جدیدترین مدل های تزریق ژل لب ۱۴۰۲

جدیدترین مدل های ژل لب 1402

۴.۹/۵ - (۲۰ امتیاز)

جدیدترین مدل ژل لب ۱۴۰۲ در کرج

امروزه پزشکان زیبایی و متخصصان پوست، به پشتوانه دانش و توانایی و تجربه بالای خود، این قابلیت را دارند که تقریباً هر قسمت از صورت ما را با کمترین آسیب و رد و اثری، تغییر دهند و به فرم دلخواه مان درآورند. در خصوص ترندهای زیبایی سال، هیچ بخشی به اندازه این مدل های جدید تزریق ژل لب مشهود نیست که به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۳ (۱۴۰۲) فراگیر می شوند. در این بین، ژل لب با ظاهر طبیعی پرطرفدارترین نوع تزریق ژل لب در کرج به شمار خواهد رفت. درمان های زیبایی که ظاهر طبیعی دارند در حال تبدیل شدن فراگیرترین ترند روز هستند. بهترین پزشکان زیبایی اکنون برنامه های درمانی خود را طوری طراحی می کنند تا زیبایی طبیعی منحصر به فرد هر بیمار را برجسته کنند. پیشنهاد می کنیم با ما در بلاگ آپیلنس، بهترین کلینیک زیبایی در کرج همراه باشید. 

کلینیک زیبایی کرج

مدل ژل لب طبیعی، هدف سال ۲۰۲۳

دستیابی به نتایج طبیعی و ظریف همان مسیری است که تزریق لب در سال ۲۰۲۳ و بعد از آن حرکت می کند. در اینجا ۳ مورد از درمان هایی که منجر به این حرکت رو به جلو می شوند اشاره  شده است.

۱. تکنیک لب قلوه ای Lip Tenting

این تکنیک فیلر لب توسط پزشک زیبایی تام ون اییک توسعه داده شده است و در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. این یک روش برجسته کردن لب است که در آن فیلر اسید هیالورونیک در مقادیر ریز و تقریباً عمودی در امتداد خط کمان کوپید تزریق می شود. این با تزریق های معمول لب که معمولا به صورت افقی انجام می شود متفاوت است. هر ضربه فیلر یک “قطب قلوه ای” را در لب ها تا کناره های سفید تشکیل می دهد. تزریق ژل لب قلوه ای در کرج را می توان با یک سوزن تیز یا کانول بلانت انجام داد. پرکننده‌های اسید هیالورونیک نازک‌تر، یک اثر صاف‌کننده و ظریف‌تر ایجاد می‌کنند، در حالی که فیلرهای ضخیم‌تر حجم و هیدراتاسیون واضح‌تری دارند.

همچنین ببینید: بهترین مرکز آر اف در کرج 

چرا مدل ژل لب قلوه ای تا این حد محبوب شده است؟

اگر می‌خواهید جلوه‌ای کامل‌تر روی لب بالایی خود داشته باشید یا کمان کوپیدی مشخص‌تر داشته باشید، تکنیک لب قلوه ای می‌تواند برای شما مناسب باشد. در مقایسه با فیلر لب خطی سنتی، که بر افزایش حجم تمرکز دارد، این روش می‌تواند بهبود ساختاری بیشتری ارائه دهد. به عنوان مثال، از فیلتروم (شیار عمودی بین لب بالایی و پایه بینی) حمایت بیشتری می کند.

تزریق ژل لب قلوه ای در کرج

مزیت ژل لب قلوه ای چیست؟

ژل لب قلوه ای ظاهر طبیعی تری ایجاد می کند زیرا امکان کنترل خوب بر شکل و حجم فیلر را فراهم می کند. همچنین، فیلر در چندین بخش کوچک تر برای جلوگیری از مهاجرت فیلر تزریق می شود.

