تزریق فیلر چشم کرج | هزینه ، مزایا و معایب

فیلر زیر چشم

تزریق ژل چشم در کرج


۵/۵ - (۳۱ امتیاز)

تزریق فیلر زیر چشم در کرج

اگر فکر می‌کنید چشم‌هایتان خسته و فرسوده به نظر می‌رسند، حتی علی رغم زمانی که استراحت خوبی دارید، تزریق فیلر زیر چشم در کرج ممکن است گزینه‌ مناسبی برای شما باشند. تصمیم گیری در مورد اینکه آیا باید درمان فیلر چشم انجام دهید یا نه یک تصمیم بزرگ است. بدین منظور شما باید موارد مهمی از جمله هزینه، نوع فیلر، مدت بهبودی، عوارض جانبی، وسعت ناحیه تحت درمان، کلینیک زیبایی انتخابی، پزشک و غیره را مدنظر قرار دهید. فیلرهای چشم می توانند معجزه کنند، اما همیشه بهترین راه حل زیبایی نیستند. به عنوان مثال، این کار دائمی نیست. صحبت کردن با یک پزشک در مورد نتایج مورد انتظار اولین قدم مهم است. همه سزاوار این هستند که نسبت به ظاهر خود احساس اطمینان کنند. اگر انجام درمان فیلر زیر چشم چیزی است که به آن فکر می کنید، این مقاله در آپیلنس، بهترین کلینیک زیبایی کرج، شما را در مورد این روش و آنچه می توانید از نظر نتایج انتظار دارید را آگاه خواهد کرد.

کلینیک زیبایی کرج

فیلر زیر چشم چیست؟

فیلر یا پرکننده های چشم برای روشن کردن ناحیه اشک یا ناحیه زیر چشم استفاده می شود. فیلرها این ناحیه را پرتر و روشن تر نشان می دهند. کاهش سایه های زیر چشم می تواند زیبایی شما را دوچندان کند.

فیلر چشم

قبل و بعد تزریق فیلر چشم

انواع فیلر چشم

انواع مختلفی از درمان های فیلر زیر چشم وجود دارد. توجه به این نکته مهم است که در حال حاضر هیچ فیلری توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای ناحیه زیر چشم تایید نشده است. با این حال، برخی از آنها وجود دارند که به طور معمول بدون مشکل استفاده می شوند. این موارد شامل:

اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک به طور طبیعی توسط بدن تولید می شود. فیلرهای اسید هیالورونیک از یک ژل مصنوعی ساخته شده اند که مشابه ماده طبیعی بدن عمل می کند. نام های تجاری محبوب آن عبارتند از:

 • Restylane
 • Belotero Balance
 • Stylage S
 • Aliaxin SR
 • Juvederm

اسید هیالورونیک کم دوام ترین نتیجه را در بین تمام فیلرها دارد، اما طبیعی ترین ظاهر را ارائه می دهد.

اثبات شده است که فیلرهای اسید هیالورونیک از تولید کلاژن در پوست حمایت می کنند. لیدوکائین، یک بی حس کننده که به بی حس شدن ناحیه کمک می کند، ماده ای است که به برخی از انواع پرکننده های هیالورونیک اضافه می شود.

اسید هیالورونیک

مزایای اسید هیالورونیک در تزریق فیلر چشم

از آنجایی که فیلرهای هیالورونیک اسید شفاف هستند، به راحتی صاف می‌شوند و احتمال جمع شدن آن‌ها کمتر است، فیلرهای اسید هیالورونیک رایج‌ترین نوع پرکننده مورد استفاده در ناحیه زیر چشم هستند.

پلی ال-لاکتیک اسید

پلی-ال-لاکتیک اسید یک ماده زیست سازگار و مصنوعی است که ممکن است از طریق فرآیندی به نام نخ خطی تزریق شود. این ماده به طور قابل توجهی تولید کلاژن را تقویت می کند. با نام تجاری Sculptra Aesthetic به بازار عرضه شده است.

