تزریق بوتاکس زیر چشم

تزریق بوتاکس زیر چشم در کرج

۵/۵ - (۶ امتیاز)

همه چیز درباره تزریق بوتاکس زیر چشم

تزریق بوتاکس به طور کلی روشی در کلینیک زیبایی کرج برای کاهش چین و چروک پیشانی و خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم است. اما می‌توان از آن در ناحیه زیر چشم نیز استفاده کرد. اگرچه ممکن است با مفهوم تزریق فیلر برای کاهش سیاهی دور چشم آشنا باشید، اما استفاده هدفمند از بوتاکس می تواند به کاهش ظاهر بافت و چین و چروک در ناحیه زیر چشم کمک کند. دکتر Jessie Cheung، متخصص پوست و متخصص پوست توضیح می‌دهد: بوتاکس معمولاً در جایی تزریق می‌شود که عضله زیر چشم در هنگام لبخند زدن بیشترین برآمدگی را دارد، که در خط وسط مردمک است. در این مطلب به بررسی همه چیز درباره بوتاکس زیر چشم، از جمله مقایسه آن با فیلر زیر چشم خواهیم پرداخت، با آپیلنس همراه باشید. همچنین برای رزرو وقت تزریق بوتاکس زیر چشم در کرج، با شماره های زیر تماس بگیرید.

کلینیک زیبایی کرج

بوتاکس زیر چشم چیست؟

تزریق بوتاکس زیر چشم که اغلب به آن “بوتاکس ژله ای” نیز می گویند، روشی است که بوتاکس در جایی تزریق می شود که عضله “ژله رول” فوق الذکر از ناحیه زیر چشم شما بیرون زده است. در حالی که این روش ممکن است تا حدودی غیرمتعارف به نظر برسد، این تمرینی است که پزشکان معمولاً هنگام درمان چین و چروک های پای کلاغ از آن استفاده می کنند. عضله چشم یک اسفنکتر است، به این معنی که دایره ای است که دور چشم را احاطه کرده است، بنابراین اگر فقط قسمت جانبی عضله چشم خود را بوتاکس کنید، اجازه می دهید قسمت زیر چشم نسبتا قوی تر و بزرگ تر شود. به مرور زمان چین و چروک های بیشتری ایجاد می کند.

کاندیدای دریافت بوتاکس زیرچشم در کرج

کسانی که دارای عضلات پلک سالم و پشتیبانی خوب از پلک هستند، کاندیدای ایده آل برای این درمان هستند. بوتاکس چشم معمولاً با استفاده از سوزن انسولین ریز در ناحیه تحتانی عضله که دور چشم شما می‌چرخد، تزریق می‌شود. این ماده در دوز بسیار کم تجویز می‌شود.

بوتاکس زیر چشم کرج

فواید بوتاکس زیر چشم

اگر چین و چروک های افقی زیر چشمانتان هنگام لبخند زدن یا انحراف چشم ظاهر می شوند، یا عضله «ژله رول» که هنگام انجام حرکات مشابه بیرون زده است، آزارتان می دهد، بوتاکس زیر چشم در کرج می تواند به کاهش ظاهر آنها کمک کند. بوتاکس چشم می تواند به کوچک شدن ظاهر ماهیچه ای که هنگام لبخند زدن ظاهر می شود کمک کند. یکی دیگر از مزایای درمان قسمت زیر چشم، ظاهری بازتر و صاف تر است، زیرا بافت پوست را می توان با تزریق بسیار سطحی بوتاکس با دوز پایین در یک ناحیه بهبود بخشید.

آماده شدن برای تزریق بوتاکس زیر چشم

آماده شدن برای درمان بوتاکس زیر چشم تقریباً شبیه آماده شدن برای سایر تزریقات است. از ۲۴ ساعت قبل از مصرف نوشیدنی الکلی و استعمال سیگار و قلیان خودداری کنید و هرگونه داروی رقیق کننده خون مانند آسپرین، ادویل، آلو، موترین، ایبوپروفن، روغن ماهی، زردچوبه، چای سبز و … را متوقف کنید. مصرف رقیق کننده ها به طور کلی باید از یک هفته قبل درمان حذف شوند.

