تزریق فیلر چانه در کرج

فیلر چانه و فک تزریق پرکننده در کرج

۵/۵ - (۵۵ امتیاز)

همه چیز درباره تزریق فیلر چانه در کرج

ساختار چانه ای که تناسب ایده آل دارد باعث می شود که تقارن صورت قوی تر و جذاب تر به نظر برسد. بدشکلی ها و اختلالات تقارنی چهره به راحتی با استفاده از فیلر چانه در کرج اصلاح می شوند. علاوه بر این، بدون نیاز به عمل جراحی، می‌توانید خطوط صورت متناسب‌تر و ظاهری پویاتر را با تنظیمات جزئی به دست آورید. در این مطلب، درباره مزایا و معایب فیلر چانه، هزینه و عوارض انجام آن صحبت می کنیم. با ما در آپیلنس، بهترین کلینیک زیبایی کرج همراه باشید.

کلینیک زیبایی کرج

فیلر چانه چیست؟

فیلر چانه با استفاده از اسید هیالورونیک جزو روش هایی هستند که هم برای به دست آوردن فرم زیبایی و هم برای از بین بردن ناهنجاری ها استفاده می شوند. این یکی از روش های بسیار آسان و بدون درد است. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به فعالیت های روزانه خود بازگردد. علاوه بر این، از جمله کاربردهای عملی است که بدون هیچ گونه اثر یا علامتی ساخته شده است.

کاندیدای مناسب فیلر چانه 

فیلرهای چانه و فک برای افرادی که می‌خواهند نسبت‌های صورت خود را برای بهبود ظاهر کلی خود بازتعریف کنند، ایده‌آل هستند. هرکسی که خواهان بهبود مشهودی نیمرخ پهلو یا جلو است، باید فیلرهای پوستی چانه و پرکننده‌های فک را در نظر بگیرد. اکنون بسیاری از افراد در تمام گروه های سنی و جنسیتی این کار را انجام می دهند.

پیشنهاد ویژه آپیلنس: درمان تیرگی زیر بغل در کرج

پرکننده های چانه چه نتایجی دارند؟

بسته به نیاز شما، فیلرهای چانه می‌توانند به رفع مشکلات زیر کمک کنند:

تزریق فیلر چانه در کرج

افزایش طول چانه

این تاثیر از روبرو قابل مشاهده است و اگر چانه کوتاه باشد ایده آل است. اگر چانه نسبت به سایر اجزای صورت کوتاه است، قانون یک سوم می تواند به شما کمک کند.

افزایش برآمدگی چانه

این از نمای جانبی قابل مشاهده است. اگر قسمت چانه نسبت به لب ها خیلی کوتاه باشد ایده آل است. این درمان حتی می تواند به رتروگناتیا کمک کند، وضعیتی که در آن چانه نسبت به گونه ها خیلی عقب است. این همچنین می تواند به میکروژنیا کمک کند، وضعیتی که در آن چانه توسعه نیافته است. زاویه بین ابرو – بینی – چانه باید ۱۶۵-۱۷۵ درجه باشد. اگر این زاویه کمتر باشد، برآمدگی چانه به اندازه کافی بیرون زده نمی شود. راه دیگر برای ارزیابی اینکه چانه خیلی عقب است، نگاه کردن به آن در رابطه با لب پایین است. اگر چانه پشت لب پایینی باشد، ممکن است از یک تقویت ظریف بهره مند شود. اگر چانه در نزدیکی یا پشت چین آزمایشگاهی باشد، قطعاً نیاز به افزایش دارد.

کاهش چین چانه

این از نمای جلو و جانبی قابل مشاهده است. فیلر چانه در کرج چین‌های عمیقی را که در برخی افراد ایجاد می‌شود کاهش می‌دهد و همچنین قلاب شدن چانه به شکل C را که با افزایش سن اتفاق می‌افتد، متوقف می‌کنند.

کم و زیاد کردن عرض پایین چانه 

پرکننده‌های پوستی امکان هنرنمایی در شکل دادن به انتهای چانه را فراهم می‌کنند. زنان با چانه گرد بهتر به نظر می رسند. عرض چانه زن از فاصله بین گوشه های داخلی چشم (فاصله بین کانتال) بیشتر نیست. برخی از زنان ممکن است چانه ای بسیار پهن داشته باشند که مردانه به نظر می رسد یا چانه ای بسیار نوک تیز داشته باشند که می تواند نامتعادل به نظر برسد. مردان با چانه ای قوی و مربعی به بهترین شکل به نظر می رسند.

شاید برای شما جالب باشد: باریک کردن بینی در کرج

از بین بردن گودی چانه

برای کاهش فرورفتگی بیش از حد چانه، به خصوص اگر عضله ذهنی بیش فعال وجود داشته باشد. برخی از مردم این اثر را “میومدولاسیون” می نامند. برخی اوقات برای این شکایت باید پرکننده های چانه با تزریق بوتاکس ترکیب شوند.