پیشنهاد ویژه کلینیک آپیلنس: تزریق بوتاکس در کرج با ماندگاری عالی

هیدروکسی لاپاتیت کلسیم

این فیلر پوستی زیست سازگار از فسفات و کلسیم ساخته شده است. این می تواند تولید کلاژن را در پوست تحریک کند و به حمایت و حفظ بافت همبند کمک می کند و به این ناحیه حجم می دهد.

فیلر رادیسه کرج

مزایای فیلر زیر چشم رادیسه

کلسیم هیدروکسیل آپاتیت ضخیم تر از اسید هیالورونیک است. اغلب قبل از تزریق با یک ماده بی حس کننده رقیق می شود. برخی از پزشکان به دلیل نگرانی از اینکه ناحیه زیر چشم بیش از حد سفید رنگ شود از استفاده از این پرکننده اجتناب می کنند. برخی دیگر این نگرانی را ایجاد می کنند که ممکن است گره هایی در زیر چشم ایجاد شود.

کلسیم هیدروکسیل آپاتیت با نام تجاری Radiesse به بازار عرضه می شود.

انتقال چربی (پیوند چربی، میکرولیپواینژکتور یا انتقال اتولوگ چربی)

اگر در جایی که پلک پایینی و گونه به هم می رسند، پارگی عمیقی دارید، ممکن است پزشک شما استفاده از تزریق چربی بدن تان را برای پوشش این ناحیه توصیه کند. چربی معمولاً از بخش های زیر گرفته می شود:

 • شکم
 • باسن
 • باسن
 • ران

آیا تزریق فیلر چشم امن و بدون خطر است؟

بله، فیلرهای چشم بسیار ایمن هستند. البته به همه بیماران از قبل درمان، مشاوره های کامل در آییلنس داده می شود و خطرات احتمالی مشخص می شود. کلینیک آپیلنس دارای مقررات بالایی است و از تمام دستورالعمل های توصیه شده فراتر می رود و آن را به یک محیط پزشکی بسیار ایمن تبدیل می کند. درمان‌ها فقط توسط یک پزشک بسیار ماهر انجام می‌شود، همانطور که برای ناحیه زیر چشم لازم است، جایی که بافت‌ها بسیار نازک‌تر از هر ناحیه دیگری از صورت هستند و بسیار کمتر بخشنده هستند.

آیا خطرات یا عوارضی وجود دارد؟

عوارض جدی و عوارض جانبی ناشی از درمان فیلر چشم بسیار نادر است و به طور معمول تنها عارضه جانبی آن کبودی یا تورم پوست است که خفیف است و به سرعت فروکش می کند. انجام هر گونه عمل زیبایی دلهره آور به نظر می رسد، اما فیلرها به خوبی تحمل می شوند و در اکثریت قریب به اتفاق بیماران دارای مشخصات کم خطری هستند. با این حال، در درصد کمی از افراد، فیلر زیر چشم ممکن است تحمل نشود و می تواند عوارض جانبی مانند تورم یا بی نظمی ایجاد کند که نیاز به درمان بیشتری دارد.

نمونه کار تزریق فیلر چشم در کرج

جهت مشاوره و رزرو وقت با شماره ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰ و ۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ تماس بگیرید.

مزایای تزریق فیلر زیر چشم در کرج

از نظر کیفیت و هزینه، این چهار برند تقریباً مشابه یکدیگرند. اما از نظر ساختار مولکولی، میزان جذب آب، مدل خوابیدن زیر بافت پوست و … تفاوت‌های اندکی با هم دارند. بنابراین پزشک معالج شما بر اساس فاکتورهای متعدد، مانند عمق و فرم گودی و چروک‌ها، سن، ضخامت پوست، میزان چربی زیر پوست و … نوع فیلر مناسب را برای تزریق ژل و فیلر انتخاب می‌کند. برخی از نتایج و فواید فیلر زیر چشم عبارتند از:

 • روشن تر شدن ناحیه زیر چشم
 • پرپشت شدن ناحیه زیر چشم
 • به طور کلی ناحیه زیر چشم جوان تر و کمتر خسته به نظر می رسد

