مقایسه ژئومین و دیسپورت : مزایا و معایب

ژئومین و دیسپورت

۵/۵ - (۱۱ امتیاز)

بررسی بوتاکس ژئومین در مقابل دیسپورت

با افزایش سن، شروع به مشاهده خطوط و چین و چروک های ظریف روی صورتمان می کنیم. این می تواند ناشی از کاهش حجم، انقباضات مکرر عضلانی و یا آسیب محیطی باشد. جای تعجب نیست که داروهای تزریقی آرایشی همچنان محبوبیت خود را افزایش می دهند. هنگام تحقیق در مورد مواد تزریقی آرایشی، مردان و زنان از خود می‌پرسند: ژئومین در مقابل دیسپورت چه تفاوتی با هم دارند؟ مزایا و معایب آنها چیست؟ حقیقت این است که هر دو درمان های تزریقی مورد علاقه هستند که به خوبی در صاف کردن خطوط و چین های صورت کار می کنند. سموم ماهیچه های مسئول حالات خاص صورت مانند اخم کردن و چشم دوختن را فلج می کنند. اگرچه هر دو به افراد کمک می کنند تا به یک ظاهر جوان تر دست یابند ، اما تفاوتهای اساسی بین ژئومین و دیسپورت وجود دارد که باید درباره آنها بدانید. بیایید در کلینیک آپیلنس، بهترین کلینیک زیبایی کرج آنها را بررسی کنیم و مزایا و معایب را بررسی کنیم تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید. توجه» کلینیک آپیلنس در آدرس فلکه اول گوهردشت کرج، ساختمان ۲۰، طبقه ۵ آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان است

کلینیک زیبایی کرج

بوتاکس چطور کار می کند؟

مواد تزریقی آرایشی و بهداشتی نوروتوکسین مانند ژئومین و دیسپورت باعث آرام و صاف شدن پوست می شوند. آن ها با انجماد انقباضات عضلانی در صورت کار می کنند. برخی از این تزریق ها به عنوان اقدامات پیشگیرانه استفاده می کنند ، در حالی که برخی دیگر از آنها برای از بین بردن علائم پیری استفاده می کنند. در حالی که نتایج دائمی نیستند ، آنها تا شش ماه نتایج ضد پیری چشمگیر ارائه می دهند. بیماران برای حفظ نتایج خود می توانند با خیال راحت درمان را در صورت لزوم تکرار کنند. به طور کلی ، تزریق بوتاکس روشی باورنکردنی برای تقویت ویژگی های صورت شما بدون جراحی است. حداقل خرابی در آن وجود دارد ، و می توانید بعد از هر جلسه به کار خود برگردید.

در همین رابطه بخوانید: بهترین مرکز تزریق بوتاکس در کرج + هزینه ها

ژئومین در مقابل دیسپورت: کدام بهتر است؟

انتخاب بین دو آرامش بخش عضلانی به ترجیح شخصی و شرایط فردی بستگی دارد. هر دو مارک Xeomin و Dysport دارای سم نوروتوکسین بوتولینوم نوع A هستند که عضلات صورت را که باعث ایجاد چین و چروک می شوند فلج می کند. در نتیجه، شما بعد از هر جلسه جوان تر به نظر می رسید. حتی اگر هر دو ماده همین کار را انجام می دهند و نتایج مشابهی را به دست می آورند ، تفاوت هایی دارند. بیایید عمیق‌تر به هر یک نگاه کنیم:

تزریق بوتاکس دیسپورت کرج

ژئومین چیست؟

ژئومین یک نوع بوتاکس قوی است که چین و چروک ها و خطوط ریز روی صورت را هدف قرار می دهد. نوروتوکسین فعالیت عضلات صورت را متوقف می کند و باعث می شود پوست نرم تر و آرام تر به نظر برسد. از آنجا که Xeomin بیشتر متمرکز است ، بیماران برای دیدن نتایج شگفت انگیز به بسیاری از واحدها احتیاج ندارند. اگرچه قیمت هر واحد Dysport ارزان تر است ، اما با توجه به اینکه ممکن است به تعداد واحدها دو برابر نیاز داشته باشید ، سریع اضافه می شود. به طور کلی، ژئومین یک گزینه مقرون به صرفه تر برای درمان خطوط ریز صورت است.

