختگی و یا ماه گرفتی.
 • از بین بردن ضایعات عروقی
 • برداشتن خال
 • جوانسازی پوست

عمل جراحی برای پاک کردن جای تتو

برداشتن خالکوبی با جراحی که به آن برداشتن تاتو اکسیزیون نیز گفته می شود، شامل بریدن پوست خالکوبی شده و بخیه زدن پوست باقی مانده به هم است. این تهاجمی ترین روش پاک کردن تتو است، اما در عین حال تنها راه تضمین شده برای پاک کردن کامل رد تاتو است. این کار در مجموع هزینه کمتری نسبت به حذف تاتو با لیزر دارد، اما اکثر اوقات جای زخم باقی می‌گذارد. در نتیجه، معمولا فقط روی خالکوبی های کوچک تر انجام می شود.

نکات مهم قبل از جراحی حذف تتو 

برداشتن تاتو با جراحی معمولاً در مطب جراحی پلاستیک انجام می شود. قبل از اینکه جراح از ابزار تیز و چاقوی مانندی به نام چاقوی جراحی برای بریدن پوست خالکوبی شده استفاده کند، به شما یک بی حسی موضعی داده می شود. سپس، پوست باقی مانده را دوباره به هم بخیه می زنند. این روش بسته به اندازه خالکوبی ممکن است چند ساعت طول بکشد. روند بهبودی تا چند هفته ادامه خواهد داشت. در طول این مدت، میتوانید از پماد تجویز شده یا توصیه‌شده برای چند روز استفاده کنید تا به بهبود پوست و جلوگیری از خطر عفونت کمک کند. محل درمان را به مدت حداقل ۲ هفته تمیز و دور از نور خورشید نگه دارید و دستورالعمل های مراقبت های بعدی جراح خود را دنبال کنید.

پیشنهاد شگفت انگیز آپیلنس: جوانسازی پوست با مزونیدلینگ کرج

حذف تاتو با میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن شامل استفاده از یک دستگاه سنباده مانند برای برداشتن لایه‌های پوست است تا جوهر تتو از آن خارج شود. اثربخشی آن از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است و همین موضوع آن را به گزینه ای کمتر محبوب تبدیل می کند. اگر پوست بسیار حساس یا بیماری پوستی مانند اگزما دارید، بهتر است از درم ابریژن صرفنظر کنید. اگر از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید، ممکن است خطر خونریزی، کبودی و تغییر در رنگ پوست خود را نیز در پی این عمل مشاهده کنید. افرادی که پوست تیره تری دارند نیز ممکن است در معرض خطر بیشتری برای تغییرات رنگدانه پوست باشند.

روش اجرای درم آبریژن برای پاک کردن جای تاتو

در طول یک جلسه معمولی میکرودرم ابریژن، یک پزشک یک بی حس کننده موضعی برای کاهش هر گونه درد تجویز می کند. آنها از یک دستگاه ساینده چرخشی با سرعت بالا استفاده می کنند که لایه های بالایی پوست را ساب می زند تا جوهر خالکوبی را خارج کند. معمولاً این کار طی یک عمل در کلینیک زیبایی انجام می شود. مدت زمان انجام این عمل بستگی به اندازه و رنگ تتو شما دارد. خالکوبی های بزرگتر با رنگ های زیاد ممکن است بیش از یک ساعت طول بکشد تا درمان شوند. ناحیه تحت درمان احتمالاً تا چند روز پس از عمل دردناک و خام خواهد بود.

پاک کردن تاتو در کرج

پاک کردن رد تتو از پشت گردن

نکات مهم پس از حذف تتو با میکردرم آبریژن

بهبودی کامل ممکن است ۲ تا ۳ هفته طول بکشد. تغییر رنگ ناحیه تحت درمان معمولا در عرض ۸ تا ۱۲ هفته محو می شود. برای تسریع بهبودی، پزشک ممکن است به شما این موارد را توصیه کند:

 • برای جلوگیری از عفونت از پماد استفاده کنید.
 • از تابش مستقیم نور خورشید به مدت ۳ تا ۶ ماه پس از عمل خودداری کنید.
 • هر بار که بیرون هستید از کرم ضد آفتاب روی محل استفاده کنید.
 • تا زمان بهبودی از پوشیدن لباس های تنگ در محل خودداری کنید.
 • از خیساندن محل در آب برای بهبودی خودداری کنید.

در همین رابطه ببینید: بهترین کلینیک میکرودرم کرج با اثربخشی عالی

بهبودی جای زخم ناشی از حذف تتو

برخی از افراد اسکار ناشی از درمان های میکرودرم ابریژن را تجربه می کنند. شما می توانید اینگونه جای زخم را کاهش دهید:

 • با استفاده از پمادهای تجویز شده
 • استفاده از ضد آفتاب
 • اجتناب از نور خورشید
 • استفاده از روغن ها و کرم های ضد اسکار، پس از بهبودی کامل محل درمان

عوارض حذف تتو با میکرودرم

 • تغییرات در رنگ پوست، مانند روشن شدن، تیره شدن یا لکه شدن
 • عفونت
 • قرمزی یا تغییر رنگ، تورم و خونریزی
 • ماندن جای زخم

برای جلوگیری از این عوارض، حتماً دستورالعمل‌های مراقبت‌های پس از درمان را دنبال کنید. اطمینان حاصل کنید که پزشک و کلینیک دارای مجوز مناسب و نمونه کارهای خوب نیز باشد.

