پی آر پی تقویت مو و پوست در کرج ❤️ آپیلنس

پی ار پی تقویت مو کرج

۵/۵ - (۱۹ امتیاز)

پی آر پی تقویت مو و پوست در کرج

استفاده از قدرت خود درمانی بدن یک راه منحصر به فرد و کاملا طبیعی برای جوانسازی پوست و بازیابی رشد مو است. طی دهه‌ها استفاده در محیط‌های بالینی پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) ثابت کرده است که یک راه موفق برای بهبود بازسازی بافت است. خدمات PRP کرج در تخصص هایی مانند جراحی قلب، جراحی دهان، ارتوپدی و جراحی پلاستیک صورت استفاده می شود. غلظت بالای فاکتورهای رشد در پی آر پی کرج باعث افزایش تکثیر عروق خونی جدید و ساختارهای سلولی می شود که باعث تسریع روند بهبودی پس از آسیب یا عمل جراحی می شود. اگر قصد انجام پی آر پی در کرج را برای تقویت موی خود دارید، این مقاله را در آپیلنس، بهترین کلینیک زیبایی کرج دنبال کنید.

کلینیک زیبایی کرج

ترکیب پی آر پی با میکرونیدلینگ

در آپیلنس، ما دریافته ایم که ترکیب PRP با سایر خدمات مانند لیزر CO2 کربوکسی تراپی و میکرونیدلینگ یک محیط درمانی عالی برای سلول های پوستی مختل شده و ساختارهای زیرین ایجاد می کند. زمان نقاهت این روش ها کمتر است و اثرات درمان ها افزایش می یابد. اگر به استفاده از مواد شیمیایی برای تقویت موی سر و پوست صورت خود مخالف هستید و به دنبال جایگزینی برای فیلرهای پوستی هستید، تزریق پی آر پی در کرج یک گزینه عالی است. پی آر پی تنها محصول اتولوگ (سلول یا بافتی که از همان فردی که برای آن استفاده می شود به دست می آید) در بازار است که می تواند ادعا کند زیبایی مو و پوست را بهبود می بخشد. نئوکلاژنز (تشکیل کلاژن جدید) که با تزریق این ماده خالص ایجاد می شود، منجر به پوستی صاف تر و سفت تر با وضوح بهتر می شود.

پلاسمای غنی از پلاکت برای جوانسازی پوست

همانطور که در بالا ذکر شد، استفاده از پلاسمای غنی از پلاکت گسترده است. در آپبلنس، ما بر استفاده از خواص احیا کننده قوی PRP برای تقویت رنگ و بافت پوست تمرکز می کنیم. با تزریق فاکتورهای رشد پلاکتی (PGF) به پوست که از تصفیه خون خودتان به دست می‌آیند، می‌توانیم فرآیند تولید کلاژن را در بافت‌هایی که به دلیل افزایش سن و سایر عوامل خارجی کم‌تر شده‌اند، تحریک کنیم. برای معرفی این خواص ارزشمند به لایه های پوست، ابتدا باید سد پوستی، چه از طریق فشار مکانیکی و چه با انرژی نور، شکسته شود. ما در آپبلنس  PRP را همراه با لیزر درمانی و میکرونیدلینگ ارائه می دهیم و همچنین تزریق PRP را به عنوان یک روش مستقل ارائه می دهیم.

پی ار پی در کرج prpمیکرونیدلینگ و پی آر پی

میکرونیدلینگ به تنهایی یک روش شگفت‌انگیز است که بدن شما را مجبور می‌کند به خراش های کوچک ایجاد شده توسط سوراخ کردن پوست با توری سوزن‌های مو مانند پاسخ دهد. بدن شما به طور طبیعی با وارد کردن عوامل جوان‌کننده پوست به این درمان پاسخ می‌دهد که به کاهش ظاهر خطوط، چین و چروک و جای زخم کمک می‌کند و پوستی سالم و درخشان با کاهش اندازه منافذ نشان می‌دهد. تزریق پلاسمای غنی از پلاکت به این سوراخ‌ها با استفاده از آن به عنوان روان‌کننده‌ای که SkinPen را برای سر خوردن روی پوست تسهیل می‌کند، خیلی موثر است و سبب تسریع ساخت کلاژن می شود. افزودن پی آر پی به درمان های میکرونیدلینگ می تواند به زخم های جدید و قدیمی کمک کند تا به درمان پاسخ دهند.

