اصلاح فرم بینی با فیلر در کرج


۵/۵ - (۴۶ امتیاز)

فیلر بینی چیست؟

روش فیلر بینی یا محلول های زیبایی بدون جراحی در مقایسه با جراحی زیبایی بینی، روشی بسیار مقرون به صرفه و کم هزینه تر صرفه تر است. به همین دلیل، این روش برای بیماران بسیار سودمند است و مورد رضایت همه کسانی است که این کار را انجام داده اند. پر کردن بینی در کرج را جزو روش های زیبایی کم تهاجمی است که امروزه به طور مکرر انجام می شود. در این مطلب از آپیلنس، بهترین کلینیک زیبایی کرج به معرفی این روش درمانی و کاربردها، مزایا و معایب آن می پردازیم. با ما همراه باشید. اگر تمایل به دریافت مشاوره رایگان در این زمینه دارید، با شماره های زیر با کلینیک آپیلنس تماس بگیرید.

کلینیک زیبایی کرج

کاندیدای مناسب فیلر بینی کیست؟

چه کسی مناسب دریافت خدمات فیلر بینی در کرج است؟ به مرور زمان میزان چربی ناحیه صورت کاهش می یابد و هم محل چربی تغییر می کند و هم افتادگی و آویزان شدن در صورت شروع می شود. علاوه بر این، اختلالات مرتبط با افزایش سن، اختلالات ناشی از مصرف سیگار، افتادگی در اثر آفتاب و جاذبه زمین، کاهش کلاژن در پوست به مرور زمان و ایجاد چین و چروک از جمله مواردی است که اگر در کسی وجود داشته باشد، به کمک این روش قابل درمان است.

فیلر بینی در کرح

ویژگی های فیلر بینی چیست؟

اکثر فرورفتگی های تشکیل شده در بینی با فیلر بینی در یک یا چند جلسه اصلاح می شوند. این یک فرآیند تقویتی است که در ناحیه با کمبود حجم یا ناحیه با کاهش بافت اعمال می شود. با این حال، این تنها ساده ترین نسخه است. تأثیر بر ناحیه ای که زیبایی پرکننده در آن اعمال می شود به نوع ماده فیلر استفاده شده، ساختار آن و البته کیفیت خوب آن بستگی دارد.

روش انجام عمل فیلر بینی در کرج

در این روش درمانی-زیبایی، پوست پیر و خسته با مواد پشتیبان تحریک می شود و فرآیند رفع چین و چروک با موفقیت اعمال می شود. هنگامی که چین و چروک های غیرفعال که نمی توانند از بین بروند با فیلر صورت ترکیب می شوند، بهبودی کامل حاصل می شود و فرد تحت درمان با خوشحالی به خانه باز می گردد.

همچنین ببینید: تزریق بوتاکس در کرج با بهترین قیمت و کیفیت

توجه داشته باشید که درمان فیلر بینی و پوست که اخیراً بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج بسیار موفقیت آمیزی دارد باید به دست متخصص مجرب و کارآموده انجام شود.

میزان ماندگاری فیلر بینی چقدر است؟

ماده شیمیایی استفاده شده در فیلر بینی ساختار خود را برای مدت معینی حفظ می کند. به عبارت دیگر، انتظار غیرفعال بودن ناحیه پرکننده، از جمله فیلر لب یا بینی یا حتی بوتاکس پیشانی برای همیشه چندان صحیح نیست. از آنجایی که لب فعال ترین و پرکاربردترین ناحیه است، زمان از بین رفتن فیلر لب ممکن است در مقایسه با سایر نواحی کوتاه تر باشد. دوره ماندگاری در مناسب ترین و ایده آل ترین شرایط یا شرایط ۹-۱۸ ماه است و این مدت ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد.