همپچنین ببینید: جوانسازی با مزوژل در کرج

روش های خانگی پاک کردن تتو 

کرم های پاک کننده خالکوبی و لایه بردارهای شیمیایی در دسترس ترین و کم هزینه ترین گزینه ها هستند. در این باره یک دلیل ساده وجود دارد: هیچ مدرک محکمی مبنی بر کارکرد آن ها وجود ندارد. بر اساس گزارش ها، در بهترین حالت، این درمان های خانگی فقط ممکن است تاتو را کمی روشن کنند. در بدترین حالت، آن ها می توانند منجر به سوختگی جدی شیمیایی شوند. به دلیل خطر بالای تحریک پوست و واکنش های آلرژیک، کارشناسان استفاده از کرم های پاک کننده خالکوبی DIY را برای خلاص شدن از شر تاتو توصیه نمی کنند.

درمان پوششی تاتو

پوشاندن تتو می تواند یک گزینه مقرون به صرفه و سریع برای پنهان کردن خالکوبی که قبلاً دارید باشد. اگر طرح خالکوبی خود را دوست ندارید، اما به تتو دیگری اهمیت نمی دهید، این روش گزینه خوبی است. وقتی از یک هنرمند تتوکار می‌خواهید پوششی انجام دهد، او با شما همکاری می‌کنند تا طرحی آماده کند که می‌تواند برای پنهان کردن آنچه قبلاً دارید استفاده شود.

این ممکن است شامل ایجاد طرحی با خطوط سنگین تر، سایه های بیشتر یا اشکال منحصر به فرد باشد. بسیاری از هنرمندان تاتو در ایجاد طرح های جدید برای پنهان کردن خالکوبی های ناخواسته کاملاً ماهر هستند. پس از اینکه روی طرحی به توافق رسیدید، هنرمند خالکوبی شما همان طور که خالکوبی اصلی شما را انجام داد، پوشش را اعمال می کند.

بهترین کلینیک پاک کردن تتو در کرج کجاست؟

فراموش نکنید که مهم ترین قدم در حذف تتو به روشی ایمن و مقرون به صرفه، پیدا کردن یک کلینیک یا مرکز مجاز و معتبر است. در همین رابطه ما به شما مرکز زیبایی آپیلنس را پیشنهاد می کنیم. کارشناسان این مرکز می توانند شما را به سمت بهترین گزینه با توجه شرایط تان راهنمایی کنند.

خلاصه مطلب

روش های پاک کردن تاتو از نظر هزینه، کارایی و زمان بهبودی متفاوت است. دانستن گزینه های مختلف می تواند به شما کمک کند تا در مورد روش حذف تاتو متناسب با شرایط و بودجه شما تصمیم بهتری بگیرید. این مطلب ضمن بررسی مزایا و معایب هر یک از سه روش مرسوم، به معرفی کلینیک معتبر و دارای محوز برای ارائه خدمات پاک کردن جای تتو در کرج پرداختیم.

پیشنهاد ویژه کلینیک آپیلنس

اگر از جای تتو قدیمی خود خسته شده اید و یا به دلایلی به دنبال حذف کامل آن از سطح پوست خود هستید، کافیست هم اکنون با متخصصان پوست در کلینیک زیبایی آپیلنس تماس بگیرید تا بهترین و موثرترین درمان را برای شما انتخاب نموده و در کمترین زمان پوستی بدون تتو را به شما هدیه دهند.

کلینیک زیبایی آپیلنس کرج

سوالات متداول

۱-آیا حذف جای تاتو امکان پذیر است؟

بله امروز به سه روش لیزر، جراحی و میکرودرم آبریژن می توان این کار را انجام داد.

۲-برای پاکسازی تاتو با لیزر کیوسوئیچ چند جلسه لازم است؟

برای این کار بین ۷ الی ۱۰ جلسه نیاز خواهید داشت.

۳-بهترین کلینیک حذف تاتو در کرج کجاست؟

برای انجام یک درمان اصولی و ماندگار با کمترین عوارض با قیمت مناسب، ما به شما کلینیک زیبایی آپیلنس واقع در دهقان ویلای کرج را پیشنهاد می کنیم.

۴-قیمت لیزر کیوسویچ در کرج چقدر است؟

برای استعلام قیمت رفع تاتو در کرج با شماره ۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید

۵-لیزر Q-Switched چگونه کار می کند؟

در استفاده از دستگاه لیزر Q-Switched باید گفت که این تکنولوژی به گونه ای است که یک پالس لیزری قدرتمند را به پوست ارسال می کند و به سرعت تتو پاک می شود. این کار با انفجار رنگدانه های جوهر خالکوبی روی بدن اتفاق می افتد.

۶-از کجا نمونه کارهای کلینیک آپیلنس را ببینم؟

شما می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام آپیلنس از تمام نمونه کارها و اعلام رضایت مشتریان قبلی آپیلنس دیدن کنید.

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

جهت مشاوره و اطلاع از تخفیف ها تماس بگیرید 09123635700