دلیلی وجود دارد که چرا بسیاری از مردم فیلرهای زیر چشم را یک راه حل برای داشتن چشمانی روشن می دانند. اکثر بیماران احساس می کنند ظرف چند ساعت پس از درمان، سرحال تر و بیدارتر به نظر می رسند. آنها گزارش می دهند که برای پوشاندن حلقه های زیر چشم باید از کانسیلر و آرایش بسیار کمتری استفاده کنند. دلیل اینکه این نتایج دیده می‌شوند این است که تزریق اسید هیالورونیک – مانند Belotero، Juvederm و Restylane – در واقع برای ناحیه زیر چشم انجام شده است. تزریق اسید هیالورونیک خطوط و چین و چروک‌ها را پر می‌کند، پوست کلی را صاف می‌کند و حجم می‌دهد. علاوه بر این، فواید طولانی مدت تزریقی را خواهید دید زیرا پرکننده های پوستی کلاژن و الاستین می سازند.

تزریق فیلر زیر چشم چطور انجام می شود؟

روش کار تا حدودی بر اساس نوع فیلر مورد استفاده متفاوت است. اولین قدم شما یک مشاوره قبل از درمان خواهد بود. در کلینیک زیبایی معتبر مانند آپیلنس، شما ابتدا در مورد وضعیت خود توضیح خواهید داد و به همراه پزشک معالج در مورد راه حل مناسب شما تصمیم گیری خواهد شد. در این زمان، پزشک شما را از طریق روند و روند بهبودی نیز راهنمایی می کند. برای مشاوره رایگان تزریق فیلر زیر چشم در کرج کافی است با شماره ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰ یا ۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ تماس بگیرید.

قبل و بعد تزریق فیلر چشم

در اینجا یک تفکیک کلی از این روش ارائه شده است:

 1. پزشک ناحیه ای را که تزریق انجام می شود علامت زده و آن را با مایع پاک کننده استریل می کند.
 2. سپس یک کرم بی‌حس کننده را روی آن ناحیه می‌مالند و اجازه می‌دهند برای چند دقیقه جذب پوست شود.
 3. پزشک شما از یک سوزن کوچک برای سوراخ کردن پوست استفاده می کند. در برخی موارد، او فیلر را از طریق سوزن به آن ناحیه تزریق می کنند. در موارد دیگر، یک کانول لبه‌ای کند که حاوی فیلر است به سوراخ ایجاد شده توسط سوزن وارد می‌شود.
 4. یک یا چند تزریق زیر هر چشم مورد نیاز است.
 5. پزشک شما فیلر را در جای خود صاف می کند.

اگر انتقال چربی انجام می دهید، ابتدا تحت بیهوشی عمومی تحت عمل لیپوساکشن قرار می گیرید.

آیا تزریق فیلر زیر چشم درد دارد؟

بسیاری از افراد در طول عمل فیلر زیر چشم در کرج عملاً هیچ دردی احساس نمی کنند. برخی گزارش می دهند که احساس سوزش خفیف دارند. با تزریق فیلر، احساس فشار یا تورم وجود خواهد داشت. اگرچه سوزن تزریق دقیقاً در کنار چشم قرار نمی گیرد، اما از نظر روانی ممکن است احساس کنید که سوزن به چشم شما نزدیک می شود، ناراحت کننده باشد. کل این درمان بین ۵ تا ۲۰ دقیقه طول می کشد.

راهکار عالی برای رفع جای جوش : میکرودرم در کرج با بازدهی فوق العاده

فرایند بهبود پس از تزریق فیلر چشم

به طور کلی، این چیزی است که می توانید در طول بهبودی انتظار داشته باشید:

 • پس از انجام عمل، پزشک به شما یک کیسه یخ می دهد تا آن را روی آن ناحیه بمالید.
 • ممکن است بعد از آن مقداری قرمزی، کبودی یا تورم مشاهده کنید، اما در بیشتر موارد این عوارض کوتاه مدت خواهند بود.
 • پزشک شما یک قرار ملاقات بعدی را در چند روز برای ارزیابی ناحیه و تعیین اینکه آیا نیاز به تزریق فیلر اضافی است یا خیر، توصیه می‌کند.
 • ممکن است چندین تزریق در طی چند هفته یا ماه توصیه شود.
 • برخلاف پرکننده‌های مصنوعی، اگر پیوند چربی انجام شده باشد، می‌توانید یک دوره توقف ۲ هفته‌ای را پیش‌بینی کنید.