شماتیک عمل پرکردن بینی

چه چیزی باعث کاهش ماندگاری پرکننده بینی می شود؟

یکی دیگر از عواملی که زمان ذوب یا ماندگاری فیلر را کاهش می دهد و بر آن تأثیر می گذارد، سبک زندگی فرد است. کارایی فیلر به طور اجتناب ناپذیری در افرادی که مصرف بیش از حد سیگار، الکل و عادات مضر دارند یا الگوی خواب آنها به هم ریخته کاهش می یابد.

چرا باید فیلر بینی انجام دهم؟

بینی عضوی از صورت است که مستقیماً بر روی تصویر و زیبایی چهره فرد تأثیر می گذارد و همچنین وجود ضعف در آن بر اعتماد به نفس فرد تأثیر منفی می گذارد. کاربردهای بسیار موفقی با رینوپلاستی انجام می شود که این اطمینان را ایجاد می کند که بینی دارای ظاهری بزرگ، کوچک و راست است و با ویژگی های صورت فرد سازگار نیست و آن را به بینی ایده آل تبدیل می کند.

پیشنهاد ویژه آپیلنس: با هایفوتراپی در کرج، در یک جلسه ۵ سال جوانتر شوید!

اصلی ترین مزیت فیلر بینی چیست؟

با فیلر بینی، می توانید بدون جراحی و بدون چاقو و عوارض و حساسیت، فرم بینی ایده آل خود را داشته باشید. با فرآیند پر کردن بینی، اختلالات ناشی از گودی ها، چروک ها، کمبودهای کانتور و عیوب نامتقارن بینی قابل اصلاح است. با استفاده از مواد پرکننده می توان بینی زیبایی شناختی و ایده آل داشت.

جراحی بینی در برابر فیلر بینی

پر کردن بینی برخلاف عمل جراحی بینی، اصلا تهاجمی نیست و کمترین عوارض را در پی دارد. از نظر هزینه نیز چندین برابر ارزان است. این درمان تاثیر منفی بر زندگی اجتماعی بیماران ندارد و به روشی بسیار راحت انجام می شود، فیلر راه حلی ایده آل برای کسانی است که می خواهند بینی زیبایی داشته باشند. همچنین بر خلاف جراحی، این درمان سرپایی است و دوره نقاهت ندارد.

قبل و بعد فیلر بینی در کرج

اعتماد به نفس بیشتر با پرکننده بینی

پرکردن بینی همچنین به افراد اعتماد به نفس می دهد، زیرا این روشی است که باعث رفع سریع اختلالات بینی می شود. شما می توانید به راحتی و در طی یک یا چند جلسه در کلینیک زیبایی آپیلنس، به فرم بینی دلخواه خود برسید و از زیبایی خود لذت ببرید. برای رزرو وقت با شماره ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰ تماس بگیرید.

پر کردن بینی چطور انجام می شود؟

قبل از عمل پرکردن بینی که به شدت مورد تقاضای خانم ها یا آقایان است، صحبت های لازم با بیمار انجام می شود و خواسته ها و نیازهای او شنیده می شود. سپس یک عکس دیجیتالی از بیمار گرفته می شود و با تعیین ناحیه ای که باید روی این عکس اعمال شود شروع می شود.

همچنین ببینید: کربوکسی تراپی در کرج و فواید آن 

پس از آن، زییاجو را به اتاق درمان با رعایت اصول بهداشتی می برند و با استفاده از کرم بی حس کننده در عرض ۳۰-۲۰ دقیقه در ناحیه بینی بی حسی ایجاد می شود. سپس هیالورونیک اسید که در بافت همبند بدن ما وجود دارد و جزئی از رباط ها است، با کمک سوزن هایی با نوک بسیار ریز به صورت کنترل شده به نواحی با دقت و با دقت برنامه ریزی شده تزریق می شود. پس از تزریق، زیباجو را در انتظار نگه می دارند و با شکل گیری نهایی، بینی حالت طبیعی و زیبایی به خود می گیرد.

