صفر تا صد کرایولیپولیز ❤️ آپیلنس

کرایولیپولیز کرج

۴.۹/۵ - (۲۰ امتیاز)

کرایولیپولیز در کرج و تهران 

کرایولیپولیز که معمولا به عنوان انجماد چربی شناخته می شود، یک روش کاهش چربی غیرجراحی است که از دمای سرد برای کاهش رسوب چربی در نواحی خاصی از بدن استفاده می کند. این روش برای کاهش رسوبات یا برآمدگی های چربی موضعی که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی دهند طراحی شده است. این تکنیک تحت عنوان CoolSculpting™ ثبت اختراع شده است. اگر به دنبال یک روش بدون درد و عوارض برای لاغری موضعی در کرج هستید، این مطلب را تا پایان دنبال کنید. همچنین برای مشاوره رایگان در زمینه انواع روش های لاغری با مشاوران مرکز زیبایی و لاغری آپیلنس کرج تماس بگیرید.

کلینیک زیبایی کرج

کرایولیپولیز در کرج چطور انجام می شود؟

این روش را می توان در مطب پزشک یا کلینیک زیبایی انجام داد. ابتدا اندازه و شکل رسوب چربی ارزیابی می شود و ناحیه مورد درمان با یک مداد نشانگر پوست مشخص می شود. بیماران در طول عمل هوشیار هستند. یک دستگاه دستی به نام اپلیکاتور برای منجمد کردن لایه سلول های چربی (آدیپوسیت) در زیر پوست استفاده می شود. ابتدا یک پد ژل برای محافظت از پوست روی آن ناحیه اعمال می شود. در مرحله بعد، برآمدگی چربی به داخل دهانه خالی اپلیکاتور مکیده یا جارو می شود. با اعمال مکش، احساس کشش یا کشش خواهید داشت. این احساسات، سرمای شدید و سایر احساسات احتمالی – گزگز، درد، گرفتگی – پس از ۵ تا ۱۰ دقیقه کاهش می‌یابد زیرا ناحیه در طول فرآیند خنک‌سازی بی‌حس می‌شود. لایه چربی به تدریج تا دمای مورد نظر بین ۳۰.۲ تا ۳۹.۲ درجه فارنهایت خنک می شود.

جلسه انجماد چربی در کرج چقدر طول می کشد؟

درمان یک ناحیه تا یک ساعت طول می کشد. پس از درمان ناحیه، اپلیکاتور برداشته می شود. این ناحیه را می توان به مدت ۲ تا ۳ دقیقه ماساژ داد تا به تجزیه سلول های چربی کمک کند.

کرایولیپولیز در کرج انجماد چربی تهران

کرایولیپولیز یا انجماد چربی در آپیلنس

سلول های چربی چطور با فریز چربی از بین می روند؟

این تکنیک مبتنی بر این رهیافت است که سلول‌های چربی نسبت به سایر سلول‌ها، مانند سلول‌های پوست، بیشتر در معرض آسیب ناشی از دمای سرد هستند. دمای سرد به سلول های چربی آسیب می رساند. این آسیب یک پاسخ التهابی توسط بدن ایجاد می کند که منجر به مرگ سلول های چربی می شود. ماکروفاژها، نوعی از گلبول‌های سفید خون و بخشی از سیستم دفاعی بدن، به محل آسیب فراخوانده می‌شوند تا سلول‌های چربی مرده و مواد زائد را از بدن پاک کنند.

چه مقدار چربی موضعی را می توان از کرایولیپولیز از دست داد؟

مطالعات نشان داده اند که میانگین کاهش چربی بین ۱۵ تا ۲۸ درصد است.

پیشنهاد آپیلنس: لاغری در کرج با سه روش فوق العاده 

تاثیر کرایولیپولیز چه زمانی معلوم می شود؟

در حدود ۴ ماه پس از درمان آثار کرایو مشخص می شود. با این حال، ممکن است از ۳ هفته پس از درمان متوجه تغییرات شوید. بهبود چشمگیر پس از حدود ۲ ماه قابل مشاهده است.

