نخ لیفت کاگ و جوانسازی صورت

نخ لیفت کاگ

۵/۵ - (۲ امتیاز)

لیفت صورت با نخ کاگ مزایا و معایب

نخ‌های کاگ یکی از بزرگ‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین رشته‌های پلی‌دیوکسانون (PDO) در دنیا هستند که برای اجرای تکنیک «لیفت با نخ» استفاده می‌شوند. محدوده کاربرد این نوع نخ شامل نخ های جوان کننده، حجم دهنده، بلند کننده و ظریف است. با ما در کلینیک آپیلنس واقع در فلکه اول گوهردشت، ساختمان ۲۰، طبقه ۵ همراه باشید تا درباره این نخ بیشتر بدانید و در پایان مشخصات بهترین کلینیک لیفت با نخ در کرج را به شما معرفی خواهیم کرد.

نخ بخیه یا پلی دیوکسانون (PDO) چیست؟

پلی دیوکسانون در ابتدا بخیه ای برای بسته شدن زخم در جراحی ابداع شد. روش نوآورانه استفاده از نخ بخیه PDO به عنوان یک روش لیفتینگ صورت توسط تیمی از پزشکان کره ای معرفی شد و اکنون یک ماده اصلی برای لیفتینگ با نخ به شمار می رود. این به دلیل استحکام کششی بالا، میزان عوارض نسبتا کم و قابلیت قالب‌گیری به اشکال مختلف نخ بخیه است.

توجه» کلینیک آپیلنس در آدرس فلکه اول گوهردشت کرج، ساختمان ۲۰، طبقه ۵ آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان است

مزیت اصلی نخ بخیه PDO

با استفاده از روش بدون برش از طریق سوزن یا کانول، روش PDO COG Threads یک جایگزین کم تهاجمی برای روش‌های سنتی لیفتینگ صورت است.

رشته نخ های کاگ

نخ های کاگ COG یک نخ بخیه زیست تخریب پذیر پلی دیوکسانون (PDO) است که برای دستیابی به تکنیک “لیفت با نخ” استفاده می شود. با استفاده از روش بدون برش از طریق سوزن یا کانول، روش Bio-Threads یک جایگزین کم تهاجمی برای روش‌های سنتی لیفت صورت است.

مزایای نخ های کاگ برای لیفت صورت

نخ های کاگ برای لیفت کردن بافت نرم و آویزان صورت استفاده می شود. آن ها همچنین برای جوانسازی پوست و درمان چین و چروک استفاده می شوند. پس از وارد کردن، نخ های COG به مرور زمان، معمولاً حدود ۶ تا ۸ ماه، توسط بدن جذب می شوند. با توجه به افزایش تولید کلاژن، نتایج می تواند تا ۱۲ تا ۲۴ ماه باشد. همانطور که بخیه در بدن جذب می شود، باعث تولید کلاژن و الاستین در پوست می شود. با استفاده از روش بدون برش از طریق سوزن یا کانول، روش لیفت با نخ کاگ کم تهاجمی است و به طور کلی زمان بهبودی سریعی دارد.

نخ لیفت کاگ برای جوانسازی و لیفت صورت در کرج

انواع نخ ها و مناطق مورد استفاده

با توجه به طرح ها و مدل های متنوع نخ لیفت، می توان از آنها برای رفع تعدادی از نگرانی های زیبایی شناختی و درمان نواحی مختلف صورت استفاده کرد.

کاربرد لیفتینگ پوست

 • خط فک
 • گونه های بالا و پایین
 • خطوط ماریونت
 • چین های نازولبیال

کاربردهای حجم دهی

نخ های زیستی PDO حجمی صاف و ضخیم هستند و برای افزودن ساختار و حجم به مناطقی مانند خط فک طراحی شده اند.

 • خط فک
 • گونه های بالا و پایین
 • خطوط ماریونت
 • چین های نازولبیال

کاربردهای ظریف

نخ های ظریف PDO BioThread به طور خاص برای زیر چشم و بینی طراحی شده اند.

 • رفع گودی و فرورفتگی های زیر چشم
 • لیفت بینی و رینوپلاستی

کاربردهای جوانسازی

 • خطوط گردن
 • خطوط پیشانی
 • خطوط پنجه کلاغی
 • رفع غبغب

چه انتظاری از لیفت با نخ داشته باشیم؟

• اگر سابقه حساسیت دارویی، سابقه آنافیلاکسی و سایر مشکلات پزشکی (مانند بارداری، دیابت، اختلالات نقص ایمنی، سرطان، HIV و غیره) دارید، به پزشک خود اطلاع دهید.

• پزشک خود را از هر دارویی که در حال حاضر مصرف می کنید مطلع کنید.

• از مصرف آسپرین، موترین، ادویل، ایبوپروفن، ویتامین E، جینکو بیلوبا، روغن ماهی، قرص سیر، یا سایر داروهای ضد التهابی به مدت ۱ تا ۲ هفته قبل خودداری کنید، زیرا می توانند خطر کبودی را افزایش دهند. مصرف این داروها را فقط در صورت تایید پزشک اصلی خود متوقف کنید.