هزینه فیلر بینی در کرج

هزینه پر کردن بینی یا قیمت فیلر بینی در کرج با توجه به نوع ماده پرکننده و میزان استفاده از آن بسته به فرد و سن و تعداد جلسات و تکنیک مورد استفاده توسط پزشک متفاوت است. به همین خاطر می توانید برای کسب اطلاعات در مورد قیمت این خدمات، در سال ۱۴۰۱ با کارشناسان کلینیک آپیلنس کرج تماس بگیرید.

قبل و بعد فیلر بینی

فیلر بینی چه چیزی را اصلاح می کند؟

تخریب قوس بینی یا ساختار قوسی: بارزترین تغییر تخریب یا استتار قوس بینی موجود است که در بینی به خصوص در نیمرخ کناری بسیار برجسته است و بر تنفس تاثیر می گذارد. قسمت های اطراف، بالا و پایین قوس با ظاهری پر شده است که انگار قوس وجود ندارد یا به صورت یک خط مستقیم است.

اصلاح یا بلند کردن نوک بینی: کاربردی است که روی نوک بینی اعمال می شود و روی نوک بینی اعمال می شود که نوک بینی را تا سطحی بالاتر از نقطه قوس بینی بالا می برد. در این حالت نوک بینی بالا می رود. حتی در جراحی ها، تقویت غضروف و پرکردن نوک بینی باعث می شود که بینی بلندتر و زیباتر به نظر برسد.

از بین بردن یا استتار انحنای بینی: رینوپلاستی غیرجراحی یک کاربرد نامتقارن است که با کاربردهای ساخته شده از ساختار بینی همانطور که هست، انحنای بینی را کاهش می دهد. به این ترتیب بینی شما متقارن تر و زیباتر به نظر می رسد.

اصلاح افتادگی یا افتادگی بینی: افتادگی بینی را می توان با پرکردن بینی بر روی این قسمت اصلاح کرد.

کاهش اختلالات ناشی از جراحی های قبلی: اگر بیمار تحت عمل جراحی قبلی قرار گرفته باشد و اختلالاتی در طول زمان ایجاد شده باشد، زیبایی و اختلالات پر کردن بینی با پر کردن بینی قابل درمان است. بینی بیمار با لمس های کوچک به حالت اولیه باز می گردد.

برای شما: بهترین مرکز فیشیال در کرج با کمترین قیمت

بهترین برند فیلر بینی چیست؟

فیلرهای حاوی اسید هیالورونیک که در فرآیند جراحی بینی غیرجراحی یا پر کردن بینی استفاده می‌شوند، محصولاتی هستند که توسط برندهای مختلف تولید می‌شوند و مورد تایید جامعه پزشکی جهانی هستند. فیلرهایی با نام‌هایی مانند کریستالیس و رادیس که هیدروکسی آپاتیت کلسیم نامیده می‌شوند و می‌توان آن‌ها را به عنوان پرکننده‌های معدنی نیز استفاده کرد، پرکاربردترین و مطمئن‌ترین گزینه‌ها در کاربردهای فیلر بینی هستند. اگرچه دوره ماندگاری این فیلرها در افراد مختلف متفاوت است، اما عموماً بین ۱۲ تا ۱۸ ماه است.

ماندگاری برخی فیلرها بیشتر از بقیه است و حدود ۱.۵ تا ۲ سال است.

با این حال، در اکثر کلینیک ها، پر کردن بینی حاوی اسید هیالورونیک، که سالم تر و راحت تر است و ساختار حساسیت زا ندارد، ترجیح داده می شود. در بسیاری از کلینیک ها، این کاربرد بیشتر با استفاده از مواد فیلر مشابه انجام می شود.

آیا مردان می توانند بینی خود را فیلر کنند؟

این متداول ترین سوالی است که در سال های اخیر از ما پرسیده شده است. آیا مردان نیز می توانند بینی خود را با فیلر پر کنند مردان نیز می توانند هر زمان که بخواهند یا نیاز داشته باشند با خیال راحت این کار را انجام دهند. البته اگر ساختار بینی به شدت تغییر شکل داده و از نظر سلامت مشکل زیادی دارد، روش جراحی را به این بیماران توصیه می کنیم.