در اینجا برخی از مزایا و معایب احتمالی استفاده از آن وجود دارد:

مزایای ژئومین چیست؟

 • آلرژی زایی کم: احتمال کمتری دارد که کاربران نسبت به آن واکنش های آلرژیک داشته باشند
 • غلظت بالا: در محل تزریق دقت بهتری می دهد
 • اثربخشی بیشتر: واحدهای کمتری برای دستیابی به نتایج مشابه Dysport مورد نیاز است
 • سریع و آسان: بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه زمان برای تزریق نیاز است.
 • ماندگاری خوب: اثرات می تواند ۴-۶ ماه باقی بماند

معایب ژئومین

 • راه حل دائمی برای رفع چین و چروک نیست
 • نمایان شدن نتایج کامل ممکن است بیشتر طول بکشد (۵-۷ روز)
 • میانگین قیمت هر واحد بیش از دو برابر دیسپورت است
 • برای درمان مناطق بزرگ در مقایسه با دیسپورت موثر نیست

قبل و بعد تزریق بوتاکس ژئومین

بهترین راه برای به دست آوردن ایده از آنچه ژئومین می تواند برای شما انجام دهد، دیدن تصاویر قبل و بعد از بیماران ما است. هر فردی که صورت در حال استراحت اخم کرده یا چروکیده است، پس از تزریق آرام تر به نظر می رسد. اکثر افراد با کاهش چین و چروک، بهبود قابل توجهی را در صافی پوست خود تجربه می کنند. یک مطالعه بالینی نشان داد که Xeomin یک “درمان قابل تحمل و موثر برای خطوط اخم گلابلار” است. بیماران از شروع سریع اثر و اثرات طولانی مدت راضی بودند.۱

اثرات ژئومین چقدر دوام می آورد؟

بدن هر کس نوروتوکسین ها را متفاوت پردازش می کند. به طور کلی، ژئمین بین ۴-۶ ماه دوام می آورد. اما هر فردی نتایج منحصر به فردی را تجربه خواهد کرد.

بوتاکس دیسپورت چیست؟

دیسپورت یکی دیگر از مواد تزریقی است که چین و چروک را کاهش می دهد و اثرات پیری را کاهش می دهد. تفاوت اصلی این است که دبسپورت حاوی مواد افزودنی است، در حالی که Xeomin ندارد. این بدان معنی است که افراد بیشتر احتمال دارد واکنش آلرژیک به دبسپورت را تجربه کنند.

در همین رابطه بخوانید: بررسی کامل بوتاکس دیسپورت و ژئومین

مزایای استفاده از دیسپورت

 • شروع سریعتر نتایج (۲-۳ روز)
 • بیشتر از محل تزریق پخش می شود و برای درمان نواحی بزرگتر بهتر است
 • قیمت متوسط هر واحد نسبت به Xeomin مقرون به صرفه تر است

معایب برند دیسپورت

 • اگر به دقت نیاز دارید بهترین گزینه نیست
 • برای مشاهده نتایج یکسان به واحدهای بیشتری نیاز دارید
 • نتایج فقط ۳-۴ ماه باقی می ماند

نمونه کار قبل و بعد با دیسپورت

مشابه ژئومین، بیمارانی که دیسپورت دریافت می کنند متوجه چین و چروک های کمتر و ظاهری با طراوت بعد از آن می شوند. همانطور که در عکس های قبل و بعد می بینید، خطوط اخم و چروک آنها کمتر برجسته می شود. نتایج و تجربیات شخصی متفاوت است.

دیسپورت چقدر دوام می اورد؟

نتایج دبسپورت می تواند بسته به فرد و مناطق درمان متفاوت باشد. به طور کلی، اکثر مردم بعد از تزریق متوجه بهبود چشمگیر در صافی و ظاهر چین و چروک می شوند. به طور متوسط، اثرات طولانی مدت مانند Xeomin نیستند. بیماران اغلب در عرض سه تا چهار ماه برای تزریق بیشتر مراجعه می کنند.