• مصرف الکل یا سیگار را حداقل یک هفته قبل از عمل محدود کنید.

در طول درمان لیفت با نخ

• یک کرم بی حس کننده موضعی ۳۰ تا ۶۰ دقیقه قبل از عمل در یک لایه ضخیم در محل قرار داده می شود. این برای کاهش ناراحتی ناشی از قرار دادن نخ ها و/یا تزریق بی حس کننده موضعی (در صورت نیاز) است.

• برخی از روش‌های بلند کردن نخ (لیفت، حجم و ظریف PDO Bio-Threads) تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شوند تا هر گونه ناراحتی را محدود کنند. روزه گرفتن الزامی نیست، اما یک صبحانه سبک توصیه می شود. اغلب بیماران با تزریق بی حسی موضعی احساس سوزش خفیف تا متوسط را گزارش می کنند. مهم است که قبل از درمان در مورد هرگونه حساسیت یا آلرژی به لیدوکائین، نووکائین یا اپی نفرین با پزشک خود صحبت کنید.

• بسته به تعداد بخیه های استفاده شده، این عمل باید تقریباً ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت طول بکشد.

• پس از عمل، ممکن است یک پانسمان و درمان موضعی روی صورت اعمال شود. در برخی موارد، ممکن است یک PDO Bio-Threads Compression Face Sling برای پوشیدن شما ارائه شود.

بعد از درمان با لیفت نخ

✓ اگر Sling فشرده سازی صورت PDO Bio-Threads به شما ارائه شده است، بلافاصله پس از انجام عمل به مدت ۴۸ تا ۷۲ ساعت آن را به طور مداوم بپوشید. به مدت ۱-۲ هفته به پوشیدن بند در شب ادامه دهید. این به نگه داشتن نخ ها و کاهش تورم بعد از عمل کمک می کند.

✓ پانسمان و محل قرار دادن آن را حداقل ۲۴ تا ۴۸ ساعت یا طبق توصیه خشک نگه دارید.

✓ برای کاهش درد و تورم به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه هر ساعت یک کمپکت سرد (پوشانده شده با حوله) روی آن ناحیه قرار دهید. در صورت لزوم این کار را تا ۲۴ ساعت بعد از عمل ادامه دهید.

✓ در صورت نیاز آنتی بیوتیک های تجویز شده و هر داروی دیگری (مانند ایبوپروفن یا پاراستامول) را طبق تجویز پزشک مصرف کنید.

✕ تجهیزات سنگین را برای روز بعد از عمل استفاده نکنید. گاهی اوقات توصیه می شود که بیماران به دنبال این روش رانندگی نکنند.

✕ قسمت هایی را که نخ ها قرار داده شده اند ماساژ ندهید مگر اینکه دستور داده شده باشد.

✕ حداقل تا ۴۸ ساعت پس از انجام عمل یا طبق توصیه پزشک خود در فعالیت بدنی شدید شرکت نکنید.

✕ بلافاصله پس از عمل از وارد کردن هرگونه فشار مستقیم به صورت و ناحیه ای که بخیه ها در آن قرار داده شده است خودداری کنید. برای Lift PDO Bio-Threads، تا ۲-۳ هفته بعد از عمل از این کار اجتناب کنید. مثلاً از خوابیدن روی صورت خودداری کنید.

✕ از لوازم آرایشی صورت، محصولات مو و رنگ های بالقوه آلوده کننده استفاده نکنید تا زمانی که نقاط ورودی (مناطقی که نخ ها در آن قرار داده شده اند) بهبود نیافته یا طبق توصیه می شود.

✕ حداقل به مدت ۳ هفته از گرمای بیش از حد خودداری کنید (مانند دوش آب گرم، سونا، روش های لیزر، زمان زیاد بیرون از منزل و غیره).

✕ برای Lift PDO Bio-Threads، به مدت ۲ هفته بعد از عمل، حرکات دهان باز کردن بیش از حد را انجام ندهید، زیرا می توانند فشار زیادی به نخ های لیفتینگ وارد کنند. به عنوان مثال، از نخ دندان کشیدن، خمیازه کشیدن، فریاد زدن، لبخند زدن و غیره خودداری کنید و در صورت لزوم از یک رژیم غذایی نرم استفاده کنید.

✕ حداقل به مدت ۳-۴ هفته یا طبق توصیه ها تحت عمل های دندانپزشکی قرار ندهید.

بهترین کلینیک لیفت با نخ در کرج

اگر به دنبال انجام درمان لیفت با نخ در کرج در یک کلینیک پیشرفته و توسط کادر مجرب را دارید، هم اکنون با شماره ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰ و تماس بگیرید. کارشناسان مرکز زیبایی آپیلنس برای ارائه مشاوره رایگان در خدمت شما هستند.

توجه» کلینیک آپیلنس در آدرس فلکه اول گوهردشت کرج، ساختمان ۲۰، طبقه ۵ آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان است

لیفت با نخ مشاوره رایگان در آپیلنس کرج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس: فلکه اول گوهردشت، ساختمان 20، ط 5 (مشاوره و رزرو وقت: 0912363500)