قبل و بعد تزریق فیلر چانه

انواع مواد مورد استفاده در فیلر چانه

روش زیبایی که برای اصلاح ظاهر توخالی چانه اعمال می شود، برای شکل دادن و به ناحیه پایین صورت انجام می شود. فرآیند پر کردن چانه با استفاده از فیلرهای پوستی با سایر روش ها متفاوت است. علاوه بر درمان اسید هیالورونیک از کلاژن درمانی، سلول های چربی و پلیمرهای زیست تخریب پذیر مصنوعی و مواد حاوی هیدروکسی لاپاتیت کلسیم نیز می توان بدین منظور استفاده کرد. با این حال، کاربردی ترین و مورد تایید FDA پر کردن اسید هیالورونیک است.

کاربرد فیلر چانه در رفع اختلالات تقارن در ناحیه فک

ناهنجاری های رایج شامل اندازه چانه یا عدم تراز بودن خط فک است. مشکلاتی مانند عدم تقارن بسته به خصوصیات فیزیکی و ساختار استخوانی افراد و همچنین افتادگی زیر چانه بسته به زمان وجود دارد. در این شرایط، می توانیم از راهکارهای زیبایی مختلفی برای از بین بردن ناهنجاری‌های رایج و بازگرداندن اعتماد به نفس به شما استفاده نمود. فیلر فک را می توان در مواردی مانند ساختار ضعیف چانه، چین و چروک زیر ناحیه چانه و انحناها و چین های نامشخص چانه اعمال کرد.

نمونه کار تزریق فیلر چانه در کرج

مشاوره و رزرو وقت: ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰

فیلر چانه برای گودی فک

گودی فک نیز از جمله مشکلاتی است که با فیلر چانه قابل اصلاح است. ساختار فک که نشان دهنده جوانی، پویایی و جذابیت است، ارتباط مستقیمی با ساختار استخوانی دارد. ساختار استخوانی که تا ناحیه فک قدامی به صورت مستقیم و قوی از نقطه شروع استخوان فک پایین امتداد می‌یابد، می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد مانند در برخی نوک تیز، گرد، مربع، فرورفته، نامشخص یا در برخی دیگر بسیار برجسته. مهم این است که با تقارن صورت هماهنگ باشد. می توان این درمان را برای فک هایی که بزرگ تر یا کوچک تر از تقارن صورت هستند اعمال کرد.

همچنین ببینید: درمان سیاهی زیر چشم در کرج

درمان فیلر فک چقدر طول می کشد؟

این روش بسته به سن و ساختار فک فرد به طور متوسط ​​در ۱۰-۱۵ دقیقه تکمیل می شود. درمان های بدون نیاز به بیهوشی را می توان با استفاده از بی حسی برای افراد حساس اعمال کرد. فرآیند پر کردن چانه که ویژگی های ساختاری آن مشخص شده است، از جمله راهکارهای موقتی است. به طور متوسط ​​۱۵ تا ۲۰ ماه استفاده را تضمین می کند و پس از آن نیاز به تجدید دارد.

قبل و بعد فیلر فک

مزایای فیلر چانه چیست؟

در مورد مزایای فیلر چانه می توان گفت که این يك راه حل بدون درد و بدون عوارض به عنوان يكي از كاربردهاي عملي و زيبايي است که می تواند به تقارن چهره شما کمک کند. همچنین می‌توان از روش‌های جراحی برای اصلاح مشکلات ساختار استخوانی در محدوده زیبایی چانه استفاده کرد یا روش‌های مختلفی را برای حذف چربی اضافی و افتادگی در ناحیه زیر چانه به کار برد. فیلر فک روشی است که برای داشتن ظاهری ایده آل سریع و آسان و اصلاح اختلالات شکل و تقارن به صورت عملی به کار می رود.

برای رزرو وقت فیلر چانه در کرج می توانید با کارشناسان کلینیک آپیلنس تماس حاصل فرمایید:

۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ | ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰

آیا تزریق فیلر به چانه درد دارد؟

پرکننده های چانه نسبتا بدون درد هستند. برخی از پرکننده‌های چانه شامل لیدوکائین، یک داروی رایج بی‌حس‌کننده است. با تزریق فیلر توسط متخصص پوست، کمی احساس ناراحتی خواهید کرد، اما این موقتی است. پس از انجام عمل، کمی تورم و حساسیت در چانه وجود خواهد داشت.

چگونه بفهمم که به پرکننده چانه نیاز دارم؟

زاویه بین ابرو – بینی – چانه باید ۱۶۵-۱۷۵ درجه باشد. اگر این زاویه کمتر باشد، لبه های چانه به اندازه کافی بیرون زده نمی شود. راه دیگر برای ارزیابی اینکه چانه خیلی عقب است، نگاه کردن به آن در رابطه با لب پایین است. اگر چانه پشت لب پایینی باشد، ممکن است نیاز به یک تقویت ظریف داشته باشد.