پیشنهاد آپیلنس: لاغری در کرج با سه روش فوق العاده موثر

پلاسمای غنی از پلاکت برای ترمیم مو

یکی دیگر از کاربردهای مهم پی آر پی در کرج در عرصه ترمیم مو است. تزریق پلاسمای غنی از پلاکت به مناطقی که رشد موی انتهایی آنها کاهش یافته است (نوعی از موهای موجود در پوست سر، ابروها و ناحیه ریش شما) باعث بهبود سلامت مو می شود. مطالعات نشان داده است که فاکتورهای رشد در پی آر پی فولیکول های فعال مو را تحریک می کند تا در فاز آناژن رشد مو باقی بمانند، زمانی که سلول های مو در حال تولید و رشد مو هستند. PRP همچنین فولیکول های قبلاً خفته را دوباره تقویت می کند تا دوباره شروع به تولید مو کند. در نهایت، پی آر پی عروقی شدن بافت اطراف فولیکول های مو را بهبود می بخشد و اکسیژن و مواد مغذی ضروری را به آن ناحیه می رساند. نتیجه فولیکول های مو سالم تر است که پرکارتر هستند. پیامد قابل مشاهده این تراکم بیشتر، موهای بلندتر، قوی تر و ضخیم تر است. شرکت کنندگان در مطالعات PRP که تحت یک سری تزریق PRP قرار گرفته اند به موارد زیر اشاره کرده اند:

  • موهای باریک، ضخیم تر می شوند
  • پوست سر کمتر از طریق مو قابل مشاهده است
  • خطوط موی عقب رفته کمتر تعریف شده است
  • نواحی که زمانی کچل بودند، نشانه هایی از رشد موهای جدید را نشان می دهند
  • ساقه مو حجیم تر و براق تر است

پی آر پی در کرج چطور اجرا می شود؟

در این مورد هیچ چیز پیچیده ای وجود ندارد. اولین مرحله فرآیند پی آر پی با خون گیری شما شروع می شود. تیم پزشکی در این بخش از روش های مختلف کمک می گیرد تا از راحتی و ایمنی شما اطمینان حاصل شود. ما از پیشرفته‌ترین تکنیک‌ها و ابزارهای موجود استفاده می‌کنیم تا این بخش از کار را تا حد امکان برای شما قابل تحمل کنیم. توصیه های ما برای کمک به شما برای گذراندن خونگیری عبارتند از: هیدراته باشید، این باعث می شود روند سریع و ساده انجام شود. مطمئن شوید که مقداری غذا میل کرده اید. این می تواند از سردرد یا غش کردن شما جلوگیری کند.

پی آر پی کرجقرار دادن نمونه در دستگاه

پس از ۱۰-۵ سی سی (۱-۲ قاشق چایخوری) خون به مدت ۱۰ دقیقه در سانتریفیوژ به گردش در می آید. لوله ای که برای نگهداری خون استفاده می شود به گونه ای طراحی شده است که مواد مختلف موجود در خون را بر اساس تراکم جدا می کند. گلبول‌های قرمز خون به پایین لوله فرو می‌روند، یک پلاگ ژل در بالای گلبول‌های قرمز تشکیل می‌شود و PRP با تمام گلبول‌های سفید خون قدرتمند و پلاکت‌ها روی آن شناور می‌شوند. کارکنان ما با دقت پی آر پی را طراحی می‌کنند، که اکنون دارای رنگ طلایی است زیرا فاقد گلبول‌های قرمز خون است، و سپس این مایع غلیظ، دارویی و دارویی را دوباره به پوست شما ادغام می‌کند. پی آر پی در کرج یا به صورت ویژه با سوزن‌های استریل تزریق می‌شود یا به سوراخ‌هایی که قبلاً توسط لیزر یا دستگاه میکرونیدلینگ ایجاد شده‌اند هدایت می‌شود.

