مراقبت های پس از هایفوتراپی

مراقبت پس از هایفوتراپی

هایفو و مراقبت های آن


۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

مراقبت های پس از هایفوتراپی

اگر شما هم قصد جوانسازی و لاغری به روش هایفوتراپی در کرج را دارید، خوب است قبل از دریافت این خدمات در یک کلینیک معتبر نظیر آپیلنس، نسبت به نکات مهم قبل و بعد این درمان اطلاعات لازم را کسب نمایید. لیفت صورت با روش هایفوتراپی یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که پوست خشن، خشک یا رو به پیری دارند. برای بازگرداندن پوست نرم تر و صاف تر، درمان پوستی هایفو می تواند به چندین روش به شما کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در آپیلنس، بهترین مرکز زیبایی در کرج همراه باشید.

کلینیک زیبایی کرج

هایفوتراپی چیست؟

درمان زیبایی و لاغری هایفو یک روش بدون درد و غیر تهاجمی است و به جوانسازی پوست شما بسیار کمک می کند و بهترین نتایج را از خود به جای می گذارد. با این حال، حتی اگر این فرآیند ساده و سرراست به نظر می رسد، مهم است که تا جایی که می توانید در مورد روند بهبودی بعد از جلسه یا آنچه که به عنوان مراقبت های پس از لیفت صورت HIFU شناخته می شود، بدانید. جای تعجب نیست که متخصصان زیبایی و پوست بر مراقبت های بعد از درمان های زیبایی تاکید دارند. اگر نادیده گرفته شود، عوارض خاصی ممکن است پس از درمان هایفو رخ دهد، مانند هایپرپیگمانتاسیون.

تخفیف هایفوتراپی در کرج و تهران

تخفیف ویژه هایفو در کرج

چرا باید درباره مراقبت های پس از هایفو بدانیم؟

برای اینکه بیشترین فواید را از درمان هایفو برای صورت خود ببرید، باید به مراقبت های بعد از درمان ادامه دهید. این به افزایش اثربخشی درمان شما کمک می کند و مزایای طولانی مدت را تضمین می کند! علاوه بر مراقبت های بعدی، ضروری است که یک روتین مراقبت پوست را رعایت کنید تا تمیزی و سلامت پوست خود را حفظ کنید و همچنین با استفاده از کرم ضد آفتاب خوب از آن در برابر آسیب های خارجی محافظت کنید.

فواید مراقبت های پس از هایفو در کرج

  • کاهش خطر بروز عوارض پوستی
  • افزایش تاثیر درمان در بلند مدت
  • کاهش اتلاف هزینه و صرفه جویی در وقت

به طور خلاصه، روش مراقبت بعد از درمان هایفو در کرج به همان اندازه مهم است که درمان اصلی و روتین های قبل از درمان است. در اینجا نکاتی در مورد کارهایی که باید قبل از درمان هایفو انجام دهید آورده شده است.

نکات مهم قبل از انجام هایفوتراپی 

قرار گرفتن در معرض نور خورشید پوست را می سوزاند و پوست آفتاب سوخته یا (به تازگی) برنزه شده را نمی توان با هایفو درمان کرد. همچنین، از تمام مواد شیمیایی که پوست را تحریک می کنند باید اجتناب شود زیرا ممکن است از درمان جلوگیری کند. اگر آنتی‌بیوتیک مصرف می‌کنید، اگر در نظر دارید از درمان پوستی هایفو استفاده کنید، ممکن است مجبور شوید داروهای خود را قطع کنید. برخی از داروها مانند آنتی بیوتیک ها ممکن است پوست شما را به نور حساس تر کنند. در این صورت ممکن است لازم باشد درمان خود را به مدت ۲ هفته به بعد از اتمام درمان آنتی بیوتیکی به تعویق بیندازید.

مراقبت های پس از هایفوتراپی

روز قبل از درمان هایفو

فرآیند درمان لیفت صورت با هایفو ایمن و موثر است. این درمان شامل استفاده از انرژی فراصوت است که به نواحی مورد نظر صورت و بدن شما به مدت ۳۰ تا ۹۰ دقیقه در یک زمان هدایت می شود. پروتکل های خاصی وجود دارد که مراجعان و درمانگران برای اطمینان از ایمنی مراجعین و اثربخشی درمان باید به آن پایبند باشند.

برای شروع، افرادی که مایل به انجام درمان هایفو هستند، نباید قبل از درمان سابقه تبخال داشته باشند. تبخال روند درمان را مختل می کند. در صورت داشتن تب نیز نمی توان درمان هایفو را انجام داد. در چنین مواردی، درمان فقط پس از بهبودی قابل انجام است.

روز درمان هایفوتراپی

مهم این است که در روز درمان از هرگونه آرایش و مرطوب کننده ها خودداری شود. بنابراین بیایید فرض کنیم که شما سالم هستید و هیچ سابقه ای ندارید که ممکن است روند درمان هایفو را مختل کند. در این صورت توصیه می شود که کمی زودتر از موعد به مرکز درمانی مراجعه کنید. این کار شما را آرام نگه می دارد و هر نوع اضطراب را از بین می برد. ممکن است تعجب کنید که چرا اضطراب یک مسئله است زیرا درمان لیفت صورت با هایفو بدون درد و غیر تهاجمی است. مسئله این است که برخی از مراجعان در مورد روش های درمانی ترس دارند. بنابراین، برای این مراجعین مهم است که قبل از درمان از داروهای ضد اضطراب استفاده کنند.