پرکردن بینی ایده آل ترین گزینه برای رفع عیوب جزئی و دادن ظاهری دلپذیر به بینی است!

مردان اغلب پر کردن بینی را به داشتن بینی زیبایی بدون جراحی ترجیح می دهند. برای دریافت پاسخ سوالات خود در مورد پر کردن بینی و داشتن یک پروسه پر کردن بینی بسیار موفق با ما تماس بگیرید!

۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ | ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰

معایب فیلر بینی چیست؟

این کار در کنار مزایای گوناگونی که دارد، دو عیب جزئی دارد اولاً، نتیجه فیلر بینی دائمی نیست و بسته به نوع برند مورد استفاده و سبک زندگی فرد، بین یک یا دو سال است. مشکل دوم نیز محدودیت اصلی این تکنیک این است که فقط حجم بینی یعنی ظاهر آن را تغییر می دهد و ظاهر دلپذیرتری به آن می دهد. اگر بینی بزرگ است و نیاز به کاهش دارد، اگر برآمدگی پیشرفته یا انحنای بیش از حد وجود داشته باشد، تزریق فیلر به تنهایی کافی نخواهد بود.

خلاصه مطلب

پرکردن بینی روشی بسیار موثر در انواع اختلالات تصویر بینی، قوس بینی، بلند کردن نوک بینی، از بین بردن فضا، بازگرداندن و عدم تقارن مجدد یا اصلاح است. به عبارت دیگر، اگر نمی توانید به راحتی از طریق بینی نفس بکشید یا اگر با مشکلات سلامتی مختلفی روبرو هستید و می خواهید شکل بینی خود را فقط به خاطر مسائل زیبایی شناسی تغییر دهید، پرکردن ممکن است انتخاب مناسب و کاربردی برای شما باشد.

رفع قوس بینی حذف قوس

اگر نقص یا انحنای در ساختار استخوان ها و غضروف وجود داشته باشد که بینی را به دو ناحیه مجزا به نام تیغه بینی جدا می کند که باعث تنگی نفس می شود و شما را در شب مجبور می کند، این انحنا ممکن است یکی از قسمت های بینی را ببندد. سوراخ های بینی و باعث ایجاد مشکل در تنفس شما می شود. انحنای سپتوم با پر کردن یا تزریق قابل درمان نیست. برای درمان این انحنا، باید جراحی بینی انجام دهید.

پیشنهاد ویژه کلینیک آپیلنس

اگر به دنبال یک برنامه عملی و موثر برای جوانسازی هستید و می خواهید شادابی و طراوت را به چهره خود برگردانید، کافیست هم اکنون با متخصصان پوست در کلینیک زیبایی آپیلنس تماس بگیرید تا بهترین و موثرترین درمان را برای شما انتخاب نموده و در کمترین زمان پوستی لطیف و زیبا را به شما هدیه دهند. ما انواع راهکارهای جدید را برای بهبود کیفیت پوست تان به شما عزیزان ارائه می کنیم.

کلینیک زیبایی آپیلنس کرج

سوالات متداول

۱- فیلر بینی برای چه کسانی مناسب است؟

هر فردی بالای ۱۸ سال که رشد فیزیکی خود را کامل کرده باشد، در صورتی که مشکلات سلامتی خاصی نداشته باشد، می تواند بینی را پر کند.

۲-چه کسانی نباید این درمان را انتخاب کنند؟

اگر خانم باردار هستید یا به تازگی زایمان کرده اید یا در حال شیردهی هستید، بهتر است این کار را بعد از گذشت این دوره ها انجام دهید. زیرا در طول دوره های ذکر شده در بالا، بدن شما ممکن است نسبت به شرایط خاصی حساس و آلرژی داشته باشد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد.

آدرس: فلکه اول گوهردشت، ساختمان 20، ط 5 (مشاوره و رزرو وقت: 0912363500)