کدام گزینه برای من بهتر است؟

Xeomin و Dysport هر دو ضد پیری تزریقی موثر و قابل اعتماد هستند. اما قبل از تزریق مواد آرایشی، به شرایط، اهداف و سبک زندگی خود فکر کنید. اگر قبلا دبسپورت را امتحان کرده اید و به نتایج دلخواه نرسیده اید یا نسبت به آن واکنش نشان داده اید، ارزش آن را دارد که ژئومین را امتحان کنید. برای هر دو جدید هستید؟ برخی از آزمون و خطاها ممکن است به شما در تعیین بهترین تناسب کمک کنند. اگر مطمئن نیستید که کدام را ابتدا امتحان کنید، کارشناسان آپیلنس می توانند راهنمایی کنند. با یکی از متخصصان ما مشورت کنید که پوست شما را ارزیابی می کند و انتظارات شما را از لوازم آرایشی یاد می گیرد. از آنجا، ما می توانیم یک برنامه درمانی شخصی ایجاد کنیم تا به شما کمک کنیم به نتایج دلخواه خود برسید.

بهترین مرکز تزریق بوتاکس در کرج

کلینیک زیبایی آپیلنس واقع در فلکه اول گوهردشت، ساختمان ۲۰، طبقه ۵، ارائه دهنده برتر تزریق ژئومین و دبسپورت در کرچ است. آقایان و بانوان در سراسر ایران به روش‌های ضد پیری خود به ما اعتماد دارند. بیش از ۵ سال است که خدمات ارزنده ای به مشتریان ارائه می دهیم و نتایج بی نظیری ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های تزریقی زیبایی خود، یک مشاوره رایگان رزرو کنید. با شماره ۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ تماس بگیرید تا امروز سفر خود را به سوی جوانی و درخشندگی آغاز کنید!

هم اکنون وقت خود را در کلینیک آپیلنس رزرو کنید: ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰

توجه» کلینیک آپیلنس در آدرس فلکه اول گوهردشت کرج، ساختمان ۲۰، طبقه ۵ آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان است

کلینیک زیبایی کرج

سوالات متداول 

۱-آیا بوتاکس چین و چروک پیشانی را از بین می برد؟

بوتاکس با تضعیف عضلات در محل تزریق با تزریق سم بوتولینوم عمل می کند. در نتیجه ماهیچه های شما حالتی آرام به خود می گیرند که پوست بالای آنها را صاف می کند. بوتاکس بر روی چین و چروک های پویا که چروک هایی هستند که از استفاده بیش از حد از یک عضله ایجاد می شوند، بهترین اثر را دارد.

۲-چین و چروک پویا چیست؟

اکثر مردم چین و چروک های پویا را در موارد زیر ایجاد می کنند:

پیشانی
دور چشم
دور دهان

۳-آیا بوتاکس بی خطر است؟

بوتاکس در سال ۲۰۰۲ برای مصارف آرایشی مورد تایید FDA قرار گرفت. از آن زمان، از آن برای درمان تعدادی از نگرانی های آرایشی استفاده می شود. همچنین، برای سایر نگرانی های پزشکی مانند تعریق بیش از حد و میگرن استفاده می شود.

۴-مدت زمان ماندگاری بوتاکس چقدر است؟

بیمارانی که برای چین و چروک پیشانی خود بوتاکس دریافت می کنند، به طور متوسط بین ۳ تا ۶ ماه متوجه اثرات آن می شوند. یکی از مزایای تزریق بوتاکس این است که برخلاف سایر روش های زیبایی می توان آن را تکرار کرد. به این ترتیب، می توانید هر بار دوز مصرفی خود را تغییر دهید تا به ظاهر دلخواه خود برسید.

رزرو وقت در کلینیک آپیلنس

۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ | ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس: فلکه اول گوهردشت، ساختمان 20، ط 5 (مشاوره و رزرو وقت: 0912363500)