رزرو وقت 09123635700

ماندگاری تزریق فیلر چشم در کرج 

فیلرها به مرور زمان دوباره جذب بدن می شوند. آن ها نتایج دائمی ارائه نمی دهند. مدت زمان ماندگاری هر کدام از آن ها در اینجا آمده است:

 • فیلرهای اسید هیالورونیک معمولاً بین ۹ ماه تا ۱ سال دوام می آورند.
 • هیدروکسی لاپاتیت کلسیم معمولاً بین ۱۲ تا ۱۸ ماه دوام می آورد.
 • اسید پلی ال لاکتیک می تواند تا ۲ سال دوام بیاورد.
 • انتقال چربی ممکن است تا ۳ سال نیاز به تجدید نداشته باشد.

این درمان جذاب را امتحان کنید: کربوکسی تراپی کرج برای رفع چین و چروک صورت

چه کسی کاندیدای مناسب تزریق فیلر چشم است؟

تاریکی ناحیه پارگی اغلب ژنتیکی است، اما تعدادی از مسائل دیگر نیز می تواند باعث آن شود، مانند:

 • افراد سالخورده
 • افراد با الگوهای خواب ضعیف
 • کسانی که دجار کم آبی بدن هستند
 • افراد با رنگدانه بیش از حد
 • اشخصاص با رگ های خونی قابل مشاهده
 • فیلرهای زیر چشم برای افرادی که گودی های تیره زیر چشم ناشی از ژنتیک یا افزایش سن دارند مؤثر است.

برخی از افراد به طور طبیعی چشم های فرورفته به درجات مختلف دارند که باعث ایجاد سایه در زیر پلک می شود. فیلرهای چشم می توانند به تسکین این مشکل در برخی افراد کمک کنند، اگرچه برخی دیگر ممکن است جراحی را راه حل موثرتری بدانند.

تزریق فیلر زیر چشم کرج

رفع گودی چشم با تزریق فیلر در کرج

بالا رفتن سن نیز می تواند باعث گودی چشم و ظاهری تیره و توخالی شود. با افزایش سن، چربی زیر چشم ممکن است از بین برود یا ریزش کند و باعث ایجاد ظاهری توخالی و جدایی عمیق بین ناحیه زیر چشم و گونه شود. همه افراد کاندیدای مناسبی برای دریافت فیلرهای چشم نیستند. اگر سیگار می‌کشید، پزشک ممکن است در مورد این درمان به شما هشدار دهد. سیگار ممکن است مانع از بهبودی شود. همچنین ممکن است مدت زمان ماندگاری نتایج را کاهش دهد.

ورم چشم پس از تزریق فیلر

ورم کردن و یا حتی کبودی از جمله عوارض تزریق فیلر زیر چشم به شمار می رود که در بین بسیاری از افراد این ورم و کبودی رایج است. در واقع اگر شما هم دچار ورم زیر چشم شدید به هیچ عنوان نیازی نیست نگران این مسئله باشید، چرا که این امر طبیعی است و به زودی درمان می شود، بنابراین نیازی نیست برای از بین بردن آن از روش های خاصی استفاده کنید. این ورم به وجود آمده زیر چشم بعد از چند ساعت به طور کلی از بین می رود و تنها فردی که متوجه این ورم می شود خود بیمار است، به همین دلیل نیازی نیست نگران این مسئله باشید. اگر ورم زیر چشم شما بعد از چند ساعت و یا چند روز بعد از تزریق فیلر زیر چشم از بین نرفت می توانید به پزشک یا کلینیک زییایی که این درمان را در آنجا انجام داده اید، مراجعه کنید.

