بوتاکس، دیسپورت و ژئومین مزایا و تفاوت ها

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

تزریق بوتاکس دیسپورت در کرج

وقتی صحبت از کاهش ظاهر چین و چروک های صورت مانند چین و چروک پیشانی و خطوط ریز می شود، طیف وسیعی از درمان های زیبایی وجود دارد که در دسترس هستند. برای افرادی که به دنبال بهبود سریع و موثر ظاهر خود بدون نیاز به جراحی پلاستیک هستند، جستجو در ابتدا می تواند طاقت فرسا به نظر برسد. با این حال، خبر خوب این است که طیف وسیعی از روش‌ها وجود دارد که می‌توان بدون نیاز به جراح پلاستیک از آنها استفاده کرد. دو مورد از رایج ترین درمان هایی که در کلینیک زیبایی کرج آپیلنس وجود دارد، بوتاکس و دیسپورت هستند. در اینجا ما Dysport و  Botox را در نظر می‌گیریم و تفاوت‌های اصلی بین درمان‌ها و همچنین چند گزینه رایج دیگر درمان زیبایی را مورد بحث قرار می‌دهیم.

پیشنهاد ویژه آپیلنس: تزریق بوتاکس در کرج با بهترین متریال و کمترین قیمت

کلینیک زیبایی کرج

بوتاکس چیست؟

بوتاکس که به عنوان سم بوتولینوم نوع A نیز شناخته می شود، یک درمان تزریقی نوروتوکسین است که می تواند برای طیف گسترده ای از روش های زیبایی استفاده شود. بوتاکس معمولاً برای از بین بردن خطوط و چین و چروک های صورت با مسدود کردن سیگنال های عصبی به عضلات مورد نظر استفاده می شود و به طور موقت عضله اطراف در ناحیه درمان را فلج می کند. بوتاکس می تواند برای درمان ناحیه گلابلا، پیشانی، پنجه کلاغی و خطوط اطراف گردن استفاده شود. هنگامی که بوتاکس توسط یک متخصص به عضله تزریق می شود، عضله قادر به انقباض با قدرت قبلی نیست. این به نوبه خود به آرامش و نرم شدن چین و چروک کمک می کند.

بوتاکس رایج ترین درمان تزریقی غیر تهاجمی است که در کرج انجام می شود.

توجه» کلینیک آپیلنس در آدرس فلکه اول گوهردشت کرج، ساختمان ۲۰، طبقه ۵ آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان است

این درمان همچنین می تواند به رفع برخی از بیماری ها مانند اختلالات TMJ کمک کند. ماهیچه ماستر در هر طرف فک قرار دارد و یکی از عضلات اصلی درگیر در جویدن است. هنگامی که فردی دندان های خود را به طور مکرر می جود یا به هم می ساید، عضله ماستر می تواند بزرگتر از حد معمول رشد کند و باعث شود شکل صورتش گرد یا مربع شود. بوتاکس را می توان به عضله ماستر تزریق کرد تا عضله شل شود، خط فک کوچک شود و ظاهر کمی مربعی فک کاهش یابد.

بوتاکس را چه شرکتی تولید می کند؟

Allergan شرکت داروسازی تولید کننده بوتاکس است. این یک نام تجاری است، در حالی که نام عمومی آن OnabotulinumtoxinA است. بوتاکس از باکتری کلستریدیوم بوتولینوم گرفته می شود. این محصول هم برای مصارف پزشکی و هم برای آرایشی تایید شده است و توسط FDA تایید شده و در مطالعات بالینی متعدد ثابت شده است که کاملا بی خطر است.

آیا این روش درد و عوارض دارد؟

تزریق بوتاکس سریع و نسبتاً بدون درد است. به ندرت عوارض جانبی وجود دارد و برای این روش نیازی به زمان استراحت نیست. با این حال، چند محدودیت جزئی و موقت پس از عمل وجود دارد. به طور معمول، بیماران در عرض یک هفته متوجه اثرات بوتاکس می شوند و اثرات کامل آن در عرض دو هفته قابل مشاهده است. تزریق botax معمولا بین سه تا شش ماه طول می کشد. از آنجایی که اثرات بوتاکس محو می‌شود و فعالیت‌های ماهیچه‌ای به تدریج ظاهر می‌شوند، درمان‌های بعدی برای حفظ نتایج مطلوب توصیه می‌شود.