در طول عمل بوتاکس زیر چشم

پزشک شما عضله چشم شما را ارزیابی می کند و حتی ممکن است یک «تست سریع» پلک پایین انجام دهد تا مطمئن شود که شما کاندید خوبی برای بوتاکس زیر چشم هستید. اگر پلک‌های شما بسیار افتاده یا پف کرده است، بوتاکس زیر چشم ممکن است درمان مناسبی برای شما نباشد.

همچنین بخوانید: بهترین مرکز پاکسازی پوست در کرج 

اگر پزشک شما تشخیص دهد که شما کاندیدای خوبی برای این درمان هستید، با بی حس کردن یا سرد کردن ناحیه به جلو حرکت می کند، اگرچه این کار اغلب لازم نیست. درمان معمولاً شامل یک تا دو تزریق کوچک است که نسبتاً بدون درد هستند. بیماران به طور مداوم در حین تزریق درد بسیار کم یا بدون درد را گزارش می دهند. بوتاکس باید دو هفته پس از تزریق اولیه شما شروع شود، در این مرحله می توانید هر گونه قرار ملاقات بعدی را با پزشک خود در صورت نیاز برنامه ریزی کنید.

بوتاکس زیر چشم در مقابل فیلر زیر چشم

بوتاکس و فیلرها مکمل یکدیگرند، اما قابل تعویض نیستند. فیلر ناحیه را شکل می‌دهند و حجم را جایگزین می‌کنند، در حالی که بوتاکس عضلات را کوچک می‌کند و چین و چروک را کاهش می‌دهد. فیلر زیر چشم در کرج معمولاً برای پر کردن لکه‌های توخالی در ناحیه زیر چشم و کاهش ظاهر حلقه‌های تیره ناشی از کاهش حجم استفاده می‌شود. در حالی که ظاهر چین و چروک ها ممکن است به دلیل توانایی پرکننده در پر کردن خطوط ریز کاهش یابد، عضله ایجاد کننده این خط هنوز فعال است و قادر به حرکت است. در مقابل، بوتاکس زیر چشم از حرکت عضلات و ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند، اما تاثیری بر سیاهی دور چشم نخواهد داشت.

قبل و بعد بوتاکس زیر چشم

عوارض تزریق بوتاکس زیر چشم در کرج

مانند هر درمان تزریقی، کبودی یا تورم می‌تواند یک عارضه جانبی باشد. اگر بوتاکس بیش از حد استفاده شود، ناحیه زیر چشم در معرض خطر متورم به نظر رسیدن قرار می‌گیرد یا کیسه‌های چشم در طول طول عمر درمان برجسته می‌شوند. ما غدد لنفاوی زیر چشم داریم و وقتی بوتاکس در آن ناحیه تزریق می‌شود، به طور موقت ماهیچه‌هایی که برای دور کردن لنف از ناحیه زیر چشم کار می‌کنند فلج می‌شود که می‌تواند منجر به تورم شود. علاوه بر این، اگر پد چربی زیر چشم حمایت زیادی را توسط عضله شل زیر چشم از دست بدهد، پد چربی می‌تواند فتق کند و کیسه‌های زیر چشم را حتی بدتر کند، یا پلک پایین می‌تواند خیلی ضعیف شود و کمی از آن دور شود. تزریق اشتباه در کلینیک نامعتبر همچنین می تواند منجر به مشکلاتی مانند تاری دید یا خشکی چشم شود.