مراقبت های پس از پی آر پی 

دستورالعمل های مراقبت های بعدی را در مورد نحوه مراقبت از پوست جدید دریافت خواهید کرد. محافظت در برابر قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش به منظور محافظت از آن در برابر ایجاد رنگدانه های نامطلوب از اهمیت بالایی برخوردار است. هیدراتاسیون نیز ضروری است. توصیه هایی برای مراقبت از پوست بالینی به شما ارائه می شود که به حفظ رطوبت و بهبود سد پوستی کمک می کند. آسیب کنترل‌شده که بخش اساسی درمان است قابل کنترل است، اما پوست قرمز و تحریک‌شده به نظر می‌رسد، ممکن است خونریزی دقیقی ایجاد کند که در عرض یک ساعت برطرف می‌شود و پتانسیل ایجاد تورم و کبودی را دارد. تا زمانی که مطب ما را ترک کنید، هر گونه ناراحتی در طول عمل به طور قابل توجهی بهبود می یابد، اگرچه ناحیه تحت درمان می تواند به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت همچنان گرم یا حساس باشد. پاسخ هر فردی به جوانسازی پوست با پی آر پی متفاوت است و ما خوشحال خواهیم شد در مشاوره شما هر سوالی را که دارید مطرح کنیم.

همچنین ببنید: بهترین کلینیک هایفوتراپی در کرج

چه انتظاری از پی آر پی می توان داشت؟

از آنجایی که درمان‌های پلاسمای غنی از پلاکت شامل هیچ‌گونه مواد خارجی نمی‌شوند و برای سنتز کلاژن، الاستین و موی سالم‌تر به بدن شما متکی هستند، دیدن نتایج به زمان نیاز دارد. روند بهبود بلافاصله شروع می شود، اما اوج پاسخ بدن شما به درمان ممکن است تا سه ماه طول بکشد تا خود را نشان دهد. اغلب، ما یک سری از درمان‌ها را توصیه می‌کنیم تا نتایج قابل توجه‌تری داشته باشند. نتیجه شما فقط به اندازه توانایی بدن شما برای پاسخ دادن به این روش ها است، بنابراین توصیه می شود در طول فرآیند بهبودی یک سبک زندگی سالم را حفظ کنید. سعی کنید آب کافی دریافت کنید، غذای سالم بخورید، هر زمان که می توانید استرس را کاهش دهید و به طور منظم ورزش کنید. نیکوتین، کافئین و الکل باید اجتناب شود.

خلاصه مقاله

پس از تزریق پی آر پی در کرج به مرور زمان باید متوجه پوستی شوید که سرزنده تر به نظر می رسد و درخشندگی سالمی دارد. خطوط ریز و چین و چروک کمتر قابل توجه خواهند بود. منافذ کوچکتر ظاهر خواهند شد. هر جای زخمی که تحت درمان قرار گرفته باشد، مرزهای کمتر مشخصی خواهد داشت و با پوست سالم ترکیب می شود. اگر با مشکلات رنگدانه دست و پنجه نرم می کنید، باید متوجه کاهش کنتراست بین لکه های تیره و بقیه قسمت های صورت خود شوید. اگر PRP را برای ترمیم مو دریافت کرده اید، باید از احساس رشد موهای جدید و کاهش میزان قابل مشاهده پوست در زیر آن لذت ببرید. ممکن است خزش خط موی خود را به جایی که ۵ سال پیش بود نزدیکتر ببینید. هر تار مو سالم تر و در برابر شکستگی مقاوم تر خواهد بود. هرچه زودتر درمان های پلاسمای غنی از پلاکت را شروع کنید، زودتر نتایج را خواهید دید.

بهترین کلینیک جوانسازی در کرج

اگر شما نیز به دنبال انجام خدمات جوانسازی در کرج با استفاده از جدیدترین متدها و دستگاه ها در جهان هستید، می توانید هم اکنون با مشاوران مرکز زیبایی آپیلنس تماس گرفته و وقت خود را رزرو کنید. شماره های تماس ما به شرح ذیل و آدرس ما کرج، فلکه اول گوهردشت، ساختمان ۲۰، طبقه ۵ می باشد. برای اطلاع از هزینه دقیق، با شماره تلفن 📞 ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰ تماس بگیرید.

کلینیک زیبایی کرج

۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ | ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰

سوالات متداول

۱-آیا پی آر پی در سنین بالای ۴۰ سال امکان پذیر است؟

بله این درمان برای سنین مختلف قابل اجرا است.

۲-آیا پی آر پی در کرج درد دارد؟

این درمان یکی از کم عوارض ترین و بی درد ترین درمان هاست ولی اگر تحمل آن برای شما دشوار باشد بی حسی دریافت خواهید کرد.

شماره تماس مشاوره و رزرو وقت جوانسازی در کرج 📞 ۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس: فلکه اول گوهردشت، ساختمان 20، ط 5 (مشاوره و رزرو وقت: 0912363500)