دیسپورت در مقابل بوتاکس 

دیسپورت، ساخته شده توسط Galderma، یک تزریقی است که به طور خاص برای درمان خطوط گلابلار طراحی شده است. این درمان چین و چروک موفقیت زیادی در هدف قرار دادن خطوط گلابلار که می توانند در ناحیه پیشانی ایجاد شوند، نشان داده است. انقباضات عضلانی در این ناحیه می تواند باعث ایجاد خطوط عمودی در ناحیه بین ابرو و پیشانی شود. Dysport برای درمان خطوط گلابلار و ضعف عضلانی در این ناحیه عمل می کند.

بوتاکس و دیسپورت

Dysport در اصل از شرکتی به نام Medicis ساخته شد و Galderma چندین سال پیش این شرکت را خریداری کرد. نام عمومی Dysport abobotulinumtoxinA است. دیسپورت از همان باکتری کلستریدیوم بوتولینوم به عنوان بوتاکس ساخته شده است. با این حال، رقیق تر است و حاوی پروتئین کمتری نسبت به بوتاکس است. این محصول سالهاست که در اروپا استفاده می شود و از سال ۲۰۰۹ مورد تایید FDA در ایالات متحده و بازار قرار گرفته است.

تفاوت دیسپورت و بوتاکس

دیسپورت و بوتاکس هر دو نوع تزریق بوتولینوم هستند. به طور کلی هر دو به طور مشابه برای جلوگیری و کاهش چین و چروک هایی مانند خطوط اخم، خطوط پیشانی و پنجه کلاغی استفاده می شوند. تفاوت دیسپورت و بوتاکس در اثربخشی پروتئین های هر محصول است. بوتاکس برای درمان بیماران مبتلا به خطوط پنجه کلاغی، خطوط پیشانی و خطوط گلابلار تایید شده است، در حالی که Dysport فقط برای خطوط گلابلار تایید شده است. تزریق دیسپورت فقط برای بیماران مبتلا به چین و چروک گلابلار متوسط تا شدید است. این تزریق ها کمی عمیق تر از تزریق بوتاکس هستند و ناحیه وسیع تری را پوشش می دهند. هنگام رفع چین و چروک دور چشم، برای پای کلاغی، دیسپورت به دلیل انتشار گسترده‌تر ژئومین، مناسب‌تر است. به طور مشابه، هنگام تزریق در اطراف دهان، بوتاکس ممکن است ارجح باشد، زیرا دیسپورت ممکن است به نواحی بیشتری در اطراف دهان گسترش یابد و اثرات ناخواسته ایجاد کند.

ماندگاری دیسپورت چقدر است؟

دیسپورت و بوتاکس هر دو می توانند بین سه تا شش ماه بسته به بیمار دوام داشته باشند. مولکول های موجود در دیسپورت کوچک تر از مولکول های موجود در بوتاکس هستند. به همین دلیل نتایج دیسپورت را می‌توان در عرض سه تا پنج روز پس از درمان مشاهده کرد، برخلاف هفت تا چهارده روز برای مشاهده اثر کامل تزریق بوتاکس. اگرچه تأثیرات دیسپورت نسبت به بوتاکس سریع‌تر شروع می‌شود، اما مهم است که به یاد داشته باشید که دیسپورت برای پوشش ناحیه وسیع‌تری منتشر می‌شود، اما هر دوی آنها برای مدت زمان یکسانی پس از تزریق باقی می‌مانند.

