لاغری در کرج با لیزر و هایفوتراپی

لاغری با لیزر در کرج

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بهترین روش های لاغری کرج

کاهش وزن اغلب به دلایلی بیش از دلایل زیبایی مطلوب است، زیرا افرادی که چاق یا دارای اضافه وزن هستند بیشتر در معرض خطر مشکلات سلامتی از جمله بیماری قلبی، فشار خون بالا، سطح کلسترول بالا و حتی برخی سرطان ها هستند. مطالعات نشان داده اند که حتی کاهش وزن کم می تواند سطح کلسترول و تری گلیسیرید خون را کاهش دهد و شرایط مربوط به فشار خون بالا و دیابت را بهبود بخشد. روش های لاغری در کرج متنوع اند. در این بین دو روش لاغری در کرج با لیزر و هایفوتراپی، از نظر عملکرد و هزینه، موثرتر از بقیه هستند و عوارض کمتری نیز به همراه دارند. لیپولیز و هایفوتراپی در کرج به عنوان دو روش لاغری بدون جراحی، نواحی بدن (مانند شکم، ران ها، باسن و غیره) را هدف قرار می دهد که در آن کاهش چربی با رژیم غذایی و ورزش به تنهایی دشوار است، همچنان توصیه می شود که بیماران تغییرات سبک زندگی خود را در نظر بگیرند تا تمام فواید مرتبط با کاهش وزن را تجربه کنند. برای اینکه درباره این دو روش بیشتر بدانید، این مطلب را تا پایان دنبال کنید.

تخفیف هایفوتراپی در کرج و تهران

تخفیف ویژه هایفو در کرج

مزایای کاهش چربی بدون جراحی

 • زمان کم و بدون توقف مورد نیاز است
 • بدون بیهوشی عمومی، برش یا اسکار
 • عوارض جانبی برای اکثر بیماران حداقل است
 • شروع تدریجی نتایج به بیماران اجازه می دهد تا در مورد درمان ها محتاطانه عمل کنند
 • تا زمانی که بیمار وزن خود را حفظ کند، نتایج می تواند دوام داشته باشد

محدودیت های رفع چربی بدون جراحی

 • این روش ها فقط چربی را کاهش می دهند و به اندازه لیپوساکشن در کانتورینگ بدن موثر نیستند
 • ما نمی‌توانیم دقیقاً میزان چربی از دست رفته را انتخاب کنیم، فقط درصدی را تخمین می زنیم
 • برای دستیابی به نتایج مطلوب ممکن است چندین جلسه درمان مورد نیاز باشد
 • ممکن است برای کسانی که حجم چربی بسیار زیادی دارند موثر نباشد

هایفوتراپی لاغری کرج

کاهش چربی با لیزر

لیپولیز یا کاهش چربی با لیزر، با از بین بردن چربی زیر جلدی با استفاده از حرارت کنترل شده عمل می کند. یک طول موج لیزر خاص از طریق پوست ارسال می‌شود و بافت‌های چربی را تا جایی گرم می‌کند که سلول‌های چربی شروع به تجزیه شدن می‌کنند. یک مکانیسم خنک کننده ثابت تضمین می کند که پوست در این فرآیند آسیب نمی بیند.

لیپوساکشن لیزری

این روش که به آن لیزر لیپو نیز گفته می شود، یک روش کاهش چربی است و نسبت به لیپوساکشن سنتی گزینه ای کمتر آسیب زا و کم تهاجمی تر است. همچنین ذکر شده است که این روش منجر به تورم و کبودی کمتری می شود و به زمان بهبودی کمتری نسبت به لیپوساکشن نیاز دارد.

نکات مهم درباره لاغری با لیزر در کرج

 • تاییدیه FDA را برای استفاده در شکم و پهلو و ران ها دارد
 • درمان معمولاً بدون درد است. بیماران تنها کمی احساس گرما می کنند
 • درمان در هر منطقه ۲۵ دقیقه طول می کشد
 • نتایج در ۶ هفته و نهایی در ۱۲ هفته قابل مشاهده خواهد بود
 • نتایج باید بدون افزایش وزن قابل توجه باقی بماند

لیزر لیپو در کلینیک لاغری کرج

ایهام العیوبی، پزشک جراح پلاستیک و لیزر صورت در کلینیک کادوگان در لندن، می گوید: «لیپو لیزر به عنوان یک روش جراحی کم تهاجمی در نظر گرفته می شود که تحت بیهوشی موضعی یا عمومی انجام می شود و چربی های سرسخت را مایع می کند و از بین می برد. در این روش از لیزر برای ذوب سلول های چربی زیر پوست استفاده می شود که سپس از طریق مکش از بین می روند. دکتر ایهام العیوبی می‌افزاید: «لیپو لیزر پوست را نیز سفت می‌کند، زیرا تولید کلاژن و الاستین باعث تحریک آن می‌شود.

