فیلر خط خنده در کرج ❤️ کلینیک آپیلنس

۵/۵ - (۱۹ امتیاز)

تزریق ژل رفع خط خنده در کرج

زندگی پر از دلیل برای لبخند زدن است، اما عمل لبخند زدن می تواند باعث ایجاد خطوط در اطراف دهان شما شود. خطوط لبخند که به عنوان خطوط خنده نیز شناخته می شوند، خطوط عمیقی در دو طرف نیمه پایینی صورت شما هستند. این خطوط به دلیل اعمال مکرر ماهیچه ای که هنگام لبخند زدن ایجاد می شود ظاهر می شوند. خط خنده در افراد مسن و افرادی که لاغر هستند و چربی زیادی در صورت ندارند، بیشتر مشخص می شوند. اگرچه برخی از مردم آن را نشانه ای از زندگی پر از شادی می دانند، برخی دیگر احساس می کنند خطوط لبخند باعث می شود پیرتر از آنچه هستند به نظر برسند. اگر به دنبال رفع خط خنده با ژل در کرج هستید، تا پایان این مطلب با ما در آپیلنس، بهترین کلینیک زیبایی در کرج همراه باشید.

کلینیک زیبایی کرج

فیلرهای خط خنده

حرکت مکرر عضلات مسئول لبخند، باعث شل شدن پوست و ایجاد چین و چروک های دائمی می شود. لبخند زدن همچنین بافت آن ناحیه از صورت را فرسوده می‌کند و خطی ایجاد می‌کند که حتی پس از پایان لبخند نیز باقی می‌ماند. به عنوان بخشی از روند پیری، پوست چربی و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و ظاهر خطوط لبخند را بدتر می کند. خوشبختانه امکان کاهش ظاهر این چین‌های ناخواسته وجود دارد. تزریق فیلر خط خنده در کرج می تواند با پر کردن پوست از داخل، ظاهر خطوط لبخند را نرم کند. هدف این درمان صاف کردن خطوط لبخند است تا به شما کمک کند شاداب تر به نظر برسید.

تزریق ژل و بوتاکس در کرج بهترین دکتر

کلینیک زیبایی آپیلنس

کاندیدای مناسب رفع خط خنده

کاندیدهای درمان خط خنده زنان یا مردانی هستند که خطوط و چین و چروک در قسمت پایین صورت آن ها را آزار می دهد. اگر چین‌های پوستی عمیقی در اطراف دهان خود دارید و آرزو می‌کنید که این چین‌ها چندان برجسته نباشند، درمان خط خنده با ژل ممکن است برای شما مناسب باشد. اکثر بزرگسالانی که از سلامت کلی خوبی برخوردارند، می توانند تحت تزریق فیلر پوستی قرار گیرند.

همچنین ببنید: بهترین مرکز تزریق ژل لب در کرج

چه چیزی باعث ایجاد خط لبخند می شود؟

خط خنده به دلیل کاهش طبیعی حجم صورت با افزایش سن شکل می گیرد. نواحی اطراف دهان و چشم‌ها در هنگام لبخند زدن بیشترین تحرک را دارند و باعث ایجاد چین و چروک می‌شوند. با گذشت زمان، این چین و چروک ها حتی زمانی که حالت چهره در حالت استراحت دارید، قابل توجه می شوند. خطوط لبخند می توانند زمانی برجسته تر ظاهر شوند که چربی های صورت به عنوان بخشی از روند پیری شروع به پایین آمدن کنند. اگرچه خطوط خنده بخشی طبیعی از روند پیری هستند، آسیب های ناشی از نور خورشید و انتخاب های خاص سبک زندگی می تواند باعث شود که آنها بیشتر قابل توجه به نظر برسند.

رفع خط خنده در کرج با ژل و فیلر خط خنده چطور درمان می شود؟

خطوط لبخند با تزریق فیلرهای پوستی درمان می شوند. فیلر مستقیماً به خطوط تزریق می شود. ژل ها در چند نوع مختلف وجود دارند. نیمه دائمی و غیر دائمی. رایج‌ترین آنها نوع غیردائمی است، زیرا اثرات آن موقتی است و به راحتی قابل برگشت است. هنگامی که فیلر زیر پوست قرار می گیرد، حجم آن را افزایش می دهد، پوست را از داخل حجیم می کند و باعث صاف شدن خطوط لبخند می شود. انجام این درمان در کلینیک آپیلنس تقریباً ۳۰ دقیقه طول می کشد. ابتدا، یک کرم بی حس کننده موضعی ممکن است اعمال شود یا ممکن است در هنگام تزریق به مواد پرکننده اضافه شود. سپس تزریق های کوچکی از فیلر پوستی در امتداد خطوط لبخند در دو طرف صورت قرار می گیرد.