چند واحد بوتاکس در مقابل دیسپورت مورد نیاز است؟

تفاوت دیگر بین این دو تزریقی مربوط به اندازه گیری واحد آنها است. دیسپورت رقیق‌تر از بوتاکس است که روی سطح دوز تأثیر می‌گذارد. این بدان معنی است که واحدهای بیشتری از دیسپورت برای دستیابی به همان سطح نتایجی که تزریق بوتاکس ارائه می دهد مورد نیاز است. بنابراین، از آنجایی که یک واحد بوتاکس از نظر دوز بسیار فراتر می رود، هزینه هر درمان بین این دو نسبتاً قابل مقایسه است، حتی اگر Dysport معمولاً برای هر واحد هزینه کمتری دارد. این دو تزریقی عالی هستند که از ترکیب شیمیایی خاص خود ساخته شده اند تا به یک هدف عمل کنند: صاف کردن و کاهش چین و چروک ها برای ظاهری جوان تر و آرام تر.

همچنین ببینید: تزریق ژل لب در کرج و مزایا و هزینه آن

تزریق ژل و بوتاکس در کرج بهترین دکتر

ژئومین چیست؟

ژئومین نام تجاری incobotulinumtoxinA است و توسط برند Merz Pharmaceuticals تولید می شود. هر دو سم بوتولینوم نوع A در نظر گرفته می شوند و مورد تایید FDA هستند. زئومین در سال ۲۰۱۰ تاییدیه FDA را دریافت کرد در حالی که بوتاکس در سال ۲۰۰۲ مورد تایید سازمان غذا و دارو قرار گرفت.

بوتاکس در مقابل زئومین

یکی از تفاوت‌های مهم بین بوتاکس و زئومین، ترکیبات افزودنی در طول تولید است. بوتاکس با پروتئینی که به عنوان نگهدارنده استفاده می شود ترکیب می شود. زئومین بدون هیچ گونه پروتئین نگهدارنده تولید می شود و بنابراین به عنوان یک فرم غلیظ تر و خالص تر از سم بوتولینوم در نظر گرفته می شود. این پروتئین های جانبی غیر ضروری که در بوتاکس وجود دارند در زئومین وجود ندارند. این پروتئین‌ها که در بوتاکس وجود دارند، باعث می‌شوند بیماران پس از چندین بار مصرف، مقاومت آنتی‌بادی را افزایش دهند. فقدان این پروتئین ها در زئومین ممکن است احتمال ایجاد مقاومت آنتی بادی را کاهش دهد، زیرا این محصول دیگر در درمان بیمار موثر نیست.

مزیت زئومین چیست؟

بوتاکس کمی بیشتر طول می کشد تا اثر کند و ظاهر چین و چروک را کاهش دهد، زیرا باید از پروتئین نگهدارنده جدا شود. مشاهده نتایج نهایی بوتاکس حدود ۷ تا ۱۴ روز طول می کشد، در حالی که کمبود پروتئین نگهدارنده به زئومین اجازه می دهد تا بلافاصله پس از ورود به محل تزریق با عضله تعامل کند. اکثر پزشکان می گویند که ممکن است حدود ۵ روز طول بکشد تا نتایج نهایی زئومین مشاهده شود. با این حال، بخش کوچکی از پزشکان می گویند که نتایج کامل می تواند تا ۱۰ روز پس از تزریق Xeomin طول بکشد.

زئومین چقدر ماندگاری دارد؟

یک مطالعه داده هایی را ارائه کرد که نشان می دهد بوتاکس ممکن است نتایج ماندگارتری را نشان دهد. با این حال، اکثر پزشکان تفاوت قابل توجهی در طول عمر مشاهده نکرده اند. به طور کلی هر دو زئومین و بوتاکس به نتایج مشابهی دست می یابند. اگر به بوتاکس یا زئومین علاقه دارید، چه برای درمان خطوط اخم متوسط تا شدید، چروک‌های پنجه کلاغی یا به طور کلی، دکتر گرین می‌تواند با شما همکاری کند تا بهترین انتخاب را برای یک درمان مؤثر و در صورت وجود، بالقوه‌ای انجام دهد. عوارض جانبی ممکن است در هر مورد رخ دهد.