عوارض جانبی فیلر زیر چشم چیست؟

مطمئن شوید که پزشک خود را از هرگونه حساسیتی که دارید مطلع کنید تا از واکنش آلرژیک احتمالی به پرکننده جلوگیری شود. در بیشتر موارد، عوارض جانبی پرکننده های چشم حداقل و کوتاه مدت خواهد بود. این موارد می توانند شامل لیست زیر باشند:

 • سرخی
 • پف کردگی
 • نقطه قرمز کوچک در محل(های) تزریق
 • کبودی

اگر فیلر خیلی نزدیک به سطح پوست تزریق شود، ممکن است این ناحیه ظاهری آبی یا پف کرده پیدا کند. این عارضه جانبی به عنوان اثر Tyndall شناخته می شود. در برخی موارد، در صورت وقوع، پرکننده باید حل شود. اگر هیالورونیک اسید فیلر شما بود، تزریق هیالورونیداز به حل سریع فیلر کمک می کند.

همچنین ببینید: جوانسازی با دستگاه پروتیج در کرج با ماندگاری عالی

به حداقل رساندن عوارض جانبی تزریق فیلر

مهم ترین راه برای جلوگیری از عوارض جانبی جدی، انتخاب یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک با تجربه و دارای مجوز هیئت مدیره برای انجام این روش است. پزشکان با صلاحیت کمتر می توانند عوارض جانبی جدی ایجاد کنند، مانند استفاده ناهموار از پرکننده یا سوراخ کردن تصادفی ورید یا شریان. برای جلوگیری از این عوارض، حتما به کلینیک های زیبایی معتبر از جمله آپیلنس مراجعه نمایید. برای رزرو وقت مشاوره روی بنر زیر کلیک کنید.

کلینیک زیبایی آپیلنس کرج

عوارض جانبی جدی عبارتند از:

همانطور که گفته شد، کبودی و تورم بزرگترین عوارضی هستند که باید نگران آن باشید. اگر هر یک از این موارد را تجربه کنید، باید فقط یک تا دو روز طول بکشد. تورم و کبودی در تزریق فیلر چشم شایع است. تورم حدود ۱-۲ روز طول می کشد. بیماران باید به مدت ۲۴ ساعت از موقعیت‌ها یا ورزش‌هایی که سرشان زیر کمرشان است، خودداری کنند و این به کاهش تورم و کبودی کمک می‌کند. اگر کبودی قابل‌توجهی وجود داشته باشد، پنهان کردن آن می‌تواند سخت‌تر باشد و ممکن است برای برخی افراد تا ۱۰ روز طول بکشد تا آن‌قدر احساس راحتی کنند که در کنار مردم باشند . سایر عوارضی که ممکن است در طی تزریق فیلر چشم رخ دهند عبارتند از:

 • نتایج ناهموار، مانند عدم تقارن بین هر چشم
 • برجستگی های ریز زیر پوست
 • فلج عصبی
 • جای زخم
 • کوری

مهم است که توجه داشته باشید که FDA یک منبع معتبر هشدار رسمی در مورد برخی از پرکننده های پوستی صادر کرده است. حتماً قبل از انجام عمل، این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید.

تفاوت فیلر زیر چشم و بوتاکس

اغلب افرادی که از دنیای جوانسازی صورت اطلاعی ندارند، فیلر زیر چشم و بوتاکس را با هم اشتباه می گیرند. اما، یک صحبت با یک متخصص پوست به شما خواهد آموخت که این دو درمان بسیار متفاوت هستند.  به طور کلی فیلر برای چین و چروک های ریز زیر چشم استفاده می شود در حالی که بوتاکس می تواند چروک های عمیق تر را نیز درمان کند. درباره گودی و تیرگی زیر چشم، مشورت با یک متخصص زیبایی می تواند بهترین درمان را به شما به ارمغان بیاورد.

هزینه تزریق فیلر چشم در کرج

تزریق فیلر زیر چشم یک عمل زیبایی هستند، بنابراین تحت پوشش هیچ طرح بیمه درمانی نیستند. هزینه ها می تواند متفاوت باشد. به طور معمول، در آمریکا این کار از حدود ۶۰۰ دلار تا ۱۶۰۰ دلار برای هر سرنگ با هزینه کل تا ۳۰۰۰ دلار برای هر دو چشم، در هر درمان متغیر است. در ایران، بسته به شهر و موقعیت کلینیک و نوع ماده مورد استفاده و تبحر پزشک، هزینه ها متفاوت است. برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰ یا ۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان آپیلنس بهره مند شوید.