دوره نقاهت تزریق فیلر خط خنده در کرج

پس از تزریق، شما می توانید مطب را ترک کرده و بلافاصله به کار و فعالیت های اجتماعی بازگردید. با فیلرهای خط خنده زمان از کار افتادگی کمی وجود دارد. ممکن است مقداری قرمزی و تورم خفیف را تجربه کنید، اما این عوارض جانبی باید ظرف ۲۴ ساعت پس از درمان فروکش کنند. توصیه می کنیم به مدت ۴۸ ساعت از ورزش شدید و مصرف الکل خودداری کنید.

چند وقت پس از درمان نتایج قابل مشاهده است؟

برخی از نتایج بلافاصله قابل مشاهده است. برخی دیگر در طول یک هفته بعد از درمان ته نشین می شود. اثرات این درمان با فیلر غیردائمی معمولاً ۱۲-۶ ماه باقی می ماند. به تدریج، بدن فیلر تزریق شده را جذب می کند و خطوط لبخند شما برمی گردد. بسیاری از مشتریان برای حفظ ظاهر جوان خود، تزریقات دوره ای را برنامه ریزی می کنند.

قایده تزریق ژل خط خنده چیست؟

اکثر مراجعین بعد از درمان خط خنده با ژل در کرج بهبود قابل توجهی را مشاهده می کنند. فیلر حجم از دست رفته را به ناحیه باز می گرداند و پوست را لیفت و صاف می کند. تزریق فیلر برای چین‌های بینی، خطوط خنده و خطوط لبخند نیز می‌تواند تولید کلاژن را تحریک کرده و پوست شما را سالم‌تر و جوان‌تر نشان دهد. پزشک شما در مورد اهداف زیبایی شما صحبت خواهد کرد و به شما در مورد بهبودی که می توانید در طول مشاوره رایگان خود انتظار داشته باشید به آن دست یابید، توصیه می کند. فیلرهای پوستی که توسط یک پزشک یا پرستار با تجربه انجام می‌شود، می‌تواند نتیجه‌ای طبیعی ارائه دهد. شما همچنان شبیه خودتان خواهید بود، اما یک نسخه تازه‌تر.

همچنین ببینید: رفع گودی زیر چشم با تزریق فیلر در کرج

ماندگاری تزریق ژل رفع خط خنده در کرج

ماندگاری نتایج می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. برای اکثر مراجعین، فیلرهای خط خنده ۶ تا ۱۲ ماه قبل از نیاز به تکرار درمان باقی می مانند. فیلرهای پوستی دائمی نیستند و بدن فیلر را به مرور زمان جذب می کند. در طول مشاوره رایگان شما در کلینیک آپیلنس، پزشک شما یک برنامه درمانی را توصیه می کند، فیلر مناسب را برای شما انتخاب می کند و به شما توصیه می کند که چه زمانی یک درمان بعدی را برای حفظ نتایج خود رزرو کنید.

رفع خط خنده با ژل

آیا تزریق ژل خط خنده درد دارد؟ 

عموما تزریق فیلرهای پوستی دردناک نیستند. ممکن است هنگام تزریق فیلر مقداری فشار در ناحیه تحت درمان احساس کنید، اما این خیلی سریع است و دردناک نیست. اگر آستانه درد پایینی دارید، ممکن است قبل از درمان از بی حسی موضعی استفاده شود.

چگونه برای درمان آماده شوید؟

هیچ آمادگی خاصی برای دریافت فیلر خط خنده در کرج وجود ندارد. با این حال، ممکن است به شما توصیه شود که از مصرف آسپرین یا ایبوپن در هفته قبل از درمان خودداری کنید، زیرا این داروها می توانند خون را رقیق کرده و خطر کبودی را افزایش دهند. شما باید اطمینان حاصل کنید که تا ۲ هفته بعد از عمل برای مشاوره پس از درمان در دسترس هستید.