معایب مدل ژل لب قلوه ای چیست؟

نکته منفی فیلر لب قلوه ای این است که این روش به تعداد بیشتری تزریق ریز نیاز دارد که خطر کبودی با سوراخ‌های متعدد و احتمالاً ناراحتی بیشتر را افزایش می‌دهد. همچنین فقط با یک پزشک مجرب کار کنید. اگر نمی خواهید جزو آمار داستان های ترسناک عوارض و حوادث تزریق فیلر لب قرار بگیرید.

تزریق ژل و بوتاکس در کرج بهترین دکتر

کلینیک زیبایی آپیلنس

۲. مدل ژل فلیپ لب با تزریق بوتاکس

ما همیشه تزریق لب را با پرکننده های پوستی مرتبط می دانستیم. اما یک تکنیک به کمک بوتاکس کمی غیرمتعارف به نظر می رسد اما وجود دارد! ما گمان می کنیم که استفاده از فیلیپ لب در سال ۱۴۰۲ در حال افزایش باشد، به خصوص در میان کسانی که به دنبال بهبود ساختار لب هستند تا حجم. درمان فلیپ لب شامل قرار دادن چند واحد دقیق بوتاکس در امتداد عضله لب بالایی در نزدیکی مرز، برای شل شدن و “برگرداندن” لب برای نمایان شدن بیشتر لب بالایی است.

همچنین ببینید: تزریق ژل لب روسی در کرج

بوتاکس لب چطور انجام می شود؟

در حین انجام عمل فلیپ لب، بوتاکس به عضله فیلتروم که بالای لب بالایی قرار دارد تزریق می شود. نوروتوکسین عضله را شل می کند و از پایین کشیدن لب جلوگیری می کند. این کار لب را کمی به سمت بالا متمایل می کند و مقدار بیشتری از سرخالو (لب بالایی) در معرض دید قرار می گیرد. به نوبه خود، توهم لب بالایی پرتر، حجیم تر اما طبیعی به نظر می رسد.

اثرات درمانی بوتاکس برای لب

یکی دیگر از مواردی که اثرات شل کننده عضلات بوتاکس در آن مفید است، درمان لبخند لثه ای است. ما از تزریق بوتاکس برای شل شدن طبیعی ماهیچه های لب و کاهش ظاهر لثه های قابل مشاهده استفاده می کنیم.

بوتاکس لب در کرج

چرا بوتاکس لب تا این حد محبوب شده است؟

به دلیل اینکه یک برجستگی ظریف در این روش به دست می آید به طوری که گویی فرم طبیعی لب همین گونه است و این باعث اعتماد به نفس بیشتر زیباجو می گردد. همچنین فیلرها نسبت به بوتاکس گران‌تر هستند و این روشی مقرون‌به‌صرفه برای تقویت لب است. اما یک نکته مهم وجود دارد. شما فقط باید با یک متخصص تزریق خبره کار کنید. بوتاکس بیش از حد می تواند لب بالایی شما را چنان ضعیف کند که لبخند شما صاف به نظر برسد. بدتر از آن، چیزی به سادگی نوشیدن از نی می تواند تحت تأثیر قرار گیرد!بنابراین فقط در یک مرکز معتبر نظیر آپیلنس اقدام به تزریق فیلر نمایید.

۳. مدل ژل لب گیلاسی

یکی از تکنیک هایی که توجه بیماران را برانگیخته است، تزریق “Cherry Lip” یا تزریق ژل لب گیلاسی است. با افزایش تمایل به نتیجه ای طبیعی، بسیاری از زیباجویان فیلر لب می خواهند تکنیک فعلی لب خود را در سال ۲۰۲۳ تغییر دهند. یکی از گزینه هایی که ممکن است ترند شود، روش “لب های گیلاس” است. لب گیلاسی در ابتدا در کره رایج شده است. به جای پرکردن لب‌ها با پخش فیلر در کل ناحیه لب، پزشکان در عوض فقط روی پر کردن نواحی مرکزی لب‌های بالا و پایین تمرکز می‌کنند. برخلاف تکنیک “لب قلوه ای”، در این مورد، پزشک مقدار زیادی ژل را به یک منطقه تزریق می کند. به طور خاص، ناحیه میانی برای ایجاد حس دو گیلاس در لب پر می شود.