چند واحد زئومین در مقابل بوتاکس مورد نیاز است؟

زئومین و بوتاکس بسته به بیمار و نیازهای خاصی که در نظر گرفته شده اند، توصیه های واحد مختلفی دارند. با این حال، واحد اندازه گیری بین ژئومین و بوتاکس تا حد زیادی یکسان است، زیرا هر دو دارای یک اندازه متمرکز مشابه از سم بوتولینوم هستند.

تزریق بوتاکس دیسپورت کرج

بوتاکس در مقابل ژیوو (نیوتاکس)

ژیوو (اغلب به عنوان “Newtox” نامیده می شود) توسط Evolus جدیدترین نوروتوکسین مورد تایید FDA است و به عنوان یک جایگزین جدید بوتاکس در نظر گرفته می شود. مانند بوتاکس، دیسپورت و زئومین، ژیوو نیز یک درمان زیبایی غیر جراحی است که برای بهبود ظاهر چین و چروک های مرتبط با حالات صورت استفاده می شود. ژیوو اولین فرم جایگزین بوتاکس در ایالات متحده در نزدیک به ده سال گذشته است.

تفاوت ژیوو و بوتاکس

اگر کنجکاو هستید که بدانید نیوتاکس چیست یا تفاوت آن در مقابل بوتاکس چیست، تنها نیستید. شباهت های زیادی بین این دو وجود دارد. هر دو مورد با مسدود کردن سیگنال‌های شیمیایی از اعصاب به ماهیچه‌ها عمل می‌کنند که باعث فلج شدن عضلات صورت می‌شود و با جلوگیری از وقوع انقباض باعث آرامش آنها می‌شود. ژیوو و Botox از همان نوروتوکسینی به نام سم بوتولینوم ساخته شده اند که توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم آزاد می شود.

هر دو محصول توانایی مبارزه با علائم پیری را دارند. هر دو مدت زمان ماندگاری یکسانی دارند، ۳-۴ ماه، و هر دو با یک سرعت کار می کنند. انتظار خواهید داشت که در عرض ۲ هفته نتایج کامل را مشاهده کنید. عوارض جانبی نیوتاکس و بوتاکس مشابه هستند. کبودی و یا تورم شایع ترین هستند و معمولا در عرض چند ساعت فروکش می کنند. در طول یک مشاوره اولیه، پزشکان مرکز زیبایی آپیلنس با شما همکاری خواهد کرد تا مشخص کند که کدام ماده تزریقی برای شما بهترین است.

مهم ترین تفاوت بین بوتاکس و ژیوو چیست؟

تفاوت اصلی بین ژیوو و بوتاکس این است که اولی از فناوری به نام Hi-Pure استفاده می کند. در طول فرآیند تولید محصول، مراحل اضافی برای خالص سازی پروتئین استفاده می شود که از لحاظ نظری آن را ایمن تر می کند. تفاوت دیگر بین این دو این است که شرکت سازنده ژیوو، تنها یک شرکت تولید کننده محصولات زیبایی است. این بدان معنی است که ژیوو فقط برای اهداف زیبایی مانند چین و چروک مورد تایید است. بوتاکس آلرگان به دلایل متعددی غیر از چین و چروک مانند درمان هایپرهیدروزیس (تعریق بیش از حد)، میگرن مزمن، TMJ، لاغری صورت قابل استفاده است. اسپاسم عضلانی و شرایط پزشکی که شامل اختلالات مثانه و روده است.

تاییدیه های ژیوو 

بوتاکس ابتدا برای مقاصد پزشکی مورد تایید FDA قرار گرفت، حتی قبل از استفاده برای اهداف آرایشی، در حالی که ژیوو فقط برای درمان خطوط اخم (خطوط گلابلار) – خطوط عمودی که بین ابروها ایجاد می‌شوند، تایید شده است. از سوی دیگر، بوتاکس برای درمان بسیاری از نواحی صورت، از جمله خطوط اخم، خطوط پیشانی، پنجه کلاغی و خط فک برای درمان دندان قروچه ( دندان قروچه ) مورد تایید FDA است. در حالی که بوتاکس و ژوو هر دو با یک مکانیسم کار می کنند و مدت زمان یکسانی دارند.