برای جلوگیری از بروز این عوارض، فقط در مراکز معتبر از جمله آپیلنس، نسبت به تزریق بوتاکس اقدام کنید

و هر چقدر هم که ممکن است غیرقابل تصور به نظر برسد، در برخی شرایط، بوتاکس زیر چشم در واقع می تواند باعث ایجاد چین و چروک در نواحی دیگر صورت شما شود. یکی از محتمل‌ترین عوارض این است که ممکن است چین و چروک‌های جدیدی در ناحیه‌ای کمی پایین‌تر یا نزدیک به چین‌های اولیه ایجاد شود.

تزریق ژل و بوتاکس در کرج بهترین دکتر

کلینیک زیبایی آپیلنس

از آنجایی که برخی از خطوط زیر چشم شما ناشی از لبخند زدن و فشار گونه های شما به ناحیه چشم است، پوست شما ممکن است پس از تزریق بوتاکس در زیر چشم، جای جدیدی برای چین پیدا کند. این قسمت تا حدودی غیر قابل پیش بینی است. اما علیرغم این خطر، بسیاری از مردم هنوز ظاهر پس از بوتاکس را دوست دارند و از نتایج آن راضی هستند.

همچنین بخوانید: بهترین مرکز تزریق بوتاکس در کرج

این خطرات در بیماران مسن‌تر با عضلات چشم نازک‌تر شایع‌تر است، اما جوانب احتیاط را رعایت کنید و از پزشک خود مشاوره دقیق بگیرید تا ببینید آیا کاندیدای خوبی هستید یا گزینه دیگری مسیر بهتری است.

هزینه بوتاکس زیر چشم در کرج

هزینه نهایی این درمان می تواند بسته به قیمت مطب یا کلینیک انتخابی شما در هر واحد و دقیقاً تعداد واحدهای استفاده شده متفاوت باشد، اما این هزینه در امریکا بین ۵۰ تا ۱۵۰ دلار خواهد بود. یک دوز معمولی برای بوتاکس زیر چشم دو واحد است که معمولاً علاوه بر بوتاکس پای کلاغی هم انجام می شود که می تواند بین شش تا ۱۰ واحد باشد. برای اطلاع از هزینه دقیق و دریافت مشاوره رایگان، با کارشناسان مرکز زیبایی آپیلنس کرج تماس بگیرید.

۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰ | ۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱

مراقبت های بعد بوتاکس زیر چشم

مراقبت های بعد از بوتاکس زیر چشم بسیار کم است. بلافاصله پس از تزریق از ماساژ دادن ناحیه و یخ خودداری کنید تا کبودی به حداقل برسد. شما می توانید یک روز بعد از تزریق، آرایش را در ناحیه مورد نظر از سر بگیرید.

خلاصه مطلب

اگر هدف نهایی شما به حداقل رساندن خطوط افقی زیر چشم و یا کاهش ظاهر عضله ای است که هنگام لبخند زدن بیرون می آید، می توانید کاندیدای مناسبی برای بوتاکس زیر چشم باشید، اما مطمئن شوید که از مشاوره کاملی برخوردار شوید. بوتاکس زیر چشم ممکن است درمان مناسبی برای کسانی که در ابتدا دچار افتادگی در ناحیه پلک هستند یا کسانی که به طور طبیعی چشم های پف کرده دارند، نباشد، اما اگر شما کاندیدای درمان هستید، نتیجه نهایی می تواند از ظریف تا زیر چشم متغیر باشد.

پیشنهاد ویژه آپیلنس

اگر شما هم به دنبال شادابی و شفافیت پوست خود و رفع چین و چروک زیر چشم هستید، می توانید بدون نگرانی و در کمترین زمان، در کلینیک زیبایی آپیلنس نسبت به انجام عمل تزریق بوتاکس زیر چشم اقدام کنید. به پشتوانه کادر درمانی حرفه ای و دستگاه های روز دنیا، ما آماده ارائه انواع درمان های موثر برای رساندن شما به چهره آیده آل تان هستیم. شماره تماس جهت مشاوره و رزرو وقت:

۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ | ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

جهت مشاوره و اطلاع از تخفیف ها تماس بگیرید 09123635700