همچنین ببینید: بهنرین مرکز تزریق بوتاکس در کرج 

چرا مدل ژل لب گیلاسی بسیار محبوب است؟

از آنجایی که فیلر در نواحی بیرونی لب تزریق نمی‌شود، پزشک می‌تواند روی مرکز آن تمرکز کند تا برجستگی طبیعی ایجاد کند، یعنی چیزی که اکثر بیماران و زیباجویان به دنبال آن هستند. بیماران و پزشکان این تکنیک را دوست دارند زیرا ظاهری بسیار زنانه و عروسکی با ظاهری طبیعی می دهد. این تکنیک همچنین از بسیاری از فیلترهای پرطرفدار که در رسانه های اجتماعی، به ویژه TikTok می بینیم، تقلید می کند.

ژل لب گیلاسی در کرج

خلاصه مطلب

تکنیک هایی مانند مدل ژل لب قلوه ای ، لیپ فلیپ و روش لب های گیلاسی، نشان دهنده یک حرکت بزرگتر به سمت بهبودهایی با ظاهر طبیعی هستند و بر روند تزریق لب در سال ۲۰۲۳ مسلط خواهند بود. فارغ از نتایجی که ظاهر طبیعی دارند، یک اشتراک دیگر بین این سه تزریق لب وجود دارد. و این انتخاب مشتری کلیدی است. آیا شما مشتری ایده آل برای هر یک از این درمان ها هستید؟ به یاد داشته باشید، هیچ درمان دقیقا مشابه درمان دیگر نیست و هیچ نتیجه ای دقیقا مشابه نتیجه دیگر نیست.

بهترین کلینیک تزریق ژل لب در کرج

ظاهر زیبا، ظریف و طبیعی مورد نظر تنها در صورتی به دست می آید که با بقیه اجزای صورت متعادل باشد. این بدان معنی است که شما به یک پزشک نیاز دارید که آناتومی لب را کاملاً درک کند و تفاوت بین لب بالا و پایین را کاملاً بداند. هر چیزی کمتر باشد و شما در این فکر بمانید که این تبلیغات در مورد چه چیزی بوده است، یا بدتر از آن، همچنان از نتیجه خود ناامید خواهید شد. اگر در شهر کرج یا تهران هستید، با کلینیک آپیلنس تماس بگیرید. ما آماده هستیم داریم که شما صحبت کنیم که آیا هر یک از این درمان ها ممکن است همان چیزی باشد که برای درخشش ۲۰۲۳ خود به آن نیاز دارید یا خیر!

شماره های تماس ما به شرح ذیل و آدرس ما کرج، دهقان ویلا دوم، ابتدای خیابان نیاکی، پلاک ۳ می باشد. برای اطلاع از هزینه دقیق، با شماره تلفن 📞 ۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ تماس بگیرید.

کلینیک زیبایی کرج

سوالات متداول

۱-جدیدترین ترندهای ژل لب چیست؟

ژل لب قلوه ای، فلیپ لب با بوتاکس و فیلر گیلاسی

۲-هزینه مدل ژل لب قلوه ای چقدر است؟

هزینه بسته به مقدار ژل و محل کلینیک متفاوت است. برای کسب اطلاعات دقیق تر با شماره ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰ تماس بگیرید.

۳-آیا تزریق ژل لب خطرناک است؟

اگر این درمان در مراکز معتبر و تحت نظر پزشک مجرب انجام نشود می تواند عوارض زیادی به همراه داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

جهت مشاوره و اطلاع از تخفیف ها تماس بگیرید 09123635700