Revance چه تفاوتی با بوتاکس و Dysport دارد؟

Revance یک درمان آرایشی است که با استفاده از daxibotulinumtoxinA یا به اختصار Daxi طبقه بندی می شود. این ماده مشابه بوتاکس و دیسپورت است زیرا به عنوان یک نوروتوکسین طبقه بندی می شود و همچنین به عنوان یک تعدیل کننده عصبی برای تأثیرگذاری بر سیگنال های عصبی عمل می کند، ماهیچه های شل را ایجاد می کند و ظاهر چین و چروک و خطوط ریز را کاهش می دهد. Revance Therepeutics در حال حاضر در حال توسعه Daxi به عنوان جایگزینی برای بوتاکس و دیسپورت است که اثرات ماندگارتری دارد و آزمایشات بالینی نشان داده است که این تزریق جدید می تواند نتایج ماندگاری برای بیش از شش ماه داشته باشد. Revance در حال حاضر در مرحله تایید FDA به عنوان درمانی برای خطوط گلابلار و خطوط اخم است و هیجان و انتظار زیادی در بین جامعه پوست برای انتشار این درمان وجود دارد!

عوارض جانبی تزریق سم بوتولینوم

مانند هر نوع تزریقی، بوتاکس، دیسپورت، زئومین و ریوانس گاهی اوقات می توانند باعث کبودی یا تورم در محل تزریق یا نزدیک آن شوند. با این حال، همه این داروهای تزریقی زمانی که توسط یک متخصص پزشکی متخصص و دارای گواهی هیئت مدیره مانند دکتر گرین تجویز شوند، عوارض جانبی بسیار کمی دارند. در کمتر از ۱ درصد از بیماران، عوارض جانبی درمان سم بوتولینوم می تواند شدیدتر باشد، از جمله ضعف عضلانی، سرگیجه و واکنش آلرژیک. از آنجایی که این خطرات وجود دارد، دکتر گرین توصیه می‌کند که این تزریق‌ها فقط توسط متخصص پزشکی مجاز تجویز شوند.

ترکیب بوتاکس با سایر درمان های زیبایی

بوتاکس یک روش درمانی بسیار محبوب و اثبات شده برای کمک به کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک در تعدادی از مناطق مختلف، عمدتا در اطراف صورت است. یکی از جنبه های عالی انجام بوتاکس این است که بسیار سریع است، به این معنی که شما قبل از اینکه متوجه شوید، در تمرین قرار می گیرید و خارج می شوید. این تعریف واقعی درمان ناهار است!

دیسپورت تزریق کرج

با این حال، برای برخی از افراد، زمانی که شما از قبل زمان لازم را برای مراجعه به متخصص پوست خود اختصاص داده اید، انجام درمان های اضافی در کنار بوتاکس راحت تر است، به خصوص اگر زمان سفر بسیار زیاد یا در دسترس بودن بسیار محدود باشد. بسیاری از بیماران بوتاکس را با فیلرهای پوستی مانند Juvederm و Sculptra یا درمان های لیزری مانند درمان لیزر V-beam، Fraxel یا Clear+Brilliant ترکیب می کنند.

سوالی که اغلب از ما پرسیده می شود این است که چه درمان هایی را می توان همزمان در کنار بوتاکس انجام داد. پاسخ کوتاه این است که، در حالی که طیف وسیعی از درمان‌های موجود وجود دارد که می‌توان آنها را با هم ترکیب کرد و به خوبی با هم کار می‌کنند، برخی از روش‌ها نیز باید اجتناب شود. در زیر برخی از ترکیب‌های رایج‌تری که از ما پرسیده می‌شود، آورده شده است.