همچنین ببینید: درمان لک صورت در کرج

با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که مانند لیپوساکشن، لیزر لیپو نوعی روش  ـکنترل وزن نیست. در عوض، این روش ابزاری برای کاهش حجم چربی است، به این معنی که هدف آن کاهش حجم چربی در یک برآمدگی است. یک سبک زندگی سالم برای اطمینان از ماندگاری طولانی مدت نتایج این روش ضروری است. مناطقی از بدن که بیشتر از لیزر لیپو استفاده می شود عبارتند از: شکم، باسن، ران ها، باسن، پشت و صورت. به بافت های موجود در محل جراحی آسیب برساند

لیزر لاغری لیپولیز کرج

لیزر لاغری در کرج چگونه کار می کند؟

پزشک واجد شرایط این عمل را با استفاده از بی‌حسی موضعی در ناحیه قبل از ایجاد یک برش کوچک روی پوست انجام می‌دهد. سپس لیزر در محل برش وارد می شود. زمانی که لیزر زیر پوست قرار می‌گیرد، با سوراخ کردن سلول‌ها، چربی‌ها را از زیر پوست ذوب می‌کند تا باد شوند. سپس چربی در مایع بینابینی آزاد می شود و توسط سیستم لنفاوی خارج می شود. سپس، پزشک لوله کوچکی را در همان ناحیه وارد می کند تا چربی مایع شده را قبل از بستن محل برش بمکد. دکتر العیوبی می‌گوید: «علاوه بر ذوب سلول‌های چربی، پرتوهای لیزر رگ‌های خونی کوچک را نیز منعقد می‌کنند که خونریزی را کاهش می‌دهد.

روش لیزر لاغری معمولاً بیش از یک ساعت طول نمی کشد.

دوره نقاهت لیزر لاغری در کرج

اگر این کار به درستی انجام شود، بیمار به سرعت بهبود می یابند و پس از یک روز به سبک زندگی عادی باز می گردند. به طور کلی، نتایج لیزر لیپو دائمی است و در مدت زمان بسیار کوتاهی بدون آسیب بیش از حد یا درمان تهاجمی، تفاوت قابل توجهی در مشخصات بدن ایجاد می کنند. بسته به بیمار و ناحیه تحت درمان، این روش می‌تواند چندین جلسه در طی چند هفته طول بکشد.

انواع دستگاه های لیزر لاغری 

انواع مختلفی از دستگاه های لیزر لاغری وجود دارد، از جمله SmartLipo، CoolLipo، Prolipo Plus و غیره. در حالی که همه یک روش را انجام می دهند، طول موج های لیزر واریانسی بین هر ابزار وجود دارد که می تواند به بازیابی و زمان پروسه کمک کند.

آیا لیزر لاغری امن است؟

به گفته کارشناسان، لیزر حذف چربی کاملاً ایمن در نظر گرفته می شود. لیزر لیپو به عنوان یک روش غیر تهاجمی و ایمن در نظر گرفته می شود. با این حال، قبل از بازگشت به محل کار و حدود سه هفته قبل از شرکت در فعالیت‌های شدید، به چند روز استراحت [بعد از آن] نیاز خواهید داشت. لیزرهای مورد استفاده در این روش دارای ویژگی های ایمنی هوشمند و راهنمای حرارتی هستند. این [تکنولوژی‌ها] به جراح اجازه می‌دهد تا گرما را طوری کنترل کند که بیمار حداکثر سفت شدن پوست را بدون سوختگی یا تغییر رنگ به دست آورد. همچنین از هیپرپیگمانتاسیون به دلیل گرمای کنترل شده جلوگیری می کند.

عوارض لاغری با لیزر در کرج

افرادی که تحت لیزر لاغری در کرج قرار می گیرند ممکن است مقدار کمی تورم، کبودی و درد خفیف را تجربه کنند. لیزر رفع چربی را می توان در مطب پزشک یا کلینیک زیبایی معتبر نظیر آپیلنس انجام داد، به این معنی که نیازی به ماندن یک شبه در بیمارستان نیست. مانند هر روش دیگری، مهم است که این کار را توسط یک پزشک متخصص در مرکز زیبایی معتبر انجام دهید.