چه نواحی از بدن برای کرایولیپولیز مناسب است؟

سازمان غذا و دارو آمریکا کرایولیپولیز را برای درمان رسوبات چربی در زیر چانه، بازوها، داخلی و خارجی ران ها، شکم، لگن/ پهلو ، قسمت بالای پشت کتف، کمر و باسن تایید کرده است.

مزایای کرایولیپولیز در تهران

کرایولیپولیز مزایای زیادی دارد از جمله:

 • نیازی به برش جراحی نیست.
 • این یک روش کم خطر است. خطر عفونت وجود ندارد.
 • انحماد چربی در تهران را می توان به صورت سرپایی انجام داد.
 • بیماران قبل از انجام عمل نیازی به آرام بخشی یا بیهوشی ندارند.
 • ممکن است بیش از یک ناحیه از بدن در یک جلسه درمان شود.
 • بیشتر افراد بلافاصله پس از درمان می توانند فعالیت های عادی روزانه خود را از سر بگیرند.
 • این ز بین بردن چربی با سرما را می توان برای افراد در هر سنی انجام داد.
 • هیچ آسیبی به رشته های عصبی، رگ های خونی، ماهیچه ها یا آسیب دائمی به پوست در ناحیه درمان وارد نمی شود.
 • سلول های چربی که آسیب دیده یا از بین رفته اند برای همیشه از بدن خارج می شوند.
 • بیماران ممکن است به دلیل بهبود ظاهر خود، افزایش عزت نفس را تجربه کنند.

عوارض و معایب کرایولیپولیز چیست؟

معایب کرایولیپولیز عبارتند از:

این روش فقط برای افرادی توصیه می شود که از سلامت عمومی خوبی برخوردار هستند و هیچ مشکل عصبی یا ارتوپدی ندارند و به دنبال کاهش چربی نقطه ای در نواحی خاصی از بدن هستند.

 • کرایولیپولیز برای افرادی که چاق هستند توصیه نمی شود.
 • این خطر وجود دارد که سطح پوست پس از بهبودی نامنظم یا صاف نباشد.
 • ممکن است بیش از یک جلسه برای دستیابی به نتایج دلخواه فرد مورد نیاز باشد.
 • اگر به بیش از یک جلسه درمانی نیاز باشد، جلسه بعدی را نمی توان تا ۶ تا ۸ هفته پس از اولین جلسه انجام داد. این به این دلیل است که مدت زیادی طول می کشد تا سلول های چربی آسیب دیده از بدن حذف شوند.
 • نتایج بلافاصله مشخص نمی شود. از آنجایی که سلول های چربی به تدریج از بدن خارج می شوند، دستیابی به نتایج مطلوب بین ۳ تا ۶ ماه زمان نیاز دارد.
 • یکی از عوارض جانبی نادری که ممکن است رخ دهد، هیپرپلازی متناقض چربی است. در این وضعیت نادر، اندازه سلول های چربی پس از کرایولیپولیز افزایش می یابد.
 • افزایش وزن پس از انجام کرایولیپولیز امکان پذیر است. چربی ممکن است در نواحی دیگر بدن رسوب کند.

همچنین ببنید: بهترین کلینیک هایفوتراپی در کرج

چه کسانی نباید کرایولیپولیز کنند؟

کرایولیپولیز نباید در افراد چاق انجام شود. همچنین نباید در مناطقی از پوست که بریده شده یا زخمی شده اند، حاوی رگ های واریسی شدید، درماتیت یا سایر ضایعات پوستی انجام شود. افرادی که حساسیت غیرطبیعی به سرما یا عدم تحمل سرما دارند کاندیدای مناسبی نیستند. به طور کلی، این روش برای افرادی که شرایط زیر را دارند توصیه نمی شود:

 • پدیده رینود یک بیماری نادر که در آن دمای سرد می تواند جریان خون به انگشتان دست و پا را مختل کند.
 • کرایوگلوبولینمی نوعی واسکولیت (التهاب رگ های خونی) ناشی از پروتئین های غیر طبیعی که در حضور دماهای سرد جامد یا ژل مانند می شوند. با انسداد عروق خونی و مشکلات دیگر همراه است.
 • هموگلوبینوری سرد مزاجی. یک بیماری خودایمنی بسیار نادر که در آن گلبول‌های قرمز خون هنگام قرار گرفتن در معرض سرما آسیب می‌بینند.
 • کهیر سرد. یک بیماری نادر که در آن پوست پس از قرار گرفتن در معرض دمای سرد، لکه های قرمز و خارش دار (کهیر) ایجاد می کند.
  بیماری آگلوتینین سرد نوع نادری از کم خونی همولیتیک خودایمنی که در آن سیستم ایمنی بدن به اشتباه به گلبول های قرمز خون خود حمله کرده و آنها را از بین می برد. این وضعیت اغلب در اثر دماهای سرد تحریک یا بدتر می شود.
انجماد چربی لیپولیز تهران کرج

دستگاه لیپولیز در کرج

سایر شرایطی که خطر ایجاد می کنند عبارتند از

 • بارداری یا شیردهی
 • اختلالات عصبی، مانند نوروپاتی مرتبط با دیابت
 • اختلالات التهابی پوست
 • بیماری های پوستی ناشی از اختلالات سیستم ایمنی مانند اگزما یا پسوریازیس

عوارض جانبی احتمالی انجماد چربی در کرج

 • درد مقطعی
 • گزگز یا سوزن سوزن شدن پوست
 • سرخی پوست
 • تورم
 • تغییر رنگ یا کبودی پوست
 • حساسیت یا بی حسی پوست

عوارض جانبی ممکن است برای چند روز تا چند هفته پس از درمان باقی بماند. پزشک ممکن است برای تسکین درد یا ناراحتی های دیگر، مصرف یک داروی ضد درد را به شما توصیه کند.

چند جلسه کرایولیپولیز مورد نیاز است؟

شما ممکن است فقط یک ناحیه مشکل دار داشته باشید که این تنها به یک جلسه درمان نیاز دارد و ممکن است بیش از یک ناحیه مشکل دار داشته باشید که نیاز به چند جلسه کرایولیپولیز در کرج خواهید داشت. به هر حال، شما با پزشک خود برای طراحی یک برنامه و تعداد جلسات درمانی که به بهترین نحو اهداف مورد نظر شما را برآورده می کند، صحبت خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره  ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰ 📞 تماس بگیرید.

هزینه کرایولیپولیز در کرج چقدر است؟

هزینه کرایولیپولیز در کرج یا تهران بستگی به محل درمان، تعداد جلسات و وضعیت کلی بدن شما دارد. با این حال در بهار ۱۴۰۳، به طور معمول هر جلسه درمانی در کلینیک آپیلنس حدود  ۱.۸ میلیون تومان می باشد که به تا پایان تیرماه با تخفیف ویژه به مبلغ ۱.۴ میلیون تومان خدمت شما همشهریان گرامی ارائه خدمات خواهد شد.

بهترین کلینیک لاغری در کرج

اگر شما نیز به دنبال انجام خدمات لاغری در کرج با استفاده از جدیدترین متدها و دستگاه ها در جهان هستید، می توانید هم اکنون با مشاوران مرکز زیبایی آپیلنس تماس گرفته و وقت خود را رزرو کنید. شماره های تماس ما به شرح ذیل و آدرس ما کرج، فلکه اول گوهردشت، ساختمان ۲۰، طبقه ۵ می باشد. برای اطلاع از هزینه دقیق، با شماره تلفن 📞 ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰ تماس بگیرید.

کلینیک زیبایی کرج

۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ | ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰

سوالات متداول

۱-آیا بیمه هزینه کرایولیپولیز را پوشش می دهد؟

بیمه معمولاً هزینه های جراحی و روش های انتخابی زیبایی را پوشش نمی دهد.

۲-آیا افراد خیلی چاق می توانند انجماد چربی کنند؟

خیر این روش برای افراد چاق و خیلی چاق توصیه نمی شود.

۳-آیا کرایو درد دارد؟

این درمان یکی از کم عوارض ترین و بی درد ترین درمان هاست ولی اگر تحمل آن برای شما دشوار باشد بی حسی دریافت خواهید کرد.

شماره تماس مشاوره و رزرو وقت کرایولیپولیز در کرج 📞 ۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس: فلکه اول گوهردشت، ساختمان 20، ط 5 (مشاوره و رزرو وقت: 0912363500)