مقایسه تزریق ژل با بوتاکس

با توجه به محبوبیت آنها به عنوان درمان های تزریقی زیبایی، بسیاری از بیماران تعجب می کنند که فیلرها در مقابل بوتاکس چیست؟ پرکننده های پوستی مانند Juvederm، Restylane و Kybella به دلیل توانایی آنها در ترکیب با تزریقات بوتاکس به منظور ایجاد “لیفت صورت مایع” و تقریباً بدون زمان از کار افتادگی، محبوب شده اند. فیلرهای پوستی بیشتر با اسید هیالورونیک ایجاد می شوند که به طور طبیعی در پوست یافت می شود. پرکننده های پوستی پوست را حجیم می کنند و حجم از دست رفته را جایگزین می کنند، خطوط نازولبیال (خطوط لبخند)، گونه ها، بزرگ کردن لب ها، حفره های پارگی و حتی جوانسازی دست را درمان می کنند.

ژل Juvederm در مقابل بوتاکس چیست؟

وقتی در نظر می گیریم که بوتاکس در مقابل فیلرها چیست، مقایسه آن با پرکننده های پوستی محبوب مانند Juvederm مفید است. Juvederm® یک فیلر پوستی است که معمولاً برای حجم دادن به لب ها استفاده می شود. پرکننده های پوستی برند Juvederm، مانند Juvederm Volbella، برای درمان زیبایی مورد تایید FDA هستند و درمان های مکمل عالی هستند که می توانند در کنار بوتاکس استفاده شوند. در واقع، Juvederm یکی از رایج ترین سوالاتی است که در مورد بوتاکس در مورد افرادی که در مورد درمان های مختلف تحقیق می کنند ذکر شده است.

Juvederm همچنین در صاف کردن خطوط ریز و چین و چروک، در گونه ها و “خطوط لبخند” عالی است، بنابراین اگر به دنبال استفاده از بوتاکس در پیشانی خود برای درمان “خط اخم” هستید، این دو درمان می توانند واقعاً با هم کار کنند.

این وضعیت مشابه برای سایر پرکننده های پوستی است، بسته به مناطقی که فرد به دنبال درمان است. Belotero Balance® درمانی است که برای کمک به درمان نواحی اطراف دهان مانند کاهش ظاهر خطوط لبخند، خطوط ماریونت و خطوط عمودی لب بسیار مفید است. مجدداً، اگر در ناحیه دیگری از صورت بوتاکس دارید، Belotero Balance® و بوتاکس می توانند رایگان باشند.

کیبلا درمانی است که برای کمک به کاهش چربی زیر مغزی زیر چانه استفاده می شود. باز هم، این یک روش درمانی است که می تواند در کنار بوتاکس انجام شود زیرا این روش ها برای درمان نواحی مختلف ناحیه صورت استفاده می شود.

سایر پرکننده های پوستی مانند Radiesse، Sculptra و Restylane را می توان برای از بین بردن چین و چروک و در برخی موارد، اسکارهای صورت استفاده کرد. اغلب این درمان‌ها برای استفاده در همان مناطق درمانی طراحی شده‌اند که بوتاکس برای استفاده در آن طراحی شده است، و از آنجایی که این درمان‌ها به روش‌های متفاوتی عمل می‌کنند، می‌توانند (بسته به موقعیت فردی) برای تأثیر بیشتر با هم استفاده شوند.

در موارد دیگر، درمان ها در مناطق مختلف هدف قرار می گیرند. به عنوان مثال، هنگامی که از پرکننده پوستی برای درمان برخی از جای زخم های آکنه و بوتاکس برای درمان چین و چروک های پیشانی استفاده می شود، درمان ها نیازهای زیبایی شناختی مختلفی را برای ایجاد درخشش کلی جوان و سالم برطرف می کنند. بهترین اقدام این است که درباره پوست خود با دکتر گرین صحبت کنید تا ببینید چه درمان های ترکیبی ممکن است متناسب با نیازهای فردی شما باشد.