همچنین ببینید: بهترین کلینیک مزوتراپی کرج با تخفیف ویژه

چه کسانی نباید از پرکننده چانه استفاده کنند؟

موارد منع مصرف عمده برای استفاده از فیلر فک و چانه به شرح زیر است: عفونت فعال در نزدیکی محل تزریق، حساسیت شناخته شده به ماده یا لیدوکائین مخلوط شده در سرنگ پرکننده (زیدرم، زیپلاست، کازمودرم، کازموپلاست و برخی دیگر). پرکننده های اسید هیالورونیک و Artefill) و گلابلار.

تزریق فیلر چانه در کرج

سن مناسب برای تزریق فیلر فک و چانه

اگر به دنبال یک فیلر پوست برای مبارزه با علائم پیری هستید، اواسط دهه ۲۰ سالگی شما اغلب زمان خوبی برای شروع است. بدن شما در حدود ۲۶ سالگی شروع به از دست دادن استخوان و کلاژن می کند، بنابراین زمان خوبی برای شروع تزریقات نگهدارنده است. با شروع زودهنگام، نسبت به زمانی که تا اواسط ۵۰ سالگی صبر کنید، به محصول کمتری نیاز خواهید داشت

خطرات و عوارض فیلر چانه چیست؟

عوارض جانبی رایج پرکننده فک عبارتند از: ناراحتی موقت. ورم. سرخی. همچنین عوارض شدید می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • مرگ بافت ناشی از انسداد جریان خون.
  • عدم تقارن
  • جای زخم
  • آسیب عروق خونی

بایدها و نبایدهای بعد از درمان 

از خارش، یا برداشتن در اطراف محل تزریق خودداری کنید. از اعمال گرمای شدید در ناحیه تحت درمان، که شامل جکوزی، سونا، آفتاب گرفتن یا برنزه شدن است، خودداری کنید. در روز درمان از مصرف الکل و سیگار خودداری کنید و سعی کنید تا ۲ روز پس از درمان از مصرف آن اجتناب کنید. به مدت ۲ روز یا تا زمانی که تورم کاهش یابد از ورزش خودداری کنید.

همچنین ببینید: زاویه صورت و فک در کرج

روش صحیح خوابیدن بعد از تزریق

مطمئن شوید که به مدت ۳ شب با استفاده از ۲ بالش به پشت بخوابید و سر خود را بالا نگه دارید – این کار باعث می شود که فیلر تازه تزریق شده در جای خود باقی بماند. گزینه دیگر این است که از یک بالش دور گردن برای تثبیت سر خود استفاده کنید

خلاصه مطلب

تزریق پرکننده چانه یک روش غیرجراحی است که کانتور و تعریف چانه را تغییر می دهد. این یک روش محبوب برای افرادی است که نسبت به نیم رخ خود شکایت دارند و می خواهند ساختار صورت متعادل تری داشته باشند. فیلرهای چانه می‌توانند خط فک قوی‌تری ایجاد کنند و چهره را جوان‌تر نشان دهند.

پیشنهاد ویژه کلینیک آپیلنس

اگر به دنبال یک درمان عملی و موثر برای بهبود زاویه فک و چانه خود هستید و می خواهید شادابی و طراوت را به پوست تان برگردانید، کافیست هم اکنون با متخصصان پوست در کلینیک زیبایی آپیلنس تماس بگیرید تا بهترین و موثرترین درمان را برای شما انتخاب نموده و در کمترین زمان چهره و اندامی لطیف و زیبا را به شما هدیه دهند.

کلینیک زیبایی آپیلنس کرج

سوالات متداول

۱-ماندگاری پرکننده های چانه چقدر است؟

فرم دادن چانه با استفاده از فیلرهایی مانند JUVEDERM VOLUMA، RADIESSE یا ترکیبی از محصولات، می‌تواند نتایجی بین ۱۵ تا ۲۴ ماه ایجاد کند. فرم دهی چانه یک جذابیت و تقارن کاملاً مشخص ایجاد می کند که هم مردان و هم زنان خواستار آن هستند.

۲-هزینه فیلر چانه چقدر است؟

پرکننده چانه در آمریکا معمولاً به بین یک تا سه سرنگ نیاز دارد که هر سرنگ به طور متوسط ​​۷۵۰ تا ۱۵۰۰ دلار است. در ایران نیز، بسته به برند مورد استفاده و حجم ناحیه مورد استفاده، هزینه ها متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان کلینیک آپیلنس تماس بگیرید.

۳-آیا اثر پرکننده چانه دائمی است؟

نتایج این درمان موقتی، اما نسبتاً طولانی مدت (حدود ۱۲ تا ۲۴ ماه) است.

۴-بهترین کلینیک برای تزریق فیلر فک در کرج کجاست؟

برای این منظور، می توانید از خدمات کلینیک آپیلنس واقع در دهقان ویلای کرج استفاده کنید. با تماس با کارشناسان ما، هم اکنون وقت خود را در کلینیک زیبایی آپیلنس رزرو کنید.

۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ | ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس: فلکه اول گوهردشت، ساختمان 20، ط 5 (مشاوره و رزرو وقت: 0912363500)