چک لیست مراقبت های پس از هایفوتراپی

برای افرادی که تحت درمان پوستی هایفو قرار گرفته اند، درک نحوه مراقبت از بدن خود پس از درمان برای جلوگیری از عوارض و عوارض جانبی که می تواند دستاوردهای درمان را به حداقل برساند، مهم است. این به ویژه به این دلیل است که به افزایش شانس موفقیت کمک می کند. بنابراین بیایید نگاهی گذرا به مواردی بیندازیم که زیباجویانی که تحت درمان هایفو قرار گرفته اند، باید به هر طریقی به آن پایبند باشند. خوب، این در صورتی است که آنها بخواهند از درمانی که به تازگی داشته اند، بیشترین بهره را ببرند.

۱. از نور مستقیم آفتاب دوری کنید

پس از درمان هایفو، مهم است که سعی کنید تا چند هفته از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و سرما جلوگیری کنید. دلیل آن این است که دوری از نور خورشید به جلوگیری از هیپرپیگمانتاسیون و کاهش احتمال آفتاب سوختگی و آسیب پوست کمک می کند. استفاده از کرم ضدآفتاب نیز توصیه می شود، زیرا به جلوگیری از تماس مستقیم اشعه ماوراء بنفش خورشید با پوست کمک می کند. این کار باید تا زمانی که فرآیند سفت شدن پوست کامل شود ادامه یابد.

۲. از مصرف نوشیدنی های حاوی کافئین و الکل فاصله بگیرید

مصرف الکل و کافئین به کبد شما کار اضافی می دهد. پس از درمان باید از نوشیدن این ها خودداری کرد. الکل باعث می شود کبد شما فعالیت اضافی انجام دهد. پس از درمان، کبد شما وظیفه تجزیه چربی غیرفعال شده را بر عهده دارد. مصرف الکل به این معنی است که کبد باید الکل را علاوه بر چربی غیرفعال شده تجزیه کند. علاوه بر این واقعیت که الکل بر کبد شما بیش از حد کار می کند، تراکم خون شما را نیز کاهش می دهد.

پیشنهاد ویژه آپیلنس: معرفی بهترین مرکز لاغری در کرج

۳. پوست خود را نخارانید

گرچه که خاراندن بدن هنگام خارش ممکن است ناخوداگاه باشد، اما توصیه می شود بعد از درمان پوست خود را نخارانید. در این زمان پوست شما بسیار حساس خواهد بود و خاراندن آن شما را در معرض خطر آسیب پوست قرار می دهد. اگر زخم یا اسکار دارید، همچنین به شما توصیه می شود که اجازه دهید به طور طبیعی از بین بروند. تلاش برای حذف آنها ممکن است منجر به زخم بزرگی شود که ممکن است منجر به عفونت شود. بنابراین پس از اتمام درمان، از خاراندن پوست خودداری کنید.

۴. آب بیشتری بنوشید

پس از روش درمانی هایفو، آب باید نوشیدنی مورد علاقه شما باشد. آب باید قبل از سایر نوشیدنی هایی که مصرف می کنید در درجه اول قرار گیرد. آب همچنین با افزایش سرعت تولید کلاژن در بدن به بهبودی شما کمک می کند. این به نفع شماست که بدنتان را هیدراته نگه دارید، بنابراین تا حد امکان آب بنوشید.

هایفوتراپی لیفت صورت و شقیقه در کرج

۵. دوش یا حمام آب گرم نگیرید

هنگام حمام کردن، از آب سرد استفاده کنید زیرا این کار به حفظ روغن محافظ طبیعی روی پوست شما کمک می کند و همچنین از تحریک پوست جلوگیری می کند. اگر اصلاً مجبور به استفاده از آب گرم هستید، بهتر است از آب ولرم استفاده کنید زیرا این کار باعث بهبود سریع پوست شما می شود. همیشه بدون توجه به ترجیح خود از دوش آب گرم قبل از این خودداری کنید. حداقل تا بعد از آن، شما باید برای انجام این کار مجوز داشته باشید.

خلاصه مقاله

مراقبت های پس از آن تقریباً به اندازه خود درمان لیفت صورت هایفو مهم است درمان لیفت صورت HIFU زندگی بسیاری را به سمت بهتر شدن تغییر داده است. با این حال، همه کسانی که تحت یکی از این درمان های تغییر دهنده زندگی قرار گرفته اند، بیشترین بهره را از آن برده اند. چرا؟ آنها درمان های بعد از درمان را جدی نمی گیرند. از درمان هایفو لیفت صورت خود بیشترین بهره را ببرید. اقدامات مراقبت های بعد را جدی بگیرید.

پیشنهاد ویژه آپیلنس

اگر شما هم به دنبال دریافت خدمات هایفوتراپی در کرج در یک کلینیک زیبایی معتبر هستید، می توانید بدون نگرانی و در کمترین زمان، در کلینیک زیبایی آپیلنس نسبت به دریافت مشاوره و دریافت بهترین درمان ها اقدام کنید. به پشتوانه کادر درمانی حرفه ای و دستگاه های روز دنیا، ما آماده ارائه انواع درمان های موثر برای رساندن شما به وزن و اندام آیده آل تان هستیم. شماره تماس ما جهت مشاوره و رزرو وقت:

۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ | ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

جهت مشاوره و اطلاع از تخفیف ها تماس بگیرید 09123635700