توجه» کلینیک آپیلنس در آدرس فلکه اول گوهردشت کرج، ساختمان ۲۰، طبقه ۵ آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان است

بوتاکس و کول اسکالپتینگ

کول اسکالپتینگ یک درمان غیر تهاجمی است که برای کاهش چربی از طریق استفاده از کرایولیپولیز طراحی شده است که برخی از افراد از آن به عنوان “انجماد چربی” یاد می کنند. CoolSculpting به طور کلی در ناحیه شکم، بازوها و ناحیه گردن استفاده می شود، بنابراین این درمان می تواند در کنار بوتاکس به خوبی کار کند. از آنجایی که آنها برای درمان نواحی کاملاً متفاوت طراحی شده اند، هیچ تلاقی وجود ندارد. علاوه بر این، CoolMini، نسخه‌ای از CoolSculpting که نواحی گردن و چانه را هدف قرار می‌دهد، اغلب می‌تواند استفاده از بوتاکس را تحسین کند، زیرا ما روی کاهش چربی و شکل دادن خطوط صورت شما کار می‌کنیم، مانند کاهش فک بدون جراحی.

بوتاکس با لایه برداری شیمیایی و هیدرافشیال

از نظر ترکیب بوتاکس با لایه برداری شیمیایی و هیدرافشیال می توان پیلینگ شیمیایی و بوتاکس را در یک روز انجام داد، اما این امر به صورت موردی مشخص می شود. لایه برداری شیمیایی سبک تر به طور کلی برای انجام بوتاکس مناسب است، اما با لایه برداری های سنگین تر یا میکرودرم ابریژن، بهتر است چند روز پس از انجام بوتاکس صبر کنید تا از تحریک ناحیه درمان جلوگیری شود. لایه برداری شیمیایی مشکلات رنگدانه ها و بافت های پوست را برطرف می کند، در حالی که بخش بوتاکس این روش خطوط پویا را بهبود می بخشد، بنابراین بهتر است یک برنامه درمانی با دکتر گرین برنامه ریزی کنید که از هرگونه تحریک یا استرس بی مورد روی پوست جلوگیری کند. هیدرافشیال با تکنولوژی شگفت انگیز ورتکس خود پوست را لایه برداری و تمیز می کند و پوست شما را صاف، تمیز و جوان می کند.

مقایسه درمان بوتاکس با لیزر

اغلب از ما در مورد بوتاکس و درمان های مختلف لیزر سوال می شود. یکی از محبوب ترین ترکیب ها استفاده از لیزر VBeam برای درمان قرمزی و لیزر Clear + Brilliant یا Fraxel برای درمان رنگدانه ها و خطوط ریز است. لیزر درمانی در کرج را می توان در همان ناحیه ای که با بوتاکس درمان می شود بدون هیچ گونه خطر عوارض جانبی انجام داد. شما می توانید با خیال راحت تزریق بوتاکس را با هر یک از این درمان های لیزر غیر سایشی ترکیب کنید و در طی همان بازدید از دکتر گرین از جوانسازی بیشتر پوست بهره مند شوید. از آنجایی که این لیزرهای غیرتهاجمی زمان نقاهت کمی دارند یا اصلاً زمان بهبودی ندارند، آنها درمان عالی برای ترکیب در زمان قرار ملاقات شما برای تزریق بوتاکس هستند.

بهترین کلینیک تزریق بوتاکس در کرج

کلینیک زیبایی آپیلنس واقع در کرج،فلکه اول گوهردشت، ساختمان بیست، طبقه ۵، انواع درمان های سلامتی و ضد پیری از جمله بوتاکس، ژل و لیفت با نخ را برای کسانی که می خواهند جوانی خود را دوباره به دست اورند و پوستی صاف تر و جوان تر داشته باشند ارائه می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید. با ما در آپیلنس، بهترین کلینیک زیبایی در کرج همراه باشید تا در این باره بیشتر بدانید. همچنین اگر قصد رزرو وقت در آپیلنس را دارید، هم اکنون می توانید با شماره ۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ یا ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰ تماس بگیرید.

کلینیک زیبایی کرج

۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ | ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس: فلکه اول گوهردشت، ساختمان 20، ط 5 (مشاوره و رزرو وقت: 0912363500)