آیا لیزر لاغری موثر است؟

مطالعات نشان می دهد که لیزر لیپوساکشن در کاهش چربی بدن و افزایش سفتی پوست موثر است. برخی گزارش‌ها نشان می‌دهند که بیماران به طور متوسط ۲.۵ سانتی متر از کمر و باسن و ۲ سانتی‌متر از اندازه دور هر پا را بدین طریق کاهش داده اند. با این حال، کسانی که از برنامه غذایی سالم و ورزش پیروی نمی کردند به سرعت این چربی را به دست آوردند. این واقعا یک راه حل سریع نیست، اما می تواند یک سبک زندگی سالم را تقویت کند.

کاندیدای مناسب لیزر لاغری کیست؟

بهترین کاندیدها برای لیزر لاغری در کرج، افرادی هستند که از نظر بدنی فعال و سالم هستند و وزنشان نزدیک به ایده‌آل است  و انتظارات واقعی دارند. این روش گزینه خوبی برای افرادی است که پس از شکست سایر روش ها مانند ورزش و رژیم غذایی به دنبال خلاص شدن از شر نواحی سرسخت چربی هستند.

چه کسانی نباید از لیزر رفع چربی استفاده کنند؟

افرادی که باردار هستند یا در دوران قاعدگی هستند باید از لیپولیز خودداری کنند. در زنانی که دوران قادعگی خود را پشت سر می گذارند، سلول‌های چربی نقطه کانونی اصلی متابولیسم و عملکرد هورمون‌ها هستند. بنابراین، کاهش سلول های چربی در مدت زمان کوتاه، به خصوص در حجم زیاد، ممکن است به طور موقت بر تعادل هورمونی شما تأثیر بگذارد.

افرادی که دارای شرایط زیر هستند نیز باید از لیزر لاغری اجتناب کنند:

 • بیماری قلبی
 • بیماری کبد
 • لخته شدن خون
 • سرطان
 • اسکلروز چندگانه
 • ایمپلنت ها
 • دیابت
 • رشد غیر طبیعی بافت
 • شرایط عروقی
 • استفاده از پیس میکر یا دفیبریلاتور

هزینه لیزر لاغری در کرج چقدر است؟

هیچ قیمت استانداردی برای لیزر لاغری در کرج وجود ندارد، زیرا هزینه آن به ناحیه ای از بدن که تحت درمان است بستگی دارد. این عمل در آمریکا چیزی بین ۲۵۰۰ تا ۴۵۰۰ دلار در هر ناحیه هزینه دارد. نواحی بزرگ‌تر درمان مانند شکم و باسن معمولاً گران‌تر هستند. در ایران، قیمت ها نیز بر اساس مکان و پزشک شما متفاوت است. از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت می توان به نوع دستگاه لیزر لیپو استفاده شده اشاره کرد که ممکن است. برخی از محبوب ترین ها عبارتند از CoolLipo، LipoLite، LipoTherme، LipoControl، ProLipo و SmartLipo. از آنجایی که لیزر یک عمل زیبایی مشابه لیپوساکشن در نظر گرفته می شود، معمولاً تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. برای کسب اطلاعات دقیق تر درباره این روش درمانی، با مشاوران مرکز زیبایی آپیلنس، با شماره های ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰ یا ۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ تماس بگیرید.

لاغری با هایفوتراپی

امواج مافوق صوت متمرکز با شدت بالا برای صورت یا هایفو (HIFU) یک درمان غیرتهاجمی برای جوانسازی صورت و لاغری موضعی است. این روش بخشی از روند رو به رشد درمان های ضد پیری است که برخی از مزایای لیفت را بدون نیاز به جراحی ارائه می دهد.

هایفوتراپی صورت کرج

هایفوتراپی نه تنها فرآیند بازسازی طبیعی پوست را شبیه سازی می کند، بلکه بر خلاف هر فناوری دیگری، لایه عمیق عضلانی زیر را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. لایه ای که جراح در حین لیفت به عقب می کشد تا پوست صورت و بدن برای مدت طولانی سفت شود. در این زمینه مطلب کاملی در وبلاگ آپیلنس برای شما عزیزان آماده شده است که می توانید برای آشنایی بیشتر با مزایا و معایب هایفوتراپی به لینک زیر مراجعه نمایید:

همه چیز درباره هایفوتراپی لاغری در کرج

پیشنهاد ویژه آپیلنس

اگر شما هم دچار چاقی یا اضافه وزن هستید، می توانید بدون نگرانی و در کمترین زمان، در کلینیک زیبایی آپیلنس نسبت به حذف چربی های اضافی خود اقدام کنید. به پشتوانه کادر درمانی حرفه ای و دستگاه های روز دنیا، ما آماده ارائه انواع درمان های موثر برای رساندن شما به وزن آیده آل تان هستیم. شماره تماس جهت مشاوره و رزرو وقت:

۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ | ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰

کلینیک زیبایی کرج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

جهت مشاوره و اطلاع از تخفیف ها تماس بگیرید 09123635700