خطرات و عوارض احتمالی

تمام خطرات و عوارض احتمالی در طول مشاوره رایگان شما با پزشک معالج شما مورد بحث قرار خواهد گرفت. پس از انجام درمان خط لبخند، می توانید انتظار ناراحتی جزئی مانند قرمزی و تورم را داشته باشید. این ها باید در عرض یک تا دو روز از بین بروند و می توان آنها را با آرایش محو کرد. به ندرت، کبودی در محل تزریق رخ می دهد. عوارض جدی، از جمله واکنش های آلرژیک و عفونت، نادر اما ممکن است. همچنین ممکن است فیلر تزریق شده در نواحی خاصی جمع شود و زیر پوست توده هایی ایجاد کند. اینها اغلب می توانند ماساژ داده شوند، هرچند ممکن است تا زمانی که بدن شروع به جذب مجدد مواد پرکننده تزریقی کند، باقی بمانند. برای چند روز از لمس یا مالیدن این ناحیه از صورت خود خودداری کنید زیرا این کار می تواند توزیع پرکننده پوست را تغییر دهد.

ژل رفع خط خنده در کلینیک کرج

هزینه تزریق فیلر خط خنده چقدر است؟

این درمان در امریکا از ۵۵۰ دلار شروع می شود که شامل ۱ میلی لیتر فیلر پوستی است. اما در ایران این هزینه بسیار کمتر است ولی رقم دقیق آن به شرایط پوستی شما بستگی دارد. اگر خطوط لبخند شما عمیق است، ممکن است نیاز به تزریق بیشتر داشته باشید. برای استعلام هزینه ای که نیازهای منحصر به فرد و اهداف زیبایی شما را منعکس می کند، یک مشاوره در آپیلنس را درخواست کنید:

۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ | ۰۹۱۲۳۶۳۵۷۰۰

خلاصه مطلب

پس از ۳۰ سالگی، بدن می تواند اسید هیالورونیک را از دست بدهد و در نتیجه حجم و ظاهر پیری را از دست می دهد. فیلرهای خط لبخند که کلینیک آپیلنس ارائه می دهد می تواند بین ۶ تا ۱۸ ماه دوام داشته باشد، این بستگی به میزان فیلر استفاده شده دارد. ژل های خط خنده ای که ما ارائه می دهیم نتایج طولانی مدتی را ارائه می دهند که ظاهر خطوط لبخند شما را با پوششی ظریف و طبیعی کاهش می دهد. برای اطلاعات بیشتر و هزینه پرکننده خط لبخند پوستی، با یکی از اعضای تیم کلینیک آپیلنس صحبت کنید.

پیشنهاد آپیلنس: بهترین مرکز تزریق بوتاکس در کرج

بهترین کلینیک رفع خط خنده در کرج

اگر شما نیز به دنبال رفع خط خنده خود در کرج با استفاده از جدیدترین متدها هستید، می توانید هم اکنون با مشاوران مرکز زیبایی آپیلنس تماس گرفته و وقت خود را رزرو کنید. شماره های تماس ما به شرح ذیل و آدرس ما کرج، دهقان ویلا دوم، ابتدای خیابان نیاکی، پلاک ۳ می باشد. برای اطلاع از هزینه دقیق، با شماره تلفن 📞 ۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ تماس بگیرید.

کلینیک زیبایی کرج

سوالات متداول

۱-تزریق فیلر خط خنده چقدر طول می کشد؟

این روش واقعی تقریباً ۱۵ دقیقه طول می کشد تا تکمیل شود. قرار ملاقات شما معمولاً برای ۳۰ تا ۴۵ دقیقه رزرو می شود تا مطمئن شوید که زمان زیادی برای بحث در مورد تاریخچه پزشکی، دستورالعمل های مراقبت های بعد از شما و پرسیدن هر تعداد سؤالی که نیاز دارید وجود دارد.

۲-مدت زمان ماندگاری درمان چقدر است؟

درمان فیلر می تواند تا ۱۸ ماه دوام بیاورد و کم کم جذب بدن می شود.

۳-شایع ترین عوارض جانبی چیست؟

کبودی می تواند یکی از عوارض جانبی رایج درمان فیلر باشد. این را می توان به راحتی با آرایش پوشاند و معمولاً در یک یا دو هفته برطرف می شود.

شماره تماس مشاوره و رزرو وقت فیلر خط خنده در کرج 📞 ۰۲۶۳۴۴۰۹۹۲۱ می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

جهت مشاوره و اطلاع از تخفیف ها تماس بگیرید 09123635700