پیشنهاد ویژه برای جوانسازی: مزوتراپی در کرج با بهترین قیمت و کیفیت

مراقبت های پس از تزریق فیلر

پس از درمان پرکننده زیر چشم، بهتر است از هر چیزی یا هر ماده‌ای که ممکن است منجر به خونریزی و کبودی شود، خودداری کنید. علاوه بر این، استفاده از کمپرس سرد روی این ناحیه چندین بار در روز می تواند به هر تورمی کمک کند. و بالا نگه داشتن سر می تواند به تسریع بهبودی کمک کند. به اندازه کافی آسان، اینطور نیست؟

خلاصه مطلب

فیلر زیر چشم یک درمان محبوب برای افرادی است که به دنبال روشن و حجیم کردن ناحیه زیر چشم خود هستند. هنگامی که توسط یک متخصص (به طور ایده آل یک متخصص پوست) انجام شود، درمان بسیار ایمن است. جدا از اتفافات نادر (مانند نابینایی)، تنها زمانی که شروع به جستجوی جایگزین‌های ارزان‌تر می‌کنید، همه چیز می‌تواند خطرناک شود. بنابراین، اگر به فکر فیلر زیر چشم هستید، بدانید که این یک درمان مفید برای جوان‌سازی صورت است که وقتی با احتیاط انجام شود، می‌تواند بلافاصله ظاهر ناحیه زیر چشم شما را تغییر دهد (و احتمالاً بهبود بخشد).

معرفی بهترین کلینیک زیبایی کرج برای فیلر زیر چشم

اگر شما هم به داشتی پوستی شاداب و باطراوت علاقه دارید و می خواهید در یک محیط آرام و بهداشتی و با خیالی آسوده نسبت به تزریق فیلر زیر چشم در کرج اقدام کنید، ما به شما کلینیک آپیلنس را پیشنهاد می دهیم. برای مشاوره رایگان و رزرو وقت می توانید با شماره های ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰ و ۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره تلفنی و حضوری به شما عزیزان هستند.

سوالات پرتکرار 

۱-تزریق فیلر زیر چشم چقدر زمان می برد؟

این روش معمولاً ۵ تا ۱۰ دقیقه طول می کشد.

۲-بهترین کلینیک تزریق فیلر چشم کرج کجاست؟

برای این کار می توانید از خدمات کلینیک زیبایی آپیلنس واقع در دهقان ویلا دوم استفاده کنید.

۳-آیا تزریق فیلر درد دارد؟

این درمان اگر در کلینیک زیبایی معتبر و توسط پزشک مجرب انجام شود، همراه با کمترین درد و عوارض خواهد بود.

۴-بیشترین ماندگاری فیلر چشم چه مدت است؟

در بهترین حالت یک بار تزریق برای مدت یکسال الی ۱۸ ماه کافی خواهد بود.

۵-فیلر چشم ارزان و معتبر در کرج را کجا پیدا کنم؟

برای انجام تزریق فیلر در کرج، با بهترین قیمت و کیفیت کافی است به کلینک آپیلنس واقع در دهقان ویلا، ابتدای خیابان نیاکی، روبروی دبیرستان سایپا، پلاک ۳ مراجعه نمایید.

۶-آیا می توان از تزریق فیلر در پلک فوقانی استفاده کرد؟

بله، چروک شدن پلک بالایی (شیار پلک بالایی) می تواند به دلیل پیری طبیعی، ایجاد ظاهری توخالی یا در نتیجه جراحی رخ دهد. استفاده از فیلرها در این ناحیه بسیار تخصصی است اما اغلب می تواند نتایج عالی به همراه داشته باشد.

۷-آیا نتایج طبیعی به نظر می رسند؟

بله، درمان فیلر زیر چشم نتایجی طبیعی ایجاد می کند. بعد از این روش، بیماران تفاوت چشمگیری با هم ندارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس: فلکه اول گوهردشت، ساختمان 20، ط 5 (مشاوره و رزرو وقت: 0912363500)